Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

E-PAPIEROS

03 sty 2013 - 17:03:19

Cześć:) Chciałam kupić swojemu chłopakowi e-papierosa tylko wogóle się na tym nie znam. Może mógłby mi ktoś pomóc? Szukam takiego do 200 zł.

E-PAPIEROS

03 sty 2013 - 17:06:31

Ja mojemu też kiedyś kupiłam,ale niestety nie sprawdził się.
Mąż rzucił w kąt po 2 tygodniach..
Zamawiałam na All,za około 100zł.

E-PAPIEROS

03 sty 2013 - 17:08:55

na allegro, tablica .pl

raz się sprawdza, innym razem nie. niektórzy przerzucają się na stałe, inni palą na zmianę normalne z e-.
to dobry pomysł, zawsze można spróbować, a jak się nie sprawdzi bez problemu sprzeda - teraz jest na to popyt ;)

E-PAPIEROS

03 sty 2013 - 17:10:15

polecam ci na pewno mild x7 :) 199 zł. ja jestem zadowolona, kumpel i mama mojego chłopaka również go mają i sobie chwalą. tylko dokup mu do tego jakiś inny liquid, ten w zestawie może speszyć. polecam english black tea z liqueen. moc zależy od tego jakie papierosy pali twój chłopak.
po 2 tyg na e-pecie nie tknęłam ani jednego analoga, nie smakują mi.
jakbyś miała jakieś pytania to pisz do mnie na priv. (:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 17:10 przez puudi.

E-PAPIEROS

03 sty 2013 - 17:10:18

A może znacie jakąś dobrą firmę?

E-PAPIEROS

03 sty 2013 - 17:24:17

http://mild.pl/mapa.html najlepiej zobacz na żywo, z e-papierosami na allegro różnie bywa. zaoszczędzisz na przesyłce i w razie problemów na pewno będzie łatwiej z reklamacją itp.

E-PAPIEROS

03 sty 2013 - 17:33:53

Witam ja kupiłam mojemu męzowi fajnego e-papierosa, też na początku szukałam tych najlepszych i nie wiedzialam który wybrac.
Ale wybrałam z prostokątną końcówką bardzo łatwy w użyciu i fajnie się go pali za 120,- kupiłam dwa firmy EGo-T ponoc dobra firma i mamy go już 2mc. i nie narzekam też kupiłam go na All... jak chcesz to podam ci od kogo na priv pozdrawiam :)



zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

E-PAPIEROS

03 sty 2013 - 17:38:43

firma volish :P pracowalam jako sprzedawca tych papierpsow jakis czas temu i sa najlepsze... maja najbardziej wytrzymale baterie... obowiazkowo z clearomizerem... do 200 zł powinnas sie zmiescic :) mildy tez sa ok... tansze... ale baterie troche gorsze :)

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

E-PAPIEROS

10 sty 2013 - 11:59:07

mnie trochę dziwi ta moda na e-papiersoy, w końcu jeśli ktoś chce rzucić palenie to zrobi to bez względu na wszystko, moi znajomi mieli faze na te e-papierosy, a teraz nadal pala normalne fajki...tylko niepotrzebie wydali pieniądze :/

E-PAPIEROS

16 sty 2013 - 22:07:55

Cytat
yonssa
Cześć:) Chciałam kupić swojemu chłopakowi e-papierosa tylko wogóle się na tym nie znam. Może mógłby mi ktoś pomóc? Szukam takiego do 200 zł.

Hej yonssa:) E-papierosa używam od roku, więc zdecydowanie pochwalam Twój ruch :) Zobaczysz, że po kilku tygodniach chłopak poczuje różnicę w stanie zdrowia. U mnie samopoczucie poprawiło się bardzo szybko, ale kondycja do normy trochę wracała. Teraz na szczęście mogę oddychać już "pełną piersią" i codzienne bieganie już mnie nie męczy :) A palę Cigito 2Go. Dokładnie taki jak na zdjęciu.
Zapłaciłam 220 zł za oba.

Cytat
olkkka78
mnie trochę dziwi ta moda na e-papiersoy, w końcu jeśli ktoś chce rzucić palenie to zrobi to bez względu na wszystko, moi znajomi mieli faze na te e-papierosy, a teraz nadal pala normalne fajki...tylko niepotrzebie wydali pieniądze :/

Ejj, to nie takie proste. Ja chciałam rzucić fajki bardzo mocno, ale ciągle wracałam do nałogu:( A wykańczało mnie to i zdrowotnie i finansowo. Dla mnie e-papieros okazał się prawdziwym wybawieniem :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 22:14 przez agakow73.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na blog