Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

23 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

SPONSORING

21.06 o 11:53

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

Jak zapakować prezent.

21 kwi 2012 - 19:24:52

Witam wszystkich :)
Kupiłam dla kolegi (17 lat) piłkę replikę 'tango12' na prezent. Jest ona juz w orginalnym pudelku od tej piłki. I sama nie wiem jak dać ten prezent. Przyozdobić te pudełko? Czy poprostu obwiązać wstążką? W końcu to i tak chłopak więc raczej z niego nie będzie korzystał.
Dziękuję za odpowiedzi z góry. :)

Jak zapakować prezent.

21 kwi 2012 - 19:27:56

papierem do pakowania?

Jak zapakować prezent.

21 kwi 2012 - 19:29:47

właśnie jak już bym miała jakoś pakować to nie chce nic takiego banalnego.:) A wątpie, że w mieście u mnie znajdę jakiś ladny papier.

Jak zapakować prezent.

21 kwi 2012 - 19:31:57

ale to jest chłopak.. :p nie ma dla niego znaczenia w co i jak zapakujesz, skupi się na zawartości. ;) Zapakuj w papier, albo bibułę (np. czarną) i obwiąż wstążką. ;) mój kolega jak kupił bratu piłkę to dał mu w siatce nike.. :p

Jak zapakować prezent.

21 kwi 2012 - 19:35:52

No niby racja :)). i tak to rozerwie :D.

Jak zapakować prezent.

03 maj 2012 - 02:04:48

zawsze miałam problem z pakowaniem rpezentów:) powiązałabym wstązką albo zaqpakowała w 10 kartoników, od najmniejszego do największego i porządnie kazdy zakleiła:)

Jak zapakować prezent.

03 maj 2012 - 06:58:14

w papier śniadaniowy ale by się chłopak zdziwił a tak na poważnie jak to facet to nie ma to znaczenia i tak nawet nie zwróci uwagi

Jak zapakować prezent.

03 maj 2012 - 08:08:00

To w dywan owiń, to chyba nie jest banalne ;]
pytanie mnie przerosło ;x

Jak zapakować prezent.

03 maj 2012 - 08:23:59

Pytanie padło już kilka dni temu, ale któraś napisała, że dla faceta nie ma to znaczenia... Oczywiście, że ma! Mój były zawsze cieszył się jak dziecko, gdy dostawał ode mnie niebanalnie ręcznnie zapakowane prezenty. Czasem bał się je otwierać, bo takie ładne opakowanie się popsuje :D. Później zaczęłam tworzyć mu pudełka (były w kolorach odpowiadnich dla faceta, zdobione np jego ulubionymi zespołami, czy przedmiotami odpowiadającymi jego zainteresowaniom (techniką decoupage, ręcznie malowane napisy/karykatury)). Nie wyrzucał ich, tylko przechowaywał w nich różne drobiazgi. Czasem byl tak zachwycony pudełkiem, że zapominał zajrzeć do środka :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaprojektowałam tshirt