Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

20 minut temu

sprawdzony stomatolog

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:21:13

moim hobby jest "pożeranie" książek oraz fotografia, którą zajmuję się bardzo długo i obecnie jestem na studiach fotograficznych :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:22:12

olixxx samotna w jakim sensie? nie masz chlopaka, czy ogolnie przyjaciol czy jakichs bliskich ludzi? moze pasja nie jest najwazniejsza, ale wydaje mi sie ze bardzo wazna, bo wtedy czlowiek jest kims wartosciowym i ma czym zajmowac sie w wolnych chwilach.. ja mam duzo pomyslow, ale niestety wiele z nich jest drogich a mnie nie stac :( dlatego szukam czegos ciekawego, ale w co nie musze wkladac duzo pieniedzy:)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:22:58

uwielbiam siatkowke :) ogladac, do gry jakos nie nadaje sie,kiedys ogladalam kazdy mecz Skry - teraz gdy mi czas na to pozwoli :)
robie bizuterie, odstresowuje mnie to :)
w niedalekiej przyszlosci chcialabym sie nauczyc robic na drutach(pierwsze lekcje juz za mna) i szyc

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:23:33

A ja uwielbiam tańczyć salsę ;) dobrą książkę, ruszać się, chodzić po górach i pić dobrą kawę :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:24:58

JA OD MAŁEGO LUBIE TAŃCZYC DOBRE NA NERWY.MALOWAC TAKIE RZECZY ZWIĄZANE ZE SZTUKĄ.LECZ BRAK KASY OGRANICZA BY SIE SPEŁNIAC.TAKA POLSKA:(

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:29:10

a moim hobby jest tematyka kosmetyków i gotowanie :) prowadzę bloga i lubię tak spędzać czas :)

a powiedzcie mi czy tylko mi się tak wydaje czy jest taki stereotyp, że jeżeli ktoś interesuje się kosmetykami, lubi je testować i dzielić się swoją opinią z innymi, to są to płytkie zainteresowania ?
bo ja mam takie wrażenie, niestety

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:31:14

ja lubię robić coś z niczego czyli takie małe diy, tematyka projektów to dekoracja domu zapraszam na mojego bloga na szafie blogi.szafa.pl/j_ulka

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:33:23

ja uwielbiam podróże, niestety na razie palcem po mapie, bo choc fundusz jest, to nie mogę wziąć urlopu, poza tym w pojedynkę to nie urlop;/
bieganie
nałogowe oglądanie filmów;)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:35:39

Moja pasja to pisanie,na razie do szuflady.A hobby to haft krzyżykowy.

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:37:23

muzyka - od strony praktycznej, a nie jedynie biernej (czyli jako słuchacz/odbiorca), choć chyba pomału zaczyna to się zmieniać bardziej w obowiązek niż w pasję (studia).

Fotografia - od pewnego czasu przede wszystkim, więc kto wie, może zmienię profesję :P lub po prostu "dorobię" kolejną :)



uwielbiam też siedzieć w kuchni nad różnymi łakociami i daniami, ale raczej takimi bardzo wymyślnymi niż gotowaniem na co dzień :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 12:38 przez confiteo.

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:37:28

A moje hobby- trenowałam karate a od niedawna K1, robie biżuterie( wirre wrappin i sutasz)interesuje się ogólnie jubilerstwem, uwielniam wypady na Połoniny jak i inne podróże albo poprostu długie spacery, oprócz tego botanika, gemmologia, rysunki pastelami a jak byłam mała uwielbiałam lepić z gliny :D chciałabym do tego wrócić..

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:38:09

Podróże, jazda na nartach i kilka innych, a ostatnio zajełam się drzewem genealogicznym mojej rodziny :).

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:38:17

nauka języków obcych, ostatnio do tego z powodu braku pracy doszły ćwiczenia, od piątku Zumba, plus chcę otworzyć własną stronę internetową więc mam trochę zajęcia, żeby szukać informacji, a do tego dochodzi jeszcze nauka na kosmetyczkę i to wszystko jest moim hobby i pasją, która nie pozwala mi siedzieć bezczynnie :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:43:50

Taniec :) Tanczylam sobie tu i tam ale w wyniku braku czasu "kariera" sie zakonczyla niestety :(

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:46:46

śpiewam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

modlitwa