Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Haft krzyżykowy

27 sty 2012 - 12:32:08

Hej. Wyszywa może któraś haftem krzyżykowym? Ja robię przeróżne bransoletki z muliny, ale chciałabym teraz wyszyć obrazek. Może ma któraś z was (albo widziała) jakiś wzór z Bobem Marleyem? Chciałabym wyszyć taki w sumie nieduży, ale też nie miały obraz :) wiem, że jest taki program do przetwarzania zdjęć i z tego wychodzi wzór, tylko, że mi on jakoś nie działa... A bardzo by mi zależało. A i jeszcze chciałam się zapytać ile kosztuje kanwa? Pozdrawiam. :)
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 14:16 przez thatsmee.

Haft krzyżykowy

30 sty 2012 - 19:53:40

Hej :)
Ja kiedyś wyszywałam. Kanwa kosztuje z tego co pamiętam niewiele. Co do Marleya to widziałam na all ofertę wzoru na obraz, tylko, że chyba był dość duży.

Haft krzyżykowy

30 sty 2012 - 20:00:04

Kanwa kosztuje jakieś 30 zł za metr,ale to zależy,w którym sklepie i jaka ta kanwa,bo są różne wielkości tych "dziurek".
Ja obecnie wyszywam taki ogromy obraz z trzema aniołkami,jest śliczny,ale mega duży,więc to jeszcze długo mi zejdzie.Ja to wogóle lubię tylko duże obrazy do wyszywania...

Haft krzyżykowy

30 sty 2012 - 20:01:24

hej, ja wyszywałam.. mam kilka wzorów. Mam także 3 kanwy, mogę sprzedać, ponieważ już nie będę z niej korzystać, niestety nie mam czasu na przyjemności :( jak cos zapraszam na priv.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUTASZ-krok po kroku