Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:03:51

Cześć dziewczyny, jako, że nie raz zdażyłam zauważyć, że jesteście bardzo pomocne, chciałam skorzystać w Waszej pomocy :). Założyłam bloga, chcę na nim pisać o wszystkim i o niczym, o swoim codziennym dniu, o książkach itp. Stąd moje pytanie- jaki mogłabym założyć pierwszy post? Od razu jakiś konkretny pomysł?Chciałabym aby każda z Was napisała swój pomysł :) to co przyszło Wam do głowy- dla mnie to może się okazać bardzo pomocne.

Przy okazji, chciałam zapytać czy Wy przeglądacie na codzień blogi? Czy macie może jakieś swoje ulubione :)?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 16:04 przez yeah.

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:08:04

Kurde nie rozumiem po co zakładałaś bloga skoro nie masz na niego pomysłu? Jak chcesz pisać o wszystkim i o niczym to licz się z tym, że nikt nie będzie go czytał. Co kogo obchodzi, że miałaś na obiad ziemniaki. Blog powinien być prowadzony z pasją na konkretny temat. Nie dla samego faktu jego posiadania.

zweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 2/5

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:08:16

Takie pytanie...jak nie wiesz o czym pisać, to po co Ci blog???

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:10:10

Macie dziewczyny problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?:) Ja się pytam o PIERWSZY POST, wiem o czym prowadzić bloga, tylko nie wiem od jakiego postu zacząć, poznawczego czy od razu zacząć od konkretnego tematu.

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:11:02

Najlepiej zacznij od pożegnalnego .. :/

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:12:03

extrashopping gratuluję żartu, podkładam się ze śmiechu...

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:12:32

jak się zakłada bloga ma sie pomysł na setki postów pierwszych, ostatnich i tych środkowych..
jeżeli juz masz problem to będzie Ciężko Ci go prowadzić.

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:12:36

Wiem, że jestem w tym dobra.

Ps. Mogłabyś pisać po polsku? I to już nie jest żart, bo trudno zrozumieć "co autor miał na myśli".



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 16:14 przez extrashopping.

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:13:16

nie czytam blogów.

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:14:21

ja mam bloga o szyciu i przeróbkach i pierwszy post był po prostu powitaniem. Napisz coś o sobie, o czym chcesz w przyszłości pisać itp. Czy odwiedzam blogi? Codziennie zaglądam na moje ulubione.

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:20:48

Skończ, bo ewidentnie widać, że nie masz już o co się przyczepić, dziękuje, co widzenia.

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:21:40

Wybacz ale sie zgadzam z dziewczynami, nie ma co na siłe prowadzic bloga skoro nie ma się nawet pomysłu na pierwszego posta... To raczej nie bedzie ciekawy blog skoro notki bedą wymyslane na siłe, albo przy pomocy obcych. I nie chodzi o brak pomysłu na bloga (choc pisanie o wszystkim i o niczym to tak naprawde brak pomysłu) bo mozna sobie powiedziec " bede pisac o koniach" ale jak nie umiesz zaczac i ciekawie tego przedstawic to szkoda Twojego czasu.

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:21:51

Nie czytam blogów i wiem jedno na pewno nie będę pisać bloga, bo to trzeba chcieć, mieć czas i wiedzieć o czym pisać, a u mnie z czasem jest kiepsko :)

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:21:53

Bloga się powinno pisać najpierw dla siebie, później dopiero dla innych.:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

TEMAT NA BLOGA, POMOCY :)

08 paź 2012 - 16:23:20

od razu widac ze nie załozyłas bloga z chęci pokazania jakis swoich pasji, nie masz pomysłu na siebie...nie wróże ci swietlanej przyszłosi jezeli chodzi o tego bloga

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chętne na sesje?trójmiasto