Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

regularne posiłki

14 minut temu

dieta organizacja

28 minut temu

przestrzeganie diety

45 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tłumaczenia - praca - germanistyka

12 maj 2012 - 14:55:31

cześć dziewczyny, piszę aby się Was poradzić.
właśnie jestem w trakcie pisania matur, kierunek do studiowania obrałam ekonomia lub jakieś finanse,rachunkowość.
tak sobie myślę, że chciałabym troszkę pracować w czasie studiów, wiadomo, rodzice co prawda utrzymanie mi zapewnią [mieszkam 100+ km od Warszawy, a tam idę] , ale chciałabym sobie dorobić albo po prostu dla satysfakcji.
wiem, że matura i studia niekoniecznie zapewnią mi pracę w zawodzie. znam dobrze język niemiecki
chciałabym zrobić jakiś kurs albo certyfikat [jeszcze sie nie orientowałam w tym] by móc dawać korepetycje lub
może zająć się tłumaczeniami. czy któraś z Was ma może w tym jakieś doświadczenie ? myślicie , że udałoby mi się w taki sposób troszkę zarobić ?


????????



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-12 15:01 przez patka0020.

tłumaczenia - praca - germanistyka

12 maj 2012 - 15:02:45

Do udzielania korepetycji nie musisz mieć żadnych certyfikatów, udzielałam 'korki' z angielskiego od pierwszej klasy liceum po ostatni rok studiów. Certyfikat na pewno Ci się przyda podczas szukania bardziej 'oficjalnej' pracy. Jeśli chodzi o tłumaczenia to nie miałam z tym styczności zawodowo, ale koledzy ze studiów już mieli jakieś teksty do tłumaczenia, oczywiście po znajomości, ale zawsze to coś, z tymże było to bardziej prywatnie. Gdyby ktoś miał Cię zatrudnić na pewno wymagaliby żebyś miała jakiś papier.

tłumaczenia - praca - germanistyka

12 maj 2012 - 16:05:59

dziekuje bardzo za odpowiedz :) moze ktos jeszcze ?

tłumaczenia - praca - germanistyka

26 kwi 2022 - 20:44:39

Ogólnie ja jestem zdania, ze gdy chodzi o same tłumaczenia to są one na pewno bardzo ważne i jeśli chodzi o mnie to ja bardzo lubię czytać artykuły z tym związane. Nawet niedawno wpadłam na świetny wpis https://dogadamycie.pl/blog/praca-naukowa-punkty-i-tlumaczenia-co-musisz-wiedziec/ który jak najbardziej każdemu mogę polecić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

motocyklistki , sa tu jakies??