Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Samochód.

12 sty 2013 - 15:59:12

mi się marzy stara honda civic serce ahh, jeszcze żeby maskę miała czarną a reszta biała serce

Samochód.

12 sty 2013 - 15:59:28

mi sie nie podba, może dlatego że wolę wersje typowo sportowe i pewnie dlatego ze jestem autoManiakiem ;D i już troche w swoim zyciu aut wyprubowalam wolę auta szybsze, zrywniejsze ;-) ale jak na pierwsze auto to to moze sie sprawdzic ;-) male wszedzie sie zmiesci ;-)

Cytat
blackchocolate
mi się marzy stara honda civic serce ahh, jeszcze żeby maskę miała czarną a reszta biała serce
ja mam i civika v-gen ;D czarnulke meega jest ;-) stara 95r ale w świetnym stanie i bardzo dobrze sie jezdzi ;-) polecam bo tanie a dobre auto =) kupiłam jako mój pierwszy samochod i mam ja do dzis jako auto zastepcze jest niezawodna ;-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 16:14 przez czarnuleczkaa.

Samochód.

12 sty 2013 - 16:00:24

Ja mam nissana primere. Bardzo fajny.

Samochód.

12 sty 2013 - 16:00:53

Ja choruję na citroena c3. Też w stylu garbuska ale taki delikatniejszy. New Beatlle miała moja kumpela, ja w życiu bym go nie kupiła. Z tyłu mieszą się 2 osoby, a jak siedzą blisko szyby to przy zakrętach czy wybojach obijają sobie głowy o szyby. Praktycznie żeby było wygodnie to z tyłu powinna 1 osoba siedzieć.

Samochód.

12 sty 2013 - 16:02:11

Cytat
dorofix
Nie ma to tamto, kolor najważniejszy ;)
W sumie fajne autko, aczkolwiek ja wolę mniej kobiece. Zorientowałaś się chociaż czy na Twoją kieszeń? ;) Bo ten model to chyba utrzymuje dosyć wysoką cenę, zresztą jak wszystkie vw.
Cytat
monkle
nie lubilam nim jeździć. zdecydowanie projektanci poszaleli... skupili się na pierdolach typu wazonik na kwiaty obok kierownicy.. zmarnowali mnóstwo przestrzeni. słaba widoczność co na początku raczej potrzebne. kupilabym coś innego.
Ty serio z tym wazonikiem? :P

tak, serio.

Samochód.

12 sty 2013 - 16:02:12

Cytat
Camelia1989
co się komu podoba. Ja nie lubie kobiecych samochodów:)
ja tak samo:) a ten mi sie wyjątkowo nie podoba

Samochód.

12 sty 2013 - 16:02:38

Cytat
love_or_hate
Szukasz koloru czy mocy, rodzaju paliwa, wypadkowości... Wiesz auta bezwypadkowe lubią być pospawane z 2:) widzę że nazwy nie znałaś by wpisać, to na oglądanie autka zabierz tatę, faceta kogokolwiek kto się zna.

tak kolor najwzniejszy.... :D

a tak po za tym to tak jak wyzej kolezanka radzi...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 16:03 przez Amerykanka_.

Samochód.

12 sty 2013 - 16:03:03

A mi się podobają polówki.

Samochód.

12 sty 2013 - 16:04:48

Fantastyczny! Dla kobietki! Mi się w przyszłości marzy czerwony Mini Cooper. :x

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

Samochód.

12 sty 2013 - 16:05:30

ładny, w środku wygodnie się siedzi jedyny mankament dla początkującego kierowcy, że jeżeli jesteś niska ma bardzo szeroką deskę z przodu i trzeba po prostu mieć wyczucie :)
moim pierwszym samochodem była honda uwielbiam ;)

Samochód.

12 sty 2013 - 16:05:40

Cytat
Amerykanka_
Cytat
love_or_hate
Szukasz koloru czy mocy, rodzaju paliwa, wypadkowości... Wiesz auta bezwypadkowe lubią być pospawane z 2:) widzę że nazwy nie znałaś by wpisać, to na oglądanie autka zabierz tatę, faceta kogokolwiek kto się zna.

tak kolor najwzniejszy.... :D

a tak po za tym to tak jak wyzej kolezanka radzi...

Przecież dopiero co zdałam prawko, i nie znam się na tym wszystkim.
Chłopak będzie mi pomagał.
Ja miałam wybrać model i kolor.
Chciałam coś małego, kobiecego i zdecydowałam się na czerń.
Więc nie rozumiem tej ironii z kolorem.

Samochód.

12 sty 2013 - 16:06:42

Ja kocham wielkie auta z masą koni pod maską i taki posidam. Ale pewnie jesteś bardzo młoda i potrzebujesz się jedynie przemieszczać po mieście.
Plusem małego samochodu jest to, że wszędzie zaparkujesz. Co do bezpieczeństwa to nie nie uważam małych pudełek za bezpieczne, ale ja mam hopla motoryzacyjnego więc patrzę na zupełnie inne rzeczy niż tylko wygląd sylwetki pojazdu.

zweryfikowana
Posty: 519
Ostrzeżenia: 1/5

Samochód.

12 sty 2013 - 16:06:49

moim zdaniem na początku powinien wystarczyc Ci mały samochodzil,
jakiś fiat bravo, corsa, mercedes klasy a, garbusek, smart :)

Samochód.

12 sty 2013 - 16:07:01

Kiedyś byłam zakochana w Volksvagenie New Beetle, ale teraz podobają mi się większe auta, większość z nich niestety nie na moją kieszeń, np BMW X6 albo Audi Q5 :P

Ale tak typowo dla kobiety, to mniejsze autko jak najbardziej w porządku :)

Samochód.

12 sty 2013 - 16:07:28

Gaaaaarbi, uwielbiam goserce :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hand Made biżu - Sutasz. H/N ?