Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Samochód.

12 sty 2013 - 20:44:56

nie wsiadłabym do takiego

Samochód.

12 sty 2013 - 20:45:47

fiat 500, mini cooper, właśnie ten co pokazałaś i nissan micra :)

Samochód.

12 sty 2013 - 20:46:43

Cytat
LadyMillion90
nie cierpie tych aut ;D

Samochód.

12 sty 2013 - 20:48:30

Cytat
young123456789
Cytat
Justysia_q
No fajny, ale na początek kupiłabym coś do czegoś znajdziesz łatwo części zamienne, bo na początku może Ci się parę razy zdarzyć, że p. przytrzesz samochód.

Poza tym w tym ciężko będzie Ci ocenić odległość, np. przy parkowaniu, bo jest mocno "pościnany"

Ja tak do 17-20 tys prawdopodobnie kupię zafirę a opc, jest piękna i szukam dużego auta.
Zafira jest świetna :) Moja mama ma :) Sama też w niej siedziałam, mega wygodny samochód :D

My z mężem mamy same ople :D wiele aut oglądałam, ale jak zobaczyłam zafirkę a w opcji opc to się zakochałam, co prawda nie chciałam tak dużo wydać, ale muszę ją mieć, jest piękna. I jeszcze najlepiej w kolorze arden blue...
A ta w wersji opc nie dość, że jest obniżona, ma fajniejsze zderzaki o i ogólny wygląd to jeszcze ma fotele recaro z takim przedłużeniem siedzenia, a mi wszystkie są za krótkie i wtedy mi się źle jeździ, wada długich nóg...

Samochód.

12 sty 2013 - 20:49:51

Cytat
kami_g1
Cytat
emm200
moim zdaniem on jest straszny.
Mi podobają się Corsy :)


jw, sama mam corse ;p


A ja chciałabym mieć :) Ale może najpierw zdam prawko ;p
Cytat
vawe
Cytat
emm200
moim zdaniem on jest straszny.
Mi podobają się Corsy :)

Akurat absolutnie się nie zgodzę, Ople maja beznadziejne silniki, a do tego szybko rdzewieją,jeśli miałabym proponować samochód to tylko Wolkswageny i Audi, mają bodajże identycznie silniki, tylko kupująć samochód zawsze należy zwrócić uwagę,czy nie byl wcześniej bity i czy przebieg nie jest fałszywy,dziewczyny nie liczy się kolor,liczy się ogólny stan silnika! ;)

Ale z czym się nie zgodzisz ? Bo nie rozumiem. Ja napisałam tylko że mi się podobają corsy a nie że mają jakieś super silniki czy coś. Czytaj ze zrozumieniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 20:51 przez emm200.

Samochód.

12 sty 2013 - 20:52:35

Pudełko po zapałkach jak dla mnie. Nie podoba mi się, nie lubię babskich samochodów, dlatego ani raz nie pomyślałam, żeby coś takiego kupić.

Cytat
duchess93
Ja na twoim miejscu przy wyborze auta nie kierowałabym się wyglądem, a np. pojemością silnika, bo od tego zależy spalanie. Ważne żeby auto mało spalało i było ekonomiczne. Do tego zwracałabym uwagę na rok produkcji(nowsze auta psują się mniej niż 10-cio letnie graty), niską i okazyjną cenę oraz przebieg(im mniejszy tym lepszy).
Poza tym będziesz dopiero uczyła się jeździć. Nie będzie parkowania na lusterka i szybki, więc pewnie nie raz gdzieś zarysujesz zderzak lub coś wgnieciesz.
Może powinnaś wybrać coś większego ;) Znajdziesz lepsze auta w cenie garbusa. Volkswagen golf lub polo, citroen c4, jakiś peugot, corsa, honda civic, seat ibiza ;)
Kochana chyba mało wiesz, miałam bmw 5 z 91 roku i to auto przejeździ nie jedno auto po 2000roku:] To co nowsze nie zawsze znaczy lepsze, kiedyś stawiali na jakość, teraz na masę produkcyjną. Rzeczywistość. I trzeba wiedzieć jaką markę wybrać. Ja jestem wierna BMW, miałam nie jedno i wiem czego się spodziewać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 20:57 przez cleopatra22.

Samochód.

12 sty 2013 - 21:14:37

A ja popieram audi a6 bo mialam z chlopakiem jest duze , przestrzenne ale tylko w silniku 1.9bo nie jest awaryjny :) albo bmw e46 coupe M na które terez sie skusilismy. silniki sa nie do zajechania :)) i jeszcze jest jedno bardzo oszczędne autko tylko nie wszystkim się podoba to Renault Megane II 1.9DCI :) , a te które podoba się tobie tez ladne :) do tego ciemny kolor, ciemne szybki , fajne felgi i jazda :)) pozdrawiam :))

Samochód.

12 sty 2013 - 21:36:21

Cytat
_FashionGirl_
Bardzo fajny, jednak ja bym wzięła czerwony, a nwet żółty aby wyróżniać się z tłumu :)

Te peugoty są fajne - typowo kobiece :)


jestem zakochana w tym aucie!!! :D

Samochód.

13 sty 2013 - 15:11:43

Nie podoba mi się. Poza tym nie wydałabym na pierwsze auto 20 tysięcy. Jako świeży kierowca tak na prawdę nie potrafisz jeździć, i mi po prostu byłoby szkoda. Ale ja to ja w sumie.

I śmieszy mnie jak niektóre z Was w każdym poście podkręślają, że jeżdzą autem z salonu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 15:13 przez trushiit.

Samochód.

13 sty 2013 - 15:15:16

Cytat
monika_psujek
Ja bym takiego nie chciała, niepraktyczny...taki pryszcz:P lubię przestrzeń:D wolała bym coś większego i na pewno 5-cio drzwiowego

Samochód.

13 sty 2013 - 15:15:16

Cytat
j_ulka
może lepiej się zastanów jakie parametry samochodu są ci potrzebne a nie kolor. Te ww są fajne ale słabe, mało koni, nic w śreodku a cena kosmiczna

i co z tego, że mało koni? Mój tato ma 26-letniego mercedesa z 65 końmi pod maską. Przyspieszenie bez problemu, jechać nim możesz do 200km/h, a przy optymalnej jeździe (90-120km/h) pali 5 litrów (diesel), więc po co jej 200 koni zżerające paliwo? ;)

I dziewczyny, przestańcie już pisać o tym, jak to trzeba nabierać praktyki itp. Osobiście znam wiele przypadków, gdzie ludzie po 30-godzinnym kursie jeżdżą dużo lepiej od osób, które od kilku lat mają samochód ;) To nie jest reguła. Poza tym autorka zadała pytanie na temat konkretnego samochodu, a nie swoich umiejętności jazdy.

Samochód.

13 sty 2013 - 15:15:51

Mercedes SEC 500 mam i nigdy go nie zmienie

Samochód.

13 sty 2013 - 15:17:52

Cytat
trushiit
Nie podoba mi się. Poza tym nie wydałabym na pierwsze auto 20 tysięcy. Jako świeży kierowca tak na prawdę nie potrafisz jeździć, i mi po prostu byłoby szkoda. Ale ja to ja w sumie.

I śmieszy mnie jak niektóre z Was w każdym poście podkręślają, że jeżdzą autem z salonu.
ha ha dokladnie :))

Samochód.

13 sty 2013 - 15:18:50

Cytat
trushiit
Nie podoba mi się. Poza tym nie wydałabym na pierwsze auto 20 tysięcy. Jako świeży kierowca tak na prawdę nie potrafisz jeździć, i mi po prostu byłoby szkoda. Ale ja to ja w sumie.

I śmieszy mnie jak niektóre z Was w każdym poście podkręślają, że jeżdzą autem z salonu.

Zaraz Ci napiszą ze im zazdrościsz ;p Mój ulubiony tekst na szafie ;D

Ja też uważam żę 20 tyś na pierwszy samochód to dużo, no ale jak kogoś na to stać to czemu nie.

Samochód.

13 sty 2013 - 18:32:49

Cytat
malwchkon
Cytat
j_ulka
może lepiej się zastanów jakie parametry samochodu są ci potrzebne a nie kolor. Te ww są fajne ale słabe, mało koni, nic w śreodku a cena kosmiczna

i co z tego, że mało koni? Mój tato ma 26-letniego mercedesa z 65 końmi pod maską. Przyspieszenie bez problemu, jechać nim możesz do 200km/h, a przy optymalnej jeździe (90-120km/h) pali 5 litrów (diesel), więc po co jej 200 koni zżerające paliwo? ;)

I dziewczyny, przestańcie już pisać o tym, jak to trzeba nabierać praktyki itp. Osobiście znam wiele przypadków, gdzie ludzie po 30-godzinnym kursie jeżdżą dużo lepiej od osób, które od kilku lat mają samochód ;) To nie jest reguła. Poza tym autorka zadała pytanie na temat konkretnego samochodu, a nie swoich umiejętności jazdy.


Dokładnie każdy mi tu piszę żebym sobie jakiegoś grata kupiła bo i tak zaraz je porysuje , i Bóg wie co jeszcze.
To,że nie mam doświadczenia nie oznacza ,że będę jezdzić jak szalona.
Mój brat jak zdał prawo jazdy, kupił sobie samochód za 45 tyś i do tej pory nim jezdzi ( 4 lata ) a samochód wygląda naprawdę b.dobrze.

Każda ma swój gust i potrafię to uszanować.
I każdy kupuje to na co kogo stać.
Ktoś nie wyda na takie auto 20 tyś, inny bez problemu.
Gdybym mogła to kupiłabym nawet za 80 tyś z rocznika 2012, ale niestety zadowolę się starszym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hand Made biżu - Sutasz. H/N ?