Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

modlitwa

06 sty 2013 - 17:27:45

ja zawsze wieczorem sie modle :))

zweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 1/5

modlitwa

06 sty 2013 - 17:28:09

Wieczorem własnymi słowami, rozmawiam...

modlitwa

06 sty 2013 - 17:30:31

ja zawsze wieczorem rano :)) czasem w ciągu dnia. Dobrze jest mieć stały kontakt i dobry kontak ze swoim Stwórcą :)

modlitwa

06 sty 2013 - 17:31:46

Ja zawsze wieczorem, jak juz leżę w łóżku. Nie modlę się jakąś konkretną modlitwą tylko własnymi słowami :)

modlitwa

06 sty 2013 - 17:32:16

Tylko wieczorem, ale to jest taka rozmowa, podsumowanie dnia i modlitwa własnymi słowami.

modlitwa

06 sty 2013 - 17:36:31

Cytat
monika_psujek
a jakiego jesteś wyznania? jeśli mogę spytać...mam koleżankę, która pomimo iż w jej wierze nie ma Wielkanocy ani Bożego Narodzenia to obchodzą te święta tak samo jak katolicy,a dlaczego? bo to taka ładna tradycja:P he he
Pisała o tym juz tyle razy. Jestem rodzimowiercą. I ogólnie- to katolicy obchodzą koje święta, które kościół sobie przywłaszczył (teraz możecie po mnie jechać, ale najpierw poczytajcie trochę książek od historii;)

A tradycja owsze- ładna, każda okazja do spotkań w gronie rodzinnym jest dobra. Dlatego ja najpierw obchodzę swoje Szczodre Gody, a następnie jadę do mojej mamy. Bo uwielbiam spotkania z rodziną, którą kocham, dlaczego mam sobie tego odmawiać i siedzieć sama w domu? Po prostu nie modlę się z nimi.

A wracając do sedna rozmowy- jak mam możliwość pójść do lasu, idę. To mój 'paciorek';P

modlitwa

06 sty 2013 - 17:40:42

ja tylko wieczorem, bo rano zapominam :)

modlitwa

06 sty 2013 - 17:42:35

Ja sobie zazwyczaj "gadam" wieczorem przed snem i dziękuję za miniony dzień ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włamanie przez domowe WiFI