Obecnie rozmawiamy o:

Nowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:08:16

Hej dziewczyny, sorry jezeli byl juz taki watek, ale chcialabym, zebyscie sie pochwalily swoim hobby, opisaly na czym to polega itd.. Ja mam 19 lat i niestety zadnej pasji, no moze interesuje sie USA, ale to wiecie tak sobie poczytam, poogladam zdjecia i tyle, a tak zeby cos robic to niestety nic :( Jak bylam mlodsza robilam duuzo rzeczy, m.in. gralam w siatke i rysowalam, ale niestety przestalam to robic.. Mam nadzieje, ze wy dacie mi jakas inspiracje i zajme sie w koncu czyms ciekawym i pozytecznym, zaczne sie rozwijac hehe:):)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:09:38

Ja niestety jestem człowiekiem bez pasji. Lubię herbatę i dobrą książkę,nic poza tym :(

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:12:09

Jeździectwo ;)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:12:40

Ja nie mam jako takiego hobby. Lubię pooglądać mecze siatkówki, czasem popstrykać fotki i to by było chyba tyle:P

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:12:48

moim hobby jest szukanie hibby:)
Nie mam czasu na hobby, i źle mi z tym. Ale może któraś mnie zainspiruje. Nie mam kasy by w coś inwestować, syudiuję dziennie dojeżdżając codziennie pociągiem więc wieczorami jestem w domu padnięta, w weekend sprzątam i pomagam rodzicom, wioeczorem wyjdę z chłopakiem. Tak mija mi czas.

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:13:36

ja podobnie, czuję się taka przezroczysta czasem, chociaż też kocham USA, właściwie to ma obsesje na tym punkcie, nie mogę się doczekać wakacji aż wyjadę ponownie :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:14:00

ooo, starsznie chcialabym nauczyc sie jezdzic na koniach, niestety to jest drogie ;((

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:14:22

ja też nie mam hobby

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:16:00

Ja uwielbiam Fitness, ćwiczenia, Zumbę, a poza tym to projektowanie wnętrz, Angielski, Hiszpański, ksiązki, jedzenie, zdrowy tryb życia, moda ale co z tego jeżeli jestem paskudnie samotna? Ah, nie przejmujcie sie, ze nie macie hobby, to nie jest najwazniejsze :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:16:45

fotomodeling, gra na perkusji i KONCERTOWANIE!

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:17:09

Ja uwielbiam jeździć na snowoardzie, ale do tego trzeba wyjechac, wyjezdzam wiec jak najczesciej, raz dwa razy w roku do wloch i w weekendy do szczyrku. Jak pare dziewczyn tu uwielbiam USA, czytam i planuje kolejna podroz tam. Lubię modę, czytam różne artykuły, przeglądam strony. Chcialabym nauczyc sie szyc, to byloby moje hobby "w domu".

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:18:20

Przede wszystkim- piłka nożna. Kiedyś może trochę bardziej w tym siedziałam, trenowałam regularnie, grałam mecze co weekend. Obecnie sędziuję mecze i czasem obejrzę w tv, jeśli leci coś ciekawego.
Gram też w siatkówkę, w szkolnej drużynie. Ale podejrzewam, że po ukończeniu szkoły ciężko mi będzie to kontynuować.
Lubię też popstrykać czasem zdjęcia, tak całkiem amatorsko ;)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:18:42

Łyżwiarswto ( swego czasu short track ), ale teraz tylko rekreacyjnie, bo zaprzepaściłam swoją kariere. A tak to piłka nożna i koncertowanie.

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:18:49

Cytat
tlity
ooo, starsznie chcialabym nauczyc sie jezdzic na koniach, niestety to jest drogie ;((
no fakt, do najtańszych niestety nie należy:/ na szczęście znalazłam stajnię, gdzie płacę 30 zł i mogę jeździć kilka godzin. Czasem, w ciągu tygodnia w ogóle nie płacę, więc luz :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:19:16

kolarstwo:)bieganie (przygotowuje się do maratonu) pływanie, dobra książka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

modlitwa