Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

42 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Samochód.

12 sty 2013 - 15:26:40

Cytat
emm200
moim zdaniem on jest straszny.
Mi podobają się Corsy :)


jw, sama mam corse ;p

Samochód.

12 sty 2013 - 15:26:44

mnie się nie podoba :) ja mam peugeota więc nie pomogę :P

Samochód.

12 sty 2013 - 15:26:48

fajny :))

Samochód.

12 sty 2013 - 15:29:48

A ja mam peugeota 206, też fajna sprawa;) miałam wcześniej Corsę i też polecam. A ten New Beetle fajny, takie retro, a osobiście marzy mi się mini cooper serce

Samochód.

12 sty 2013 - 15:29:58

a mi sie nawet podoba, chodź osobiście wole sportowe:)
jednak jak na pierwszy samochód nie wydawałam bym za wiele, bo jak to się mówi pierwszy samochód do rozwalenia i douczenia się jazdy :P bo nie oszukujmy się to, że udało się zdać prawo jazdy nie znaczy, że umie się perfekt jeździć, a w ręcz przeciwnie - dopiero człowiek się uczy jeździć właśnie tym pierwszym samochodem. Sama po zdaniu prawa jazdy zakupiłam sobie takie auto żeby nie szkoda mi go było rozwalić, no i opłaciło się bo poocierałam się o słupki i krawężniki chyba z 3 razy albo i 4 i nie było mi szkoda auta..
takie moje zdanie :)

Samochód.

12 sty 2013 - 15:31:27

fajny, tez kupuje auto niedlugo ale tego bym nie chciala akurat dla siebie

Samochód.

12 sty 2013 - 15:31:35

Przymierzam się do zakupu Volkswagen Beetle coupe w benzynie (Moc 200 KM / 147 kW)
hihi taka stokrotka;D Szukasz koloru czy mocy, rodzaju paliwa, wypadkowości... Wiesz auta bezwypadkowe lubią być pospawane z 2:) widzę że nazwy nie znałaś by wpisać, to na oglądanie autka zabierz tatę, faceta kogokolwiek kto się zna. Nie podniecaj się przy sprzedawcy jak dostrzeże że jesteś napalona to nie wynegocjujesz dobrej ceny.
edit: Osobiscie mogę polecić honde civic coupe prowadzi się bardzo dobrze;) mimo tego że jest długa;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 15:39 przez love_or_hate.

Samochód.

12 sty 2013 - 15:33:38

ee tam mi się nie podoba.
Fiat 500!!! białyserce

Samochód.

12 sty 2013 - 15:33:57

nie lubilam nim jeździć. zdecydowanie projektanci poszaleli... skupili się na pierdolach typu wazonik na kwiaty obok kierownicy.. zmarnowali mnóstwo przestrzeni. słaba widoczność co na początku raczej potrzebne. kupilabym coś innego.

Samochód.

12 sty 2013 - 15:34:50

Cytat
LadyMillion90
nie cierpie tych aut ;D

Samochód.

12 sty 2013 - 15:34:54

Ja mam renault megane coupe już prawie 3 lata, jest super, polecam:)

Samochód.

12 sty 2013 - 15:35:21

Nie ma to tamto, kolor najważniejszy ;)
W sumie fajne autko, aczkolwiek ja wolę mniej kobiece. Zorientowałaś się chociaż czy na Twoją kieszeń? ;) Bo ten model to chyba utrzymuje dosyć wysoką cenę, zresztą jak wszystkie vw.

Cytat
monkle
nie lubilam nim jeździć. zdecydowanie projektanci poszaleli... skupili się na pierdolach typu wazonik na kwiaty obok kierownicy.. zmarnowali mnóstwo przestrzeni. słaba widoczność co na początku raczej potrzebne. kupilabym coś innego.
Ty serio z tym wazonikiem? :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 15:40 przez dorofix.

Samochód.

12 sty 2013 - 15:54:36

Cytat
love_or_hate
Przymierzam się do zakupu Volkswagen Beetle coupe w benzynie (Moc 200 KM / 147 kW)
hihi taka stokrotka;D Szukasz koloru czy mocy, rodzaju paliwa, wypadkowości... Wiesz auta bezwypadkowe lubią być pospawane z 2:) widzę że nazwy nie znałaś by wpisać, to na oglądanie autka zabierz tatę, faceta kogokolwiek kto się zna. Nie podniecaj się przy sprzedawcy jak dostrzeże że jesteś napalona to nie wynegocjujesz dobrej ceny.
edit: Osobiscie mogę polecić honde civic coupe prowadzi się bardzo dobrze;) mimo tego że jest długa;)

Nie chciałam podawać linków np do allegro.
Nie chcę samochodu z 1998, 1999 r.
Myślę tak nad rocznikiem 2003 na rocznik 2011, 2012 mnie nie stać.
Kupuję w benzynie.
Sama nie będę kupować, chłopak pojedzie , pozałatwia wszystko, sprawdzi czy nie powypadkowe i ogólnie czy warto kupić.
Ja mam tylko wybrać model, i kolor.
Nie chciałam automatu, wolę manualny .
Na początek bardzo mi się podoba :)

Samochód.

12 sty 2013 - 15:56:34

spoko :)

Samochód.

12 sty 2013 - 15:58:43

Cytat
dorofix
Nie ma to tamto, kolor najważniejszy ;)
W sumie fajne autko, aczkolwiek ja wolę mniej kobiece. Zorientowałaś się chociaż czy na Twoją kieszeń? ;) Bo ten model to chyba utrzymuje dosyć wysoką cenę, zresztą jak wszystkie vw.
Cytat
monkle
nie lubilam nim jeździć. zdecydowanie projektanci poszaleli... skupili się na pierdolach typu wazonik na kwiaty obok kierownicy.. zmarnowali mnóstwo przestrzeni. słaba widoczność co na początku raczej potrzebne. kupilabym coś innego.
Ty serio z tym wazonikiem? :P

Z 2011 są po 80 tyś w zwyż.
Z 2003 już za 20 tyś można kupić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hand Made biżu - Sutasz. H/N ?