Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

motywacja na diecie

17 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pochwalcie sie swoim hobby

13 cze 2014 - 19:22:52

annula
Piękne te maskotki :)

Pochwalcie sie swoim hobby

22 cze 2014 - 11:45:23

a ja na co dzień razem z moich chłopakiem malujemy ręcznie koszulki co myślicie:)? tu na fotce akurat przykład dziecięcych wszystkich bo chciałam sobie je posegregować:)



Pochwalcie sie swoim hobby

25 cze 2014 - 17:13:42

moje hobby to tworzenie upominków własnoręcznie :)

wszystkie upominki wraz z instrukcjami jak je wykonać prezentuję na blogu: tutaj :)

a tu przykłady:





niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Pochwalcie sie swoim hobby

28 lip 2014 - 20:03:37

Mój najnowszy konik to gierki online. Strasznie pożerają czas!
Ostatnio np. namiętnie gram w to: http://dogry.pl/my-free-zoo. Nawet w pracy zdarza mi się zaglądać do moich zwierzątek, heh ;)

Pochwalcie sie swoim hobby

29 lip 2014 - 16:23:47

Kabaret! Na pierwszym występie byłam jeszcze w gimnazjum i tak od chyba już 6 lat to uwielbiam. Należę do redakcji serwisu kabaretowego i piszę do agencji organizującej występy.



Pochwalcie sie swoim hobby

29 lip 2014 - 16:40:19

Odtwórstwo historyczne i moje kochane bractwo rycerskie,
Sztuka sama maluje pastelami i szkicuje węglem próbuje też swoich sił w grafice komputerowej,
Góry kilkudniowy pobyt pod namiotami w górach to jest coś co kocham,
dodatkowo biegam, uczę się japońskiego i nowskiego

Pochwalcie sie swoim hobby

29 lip 2014 - 16:55:34

Jazda na rowerze, fotografia, trochę moda, jak już dziewczyny wspominały USA, JEDZENIE! I zaczynam studia dziennikarskie, więc to też poniekąd mnie interesuje :)

Pochwalcie sie swoim hobby

29 lip 2014 - 16:57:37

Tak szczerze to nie jest to nic poważnego. Bardzo dużo rzeczy sprawia mi przyjemność czyli tak wszystko po trochu: gotowanie, fitness, ćwiczenia, robienie zdjęć, jazda na nartach (uwielbiaam!!), jazda na rolkach, na rowerze,chodzenie po górach, podróże te po Polsce i zagraniczne ale to chyba jak każdy, lubie dobrą książkę, i ładny makijaż ;)

Pochwalcie sie swoim hobby

29 lip 2014 - 17:10:29

Moim hobby jest moja przyszła praca oraz zawód. Jestem pielęgniarką, ale chcę się specjalizować w kierunku bycia intrumentariuszką. Może, jak się wszystko uda to na dniach będe pracowac na wymarzonym bloku :) A poza tym, lubię jazdę na rowerze, czytać kryminały oraz podróże!

Pochwalcie sie swoim hobby

17 sie 2014 - 22:07:38

moje to pomoc osobom niepełnosprawnym, prowadze dla nich bloga: <moderacja- link, reklama>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-24 14:38 przez moderator.

Pochwalcie sie swoim hobby

22 sie 2014 - 14:05:14

hobby:

-Zwierzęta; czytanie książek na ich temat, gromadzenie i poszerzanie swojej wiedzy o nich, która jest wręcz ogromna, Są moją miłośćią, znam się na nich i mam duże podejście do zwierzaków :) czasami trudno jest mi się powstrzymać kiedy widzę jakiegoś psiaka idącego z właścicielem żeby go nie pogłaskać, tak mnie do nich ciągnie. od września zaczynam szkołę na kierunku Technika Weterynarii, żeby mieć kiedyś chociaż jakąś szansę na pracę w klinice żeby im pomagać...
-Kickboxing; uwielbiam te ciężkie treningi, na których mogę się porządnie wyżyć a także podnosić swoje umiejętności. zawsze podobały mi się sporty, w których używa się nóg a połączenie boksu z technikami na kopnięcia idealnie mi odpowiada. planuję zacząć zdawać egzaminy na pasy :) może kiedyś dojdę nawet do czarnego? :P
- Książki; Które dosłwnie pochłaniam :D czasami jak mnie weźmie to czytam nawet 3 w jednym czasie :D przeczytam kilkadziesiąt stron jednej, po czym zaczynam drugą i przechodzę do trzeciej :D ale zazwyczaj czytam tylko jedną i kiedy ją skończę to dopiero wtedy zaczynam nową :) średnio idą mi 2 książki na tydzień, nie ma po prostu dnia, w którym bym czegoś nie czytała nie wspominając już o miesiącu bez książki :)
- Mangi i Anime:)
- SMOKI! zbieram z nimi wszystko co popadnie, począwszy na książkach (Kompedium Wiedzy Smokologicznej :D) a skończywszy na figurkach serce Niesamowicie fascynują mnie te skrzydlate bestie i bardzo się nimi pasjonuję. I ch*j z tym, że nie istnieją ;)
-Gry Komputerowe i Konsolowe; jestem maniaczką gier i tyle w tym temacie ;p aktualnie katuję Skyrim i jestem miłośniczką strzelanek oraz survival horrorów. większość lasek na tym portalu pewnie nie będzie wiedziała co to takiego dlatego spuszczam na to zasłonę milczenia :D te, które też uwielbiają grać będą wiedziały o co caman ;)
-Manchester United; i wszystko co z tym klubem związane
-Niewyjaśnione zjawiska i wszystko to co tajemnicze, Okultyzm, Tarot, zjawiska nadprzyrodzone, opętania, nawiedzone domy itd.; Hobby to może nie jest ale bardzo mnie interesują i pociągają takie tematy
- Fizyka i Astronomia; gwiazdy, wszechświat, czas :) nie ma tutaj nad czym się rozwodzić bo chyba każda wie o czym jest Fizyka i Astronomia. marzy mi się własny Teleskop :)
- Seks; nie ukrywam, że należy to do moich największych "hobby" :P swojego faceta bym zamolestowała na śmierć i nie wyobrażam sobie tygodnia bez seksu. mówcie co chcecie ale nic tak na świecie nie odpręża i nie poprawia humoru jak porządny, ekhm.. stosunek :P w dodatku pali się w trakcie sporo kalorii i wzmacnia więzi z partnerem. seks też można nazwać Hobbym :)

a tak poza tym to kocham Muzykę (głównie elektroniczną i starą z lat 80'tych i 90'tych, klasyki polskiego rapu, Prodigy, Queen, George Michael, Michael Jackson, Eurodance z lat 90'tych), lubię grać w Bilard i jeździć na rowerze, grać w gry planszowe, lubię też od czasu do czasu coś tam sobie porysować (mam do czynienia z ołówkiem od 5'ego roku życia, kiedyś bez przerwy rysowałam). Także mam trochę tych pasji i zainteresowań.

Cytat
szpinka22
Mój najnowszy konik to gierki online. Strasznie pożerają czas!
Ostatnio np. namiętnie gram w to: http://dogry.pl/my-free-zoo. Nawet w pracy zdarza mi się zaglądać do moich zwierzątek, heh ;)

haha co za zbieg okoliczności, ja też gram w My-Free-Zoo :D zaczęłam od maja zeszłego roku i wciąż mnie trzyma choć z wbijaniem leveli mam spore problemy. od roku gniję na 38'mym :( :/



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-22 14:29 przez xxxbrunetkaxxx.

Pochwalcie sie swoim hobby

22 sie 2014 - 14:20:23

moje hobby - dziubanie w koralikach, ostatnio się od nich uwolnić nie mogę :-)


niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

Pochwalcie sie swoim hobby

23 sie 2014 - 12:44:55

Cytat
maxxi
a ja na co dzień razem z moich chłopakiem malujemy ręcznie koszulki co myślicie:)? tu na fotce akurat przykład dziecięcych wszystkich bo chciałam sobie je posegregować:)

Piękne! A czym malujcie na tych koszulkach? Farby akrylowe się nadają? Ja też myślałam o tym by malować na koszulkach i materiałowych torebkach:) Bardzo lubię wszelkiego rodzaju DIY, kiedyś tworzyłam biżuterię ale trochę mi się to znudziło i szukam nowych wyzwań:)

Pochwalcie sie swoim hobby

05 wrz 2014 - 17:20:53

Muzyka, koncerty, festiwale serce
postanowiłam, że będę promować polską muzykę i młodych, zdolnych polskich artystów. Zapraszam na facebook, trwają już również prace nad stroną internetową. Może odkryjecie jakieś nieznane wcześniej talenty i coś się Wam spodoba :)

https://www.facebook.com/POLSKO.polska.scena.muzyczna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZDJĘCIA POMOCY !! ;)