Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:21:13

moim hobby jest "pożeranie" książek oraz fotografia, którą zajmuję się bardzo długo i obecnie jestem na studiach fotograficznych :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:22:12

olixxx samotna w jakim sensie? nie masz chlopaka, czy ogolnie przyjaciol czy jakichs bliskich ludzi? moze pasja nie jest najwazniejsza, ale wydaje mi sie ze bardzo wazna, bo wtedy czlowiek jest kims wartosciowym i ma czym zajmowac sie w wolnych chwilach.. ja mam duzo pomyslow, ale niestety wiele z nich jest drogich a mnie nie stac :( dlatego szukam czegos ciekawego, ale w co nie musze wkladac duzo pieniedzy:)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:22:58

uwielbiam siatkowke :) ogladac, do gry jakos nie nadaje sie,kiedys ogladalam kazdy mecz Skry - teraz gdy mi czas na to pozwoli :)
robie bizuterie, odstresowuje mnie to :)
w niedalekiej przyszlosci chcialabym sie nauczyc robic na drutach(pierwsze lekcje juz za mna) i szyc

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:23:33

A ja uwielbiam tańczyć salsę ;) dobrą książkę, ruszać się, chodzić po górach i pić dobrą kawę :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:24:58

JA OD MAŁEGO LUBIE TAŃCZYC DOBRE NA NERWY.MALOWAC TAKIE RZECZY ZWIĄZANE ZE SZTUKĄ.LECZ BRAK KASY OGRANICZA BY SIE SPEŁNIAC.TAKA POLSKA:(

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:29:10

a moim hobby jest tematyka kosmetyków i gotowanie :) prowadzę bloga i lubię tak spędzać czas :)

a powiedzcie mi czy tylko mi się tak wydaje czy jest taki stereotyp, że jeżeli ktoś interesuje się kosmetykami, lubi je testować i dzielić się swoją opinią z innymi, to są to płytkie zainteresowania ?
bo ja mam takie wrażenie, niestety

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:31:14

ja lubię robić coś z niczego czyli takie małe diy, tematyka projektów to dekoracja domu zapraszam na mojego bloga na szafie blogi.szafa.pl/j_ulka

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:33:23

ja uwielbiam podróże, niestety na razie palcem po mapie, bo choc fundusz jest, to nie mogę wziąć urlopu, poza tym w pojedynkę to nie urlop;/
bieganie
nałogowe oglądanie filmów;)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:35:39

Moja pasja to pisanie,na razie do szuflady.A hobby to haft krzyżykowy.

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:37:23

muzyka - od strony praktycznej, a nie jedynie biernej (czyli jako słuchacz/odbiorca), choć chyba pomału zaczyna to się zmieniać bardziej w obowiązek niż w pasję (studia).

Fotografia - od pewnego czasu przede wszystkim, więc kto wie, może zmienię profesję :P lub po prostu "dorobię" kolejną :)



uwielbiam też siedzieć w kuchni nad różnymi łakociami i daniami, ale raczej takimi bardzo wymyślnymi niż gotowaniem na co dzień :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 12:38 przez confiteo.

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:37:28

A moje hobby- trenowałam karate a od niedawna K1, robie biżuterie( wirre wrappin i sutasz)interesuje się ogólnie jubilerstwem, uwielniam wypady na Połoniny jak i inne podróże albo poprostu długie spacery, oprócz tego botanika, gemmologia, rysunki pastelami a jak byłam mała uwielbiałam lepić z gliny :D chciałabym do tego wrócić..

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:38:09

Podróże, jazda na nartach i kilka innych, a ostatnio zajełam się drzewem genealogicznym mojej rodziny :).

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:38:17

nauka języków obcych, ostatnio do tego z powodu braku pracy doszły ćwiczenia, od piątku Zumba, plus chcę otworzyć własną stronę internetową więc mam trochę zajęcia, żeby szukać informacji, a do tego dochodzi jeszcze nauka na kosmetyczkę i to wszystko jest moim hobby i pasją, która nie pozwala mi siedzieć bezczynnie :)

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:43:50

Taniec :) Tanczylam sobie tu i tam ale w wyniku braku czasu "kariera" sie zakonczyla niestety :(

Pochwalcie sie swoim hobby

06 sty 2013 - 12:46:46

śpiewam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

modlitwa