Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

12 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:24:23

Witajcie Szafowiczki!
w związku z tym, że za oknem szaro buro i ponuro czas na dobrą lekturę! :)
szukam czegoś bardziej ambitnego niż Zmierzch (chociaż kolejne części od biedy ujdą),ogólnie rzecz biorąc to przejadł mi się temat "niebezpiecznej miłości" czyli on ten zły (wilkołak, wampir bądź upadły anioł) ona niewinna, bezbronna sierotka która zakochuje się bez pamięci bla bla bla... nuda. Szukam czegoś w stylu Harrego Pottera (chociaż nie jest on do podrobienia) Hobbbita, jak i jakiś dobry, trzymający w napięciu kryminał. A więc Dziewczyny do dzieła :)

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:26:10

A Władca Pierścieni? Czytałaś?

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:31:01

trylogia milenium - wiem że bardzo rozreklamowane ale warto bo książki są świetne

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:35:22

Cytat
j_ulka
trylogia milenium - wiem że bardzo rozreklamowane ale warto bo książki są świetne

Popieram!!!
Skoro lubisz fantastykę, to może coś w tym kierunku? Sama za bardzo nie czytam, ale mąż bardzo lubi książki autorstwa Salvatore i Sapkowskiego. Czytał też serię Sekrety Nieśmiertelnego Nicholasa Flamela, lubisz Harry'ego, wspólne nazwisko dla obydwóch serii :P

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:38:54

Cytat
j_ulka
trylogia milenium - wiem że bardzo rozreklamowane ale warto bo książki są świetne
popieram, naprawdę warto przeczytać. Bardzo wciągające.

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:39:12

Cytat
j_ulka
trylogia milenium - wiem że bardzo rozreklamowane ale warto bo książki są świetne

mój chłopak czyta z millenium "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" i jest strasznie zajarany :)

Annosy: nie czytałam Władcy Pierścieni ale wole książki w których ludzie wykorzystują magię a tam głównie występują hobbity, gobliny i inne potwory a mnie to tak średnio kręci :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 16:40 przez magnoliaa07.

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:41:58

Kryminał-polecam serię Simona Becketta :) Chemia śmierci,Zapisane w kościach,Szepty zmarłych i Wołanie grobu. Trzyma w napięciu do ostatniej strony :)



ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:42:20

Kryminał mmm :D Harlan Coben czeka, wg mnie jest świetny. Najbardziej polecam ksiązkę" Nie mów nikomu" i "W głębi lasu".

Polecam też Cejrowskiego " Gringo wśród dzikich plemion ". Czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Można się pośmiać ;)

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:43:46

Również polecam Millenium, całą czarną serię wydawnictwa Czarna Owca m.in. ksążki C. Lackberg.

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:44:20

magnoliaa07 a chyba, że :)

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:45:53

Kwiaty na poddaszu. (1cz)
Płatki na wietrze. (2cz)
A jeśli ciernie (3cz)

4cz jeszcze nie czytałam. Ale dwie pierwsze są świetne
A jeszcze bardzo ciekawa - krucha ja lód:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 16:47 przez slodkastokrotkaa.

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:54:21

to nic nie ma związku z harrym,ale ja polecam Nostalgie anioła :) świetna książka! :) wpadła w moje rączki przypadkowo i nie żałuję :)

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 16:58:34

Camilla Lackberg - jej powieści kryminalne świetnie się czyta. (literatura skandynawska)

Coś poważniejszego - Maria Nurowska, Roma Ligocka..

Zależy, co lubisz.

Natomiast nie polecam cyklu o Greyu (50 twarzy Greya itd.) - badziewie, jakich mało.

Ups, nie doczytałam, że chodzi o kryminal.
Mimo wszystko polecam jw.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 17:02 przez pestka86.

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 17:13:58

Dla mnie jedną z lepszych pisarek jest Maeve Binchy. Właściwie to nie mam dostępu do polskojęzycznych książek jak mam czas, i czytam w angielskim; właśnie jej książki przypadły mi do gustu. Tytuły Circle of Friends, The Copper Beech, Silver Wedding, The Lilac Bus, Evening Class, Heart and Soul. I ostatnie powieści: Evening Class, Scarlet Feather, Quentins i Tara Road. Wczuwam się w Irlandię biedną, dumną, stojącą w cieniu Anglii.
Może są tłumaczenia na polski, tego nie wiem.

ranking najlepszych książek

17 sty 2013 - 17:36:44

Cytat
fobia
Również polecam Millenium, całą czarną serię wydawnictwa Czarna Owca m.in. ksążki C. Lackberg.

ja za to tej autorki nie polecam, kupiłam 1 część jej serii i nie jestem zadowolona, płyka historia, płytki bohater, w porównaniu do milenium jej książki to jak zabawa w piaskownicy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

decoupage lublin