Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 17:45:23

czytałam C. Lackberg Kamieniarza oraz Latarnika i szczerze mówiąc nie przypadły mi za bardzo do gustu. Są ok, od biedy można poczytać ale dla mnie to za mało i momentami trochę są naciągane ;)

ranking najlepszych książek

18 sty 2013 - 17:56:38

polecam Suzanne Collins - Igrzyska śmierci ;) oglądałam film, ale książka jest o wiele lepsza ;)

ranking najlepszych książek

18 sty 2013 - 18:02:40

to nie to co szukasz ale to jest najlepsza ksiazka na swiecie!!!;)
Polecam ja kazdemu i kazdy jest zachwycony!!

"Przebudzenie" Anthony de Mello

ranking najlepszych książek

18 sty 2013 - 18:03:12

Ze swojej strony z zagranicznych pisarzy polecam ogół twórczości Tolkiena, Agathę Christie, Stephena Kinga i Forsyth'a. Z polskich przede wszystkim Grzędowicza i Sapkowskiego. Miłej lektury :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 18:04 przez kas1991.

ranking najlepszych książek

18 sty 2013 - 18:03:15

atlas chmur, mistrz i małgorzata, ale nas zbaw od złego, trucicielka, mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet, dziewczyna, która igrala z ogniem

ranking najlepszych książek

18 sty 2013 - 23:37:03

Ja polecam Carlo Ruiza Zafona. Wszystkie możliwe książki, a szczególnie gra anioła, cień wiatru i więzień nieba :)

ranking najlepszych książek

28 sty 2013 - 23:23:16

Książki autorstwa Carlosa Ruiza Zafóna - POLECAM BARDZO GORĄCO!
.. a jeżeli lubisz książki o narkotykach, molestowaniu czy coś podobnego, zachęcam do przeczytania trzech najlepszych książek, jakie przeczytałam:
1. Miłość na gruzach Kosowa (Kobieta (autorka, Izabela Chojnacka, obecnie Skibicka) opisuje swój związek i koszmarne życie w Kosovie, próbę ucieczki, powroty do Polski .. Bardzo wstrząsająca książka. Pokazuje, jak tamtejsi mężczyźni traktują kobiety ..)
2. Dzieci z dworca zoo - chyba nie muszę streszczać .. Narkomania, poruszające, nieprawdopodobne
3. Kato-tata, nie-pamiętnik. -Książka Halszki Opfer, która opisała swoje przeżycia z dzieciństwa. O tym, jak ojciec ją molestował, wykorzystywał..

Jeżeli jesteś miłościczką książek to baaardzo gorąco polecam jeszcze 'Przebudzenie Jenny Fox' :))

ranking najlepszych książek

29 sty 2013 - 18:47:28

ja polecam BAAAARDZO : "Kiedyś byłam księżną" Jacqueline Pascarl-Gillespie - jest to biografia australijskiej dziennikarki, która opisuje swoje traumatyczne życie u boku malezyjskiego księcia a później walkę o swoje dzieci... Na prawde czytam to jednym tchem, strasznie wciągająca książka!!!

ranking najlepszych książek

29 sty 2013 - 18:54:46

dziennik bridget jones, ogólnie nie lubię czytać książek, więc z tych, które udało mi się doczytać ta była najlepsza.

ranking najlepszych książek

29 sty 2013 - 18:58:30

Cytat
Mee1990
Kryminał-polecam serię Simona Becketta :) Chemia śmierci,Zapisane w kościach,Szepty zmarłych i Wołanie grobu. Trzyma w napięciu do ostatniej strony :)

Polecam, z niecierpliwością czekam aż pan Beckett wyda w końcu coś nowego bo świetnie pisze! I jak znacie coś podobnego w tym stylu dajcie znać :)

ranking najlepszych książek

31 sty 2013 - 21:29:23

Może Włdca Pierścieni albo Trylogia Czasu. Jeśli chodzi o kryminały to fajne są książki Agathy Christie. A i skoro lubisz fantastyke to może jeszcze Wiedźmina :)

ranking najlepszych książek

31 sty 2013 - 21:32:02

Władca Pierścieni i Wiedźminy

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

ranking najlepszych książek

31 sty 2013 - 21:32:54

ja polecam książki Laurell K. Hamilton o Anicie Blake nekromantce i pogromczynie wampirów :p

albo trylogia "Czarnego Maga", Trudi Canavan ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 21:34 przez klasiula.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

ranking najlepszych książek

31 sty 2013 - 21:34:35

"Piesn lodu i ognia" Martina, czyli "gra o tron" i dalsze części naprawdę polecam

wszystkie książki Zafona przede wszystkim "cień wiatru"

"złodziejka książek"

"posłaniec"

"intruz" stephanie mayer (w ogóle nie przypomina zmierzchu:P bardzo dobra książka)

ranking najlepszych książek

31 sty 2013 - 21:40:49

polecam ksiażki Mary Higgins Clark są świetne przeczytałam chyba wszystkie :) Polecam też "Lulu" Almudea Grandes, "melancholia sukuba" Richelle Mead jest świetna albo "za drzwiami" Aliny Reyes :) trochę erotyk ale fajnie sie czyta :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

decoupage lublin