Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pochwalcie sie swoim hobby

27 maj 2014 - 12:39:47

Cytat
patka1331
Mam 16 lat, a więc moda :)
Czy tu miał być jakiś związek przyczynowo-skutkowy? :D

Cytat
santanka
wychodzę z założenia, że uprawiam "grafomanię", co skreśla mnie na rynku

Nie poddawaj się - obawiam się, że wszystko jest lepiej napisane niż Grey, a on sprzedaje się całkiem nieźle. ;)


Ja na razie łapię się różnych rzeczy i żałuję, że nie znalazłam jeszcze niczego, co by mnie 'pochłonęło'. ;)

Pochwalcie sie swoim hobby

27 maj 2014 - 12:48:26

jeździectwo, książki (ale to już powoli nałóg a nie hobby) :)

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Pochwalcie sie swoim hobby

27 maj 2014 - 13:11:37

moje hobby to moda,kosmetyki,wycieczki ,jedzonko ,seriale ;p chyba nie mam prawdziwego hobby

Pochwalcie sie swoim hobby

27 maj 2014 - 13:23:41

rolki i kostka Rubika :D

Pochwalcie sie swoim hobby

27 maj 2014 - 13:29:03

Szycie :)

Pochwalcie sie swoim hobby

27 maj 2014 - 13:31:48

ostatni -szycie takich maskotek



niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Pochwalcie sie swoim hobby

03 cze 2014 - 14:18:30

Ja uwielbiam malować - od zawsze była ze mnie artystyczna dusza ;) Obecnie mam coraz mniej czasu ponieważ pracuję na co dzień i studiuję niemniej staram się codziennie wygospodarować tę chwilę aby coś ciekawego namalować. Ostatnio eksperymentuję trochę z technikami. Bardzo spodobały mi się takie profesjonalne farby akrylowe, które fają bardzo wiele możliwości. Można nimi malować nie tylko na papierze ale również na twardszych powierzchniach takich jak na przykład deseczki. Warto jest zainwestować właśnie w takie profesjonalne - mam porównanie do chińskich i jednak różnica jest jak niebo i ziemia.

Pochwalcie sie swoim hobby

09 cze 2014 - 09:39:05

Mimo, że jestem mężczyzną bardzo lubię czytać. Czytam gazety, książki, artykuły na portalach internetowych. Nie koniecznie ważna jest forma, a treść. Mogę polecić ostatnio przeczytany artykuł: https://e-specjalistabhp.pl/artykuly/news,74,wypadek-przy-pracy-w-przepisach-bhp.html. Warto przeczytać bo może się czasem przydać.

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Pochwalcie sie swoim hobby

09 cze 2014 - 09:59:58

ja uwielbiam gotować i wypiekać :)

poza tym pasjonują mnie zamczyska w Polsce, chciałabym do 50 - zobaczyć wszystkie ruinki i zamki w Polsce, wiec jeżdżę sobie do kilku rocznie i robię mnóstwo zdjęć ;)

lubie tez czytac :)

i troche nie typowe hobby....zbieram bałwany :D mam juz ponad 150 :D

Pochwalcie sie swoim hobby

09 cze 2014 - 10:05:44

annula, ale piękności! Szkoda, że ja jestem "pokłócona" ze swoją maszyną do szycia :P
Ja zaraziłam się decoupage'm od koleżanki z pracy, daje mi to ogromną satysfakcję i pozwala się odstresować :) Uwielbiam też śmigać na motocyklu, a w wolnych chwilach, których ostatnio coraz mniej, czytam książki (przede wszystkim fantasy) i oglądam seriale (Synowie Anarchii, Gra o tron). Uwielbiam też wypróbowywać nowe przepisy kulinarne, zwłaszcza na wypieki. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-17 08:43 przez Onyksowa.

Pochwalcie sie swoim hobby

09 cze 2014 - 10:07:56

moje hobby to Król Lew :) kolekcja już nawet spora ;) Jak któraś ma coś do oddania/sprzedania piszcie na priv !!!!!!!! :)

Pochwalcie sie swoim hobby

09 cze 2014 - 10:14:48

polecam rower i handmade np.bransoletki ze sznureczków, niektóre wzory są bardzo proste i efektywne :)

Pochwalcie sie swoim hobby

09 cze 2014 - 10:23:26

A ja zajmuję się wyrobem szydełkowej biżuterii i dodatków :) Powoli rozszerzam swoje możliwości :)

Pochwalcie sie swoim hobby

13 cze 2014 - 18:57:31

moim hobby oprócz haftu krzyżykowego jest biżuteria z koralików (wisiorki,bransoletki,kolczyki)



Pochwalcie sie swoim hobby

13 cze 2014 - 19:03:17

Moim hobby jest jedzenie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coś dla małych dam i nie tylko