Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.036
Ostrzeżenia: 3/5

hmm.. wspólpraca..?

28 sty 2012 - 14:44:47

hej dziewczyny :)
zawsze bardzo lubilam fotografie.. ale niestety nigdy nie mialm dobrego sprzetu i na to sie nie zapowiadda po za ttym chyba robienie zdjec i przerabianie nie nalezy jednak do mnie.... mimo to zawsze sie zachwycam zdjeciami..ale doszlam do wniosku ze mam mase pomysło w na sesje i czasmi chcialabym je chociaz sprobowac z pomoca kogos wypusic..;pp moze jest jakas dziewczyna ktora pasjonuje sie wykonywaniem zdjec i brak jej pomyslów a chcilaby sie rozwinac w wykonywaniu zdjec..jakos mnie dzisia natchnelo.. i dlaczego by nie spprobowac.. chcilabym sie nauczyc 'wizażu'..

hmm.. wspólpraca..?

28 sty 2012 - 14:52:52

Kursy makijażu, zwłaszcza fotograficznego są drogie, a żeby zostać prawdziwą wizażystką trzeba mieć talent, umiejętności i skończoną świetną szkołę (np. Wiedeń). Bo nauczyć Cię malować może każda podrzędna kosmetyczka. Tylko sesji z prawdziwego zdarzenia nie zrobisz z takim makijażem.
Nie chciałabym Cię zniechęcać, zwłaszcza że sobie stawiam wymagania na poziomie high-fashion, a nie podrzędnego studia fotografii, ale chciałabym Cię jakoś uświadomić, że to droga trudna i wyboista...

hmm.. wspólpraca..?

28 sty 2012 - 14:57:47

Jestem na pierwszym roku fotografii i myślę że wpadłaś na dobry pomysł by dzielić sie pomysłami. Mieszkam w małej miejscowości gdzie wszystkie dostępne miejsca myślę że wykorzystałam aczkolwiek jest kilka pomysłów które nie mogą doczekać sie realizacji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 15:13 przez cicatrice.

zweryfikowana
Posty: 1.036
Ostrzeżenia: 3/5

hmm.. wspólpraca..?

28 sty 2012 - 15:02:06

Cytat
ninna
Kursy makijażu, zwłaszcza fotograficznego są drogie, a żeby zostać prawdziwą wizażystką trzeba mieć talent, umiejętności i skończoną świetną szkołę (np. Wiedeń). Bo nauczyć Cię malować może każda podrzędna kosmetyczka. Tylko sesji z prawdziwego zdarzenia nie zrobisz z takim makijażem.
Nie chciałabym Cię zniechęcać, zwłaszcza że sobie stawiam wymagania na poziomie high-fashion, a nie podrzędnego studia fotografii, ale chciałabym Cię jakoś uświadomić, że to droga trudna i wyboista...

mysle ze troche zle mnie zrozumialas... tu wlasnie nie chodzi o szkloy kursy... chodzi o to zeby moc jak najlepiej najłatwiej<bo uczac sioe na wlsnych bledach> robic cos.. a mysle ze jesli ktos to naprawdeeee lubie to nauczy sie tego nie przez szkoly lecz przez checi.. mozna zrobic wiele samemu badz z pomoca innych ludzi..a po za tym .. to wspanaily sposob nan poznanie nowych ludzi i świetne spedzenie czasu..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sony Vaio