Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

10 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 08:41:58

hej:)

zastanawiam sie od jakiegos czasu nad jakims ciekawym kursem, myslalam o ESKK co wy na to?
warto sie tam zapisac?
pomozcie!

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 08:44:51

Nie ,ja posiadam zrobiony kurs ESKK -księgowość ,nic Ci on nie daje :/
Pieniądze wyrzucone :(

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 08:48:55

acha to jedna opinia negatywna:\ a szkoda poniewaz niektore sa tam nawet ciekawe!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-04 08:50 przez zulii.

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 08:54:00

W moim przypadku ,niestety nie polecam .
Druki na których pracowałam i się uczyłam ,po ukończeniu okazały się już przestarzałe a papier ukończenia ...,no cóż nie bardzo jest poważnie brany pod uwagę jeżeli szukasz potem pracę ,bo to kurs korespondencyjny :/

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 08:58:53

Zależy jak kto się lubi uczyć - ja lubię sama, nie lubię uczyć się w grupie także dla mnie takie kursy są idealne, a po drugie można uczyć się kiedy i gdzie się chce (miałam francuski dla początkujących i średniozaawansowanych).

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 09:02:38

tak wiem ze jest to kurs korespondencyjny , i wlasnie to by mi odpowiadalo, z tego co widze nie sa te kursy tanie, dlatego pytam....myslalam o jakims hobbystycznym kursiku tak tylko dla mnie:) np: makijaz :)
o kursach jezykowych tez myslalam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-04 09:05 przez zulii.

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 09:04:55

Jeśli to tylko hobbistycznie i nie masz zamiaru dzięki temu szukać pracy, to spróbuj,dowiesz się czegoś nowego :)

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 09:09:45

moja mama miała hiszpański z eskk, ale z tego co kojarzę, to umie teraz tylko parę wyrażeń...(zajęcia i ćwiczenia, były jakoś tak dziwnie ułożone, nie uczyła się hiszpańskiego, tylko jak rozwiązywać zadania z eskk :P)
wg mnie to strata kasy, kurs w realu nie jest dużo droższy

co myslicie o kursach ESKK?

04 sty 2012 - 09:17:54

wszystko pieknie tam brzmi, a jak do tej pory malo pozytywow:( w sumie to sie nawet tego spodziewalam:)
dzieki:)
moze ktos jeszcze zrobil jakis kurs w ESKK?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 06:34 przez zulii.

co myslicie o kursach ESKK?

27 cze 2012 - 15:49:29

Zapisałam się na kurs język.niemiecki dla średnio zaawansowanych,jakość kursu oceniam na przeciętny,natomiast po około pół roku otrzymałam wiadomość od ESKK zawiadomienie,że w związku z ,,inflacją cena kursu wzrosła'' i należy dopłacić do każdej otrzymanej co miesięcznej lekcji o około 20 zł więcej, i płaciłam. Jednak tym postępowaniem stracili klienta,bo ja się obawiam zapisać na następny kurs z ESKK,bo nie wiem,czy też po jakimś czasie nie dowiem się ,że cena kursu wzrosła

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

co myslicie o kursach ESKK?

27 cze 2012 - 15:52:48

Nic niestety nie wiem ale up ;)

wypowiedz sie tez tu <moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-27 18:03 przez moderator.

co myslicie o kursach ESKK?

03 wrz 2012 - 22:05:17

Jeśli ktoś szuka opinii o ESKK, napiszę: kupiłem cały zestaw jednorazowo, razem z multimediami, na których zależało mi najbardziej (język norweski). Niestety - lektorzy w życiu nie byli w Norwegii, wymawiają norweskie słowa w polskiej intonacji (wziąłem sobie inny kurs z lektorami z Uniwersytetu Ludowego w Oslo i słucham radia internetowego), w zeszytach jest nieco błędów - głównie literówek. Pomijam fakt, że polskiej wersji językowej polonista chyba nie widział na oczy. Ale to, ile błędów jest w programie multimedialnym, to jest po prostu niemożliwe, prawie jak w dyktandzie u pierwszoklasisty... Literówki, niepoprawne tłumaczenia, ćwiczenia przestawione miejscami, "sprawdzajka" akceptuje zdanie napisane tylko z błędem, a poprawnie nie.... Nie polecam nauki tego języka tą drogą.

co myslicie o kursach ESKK?

23 sty 2019 - 13:53:35

hmmm..aż się dziwię tym opiniom...są dość leciwe, ale mimo wszystko.... pamiętam jak moja mam korzystała z kursu włoskiego na samym początku i była bardzo, ale to bardzo zadowolona...ja już robię 3 poziom angielskiego z ESKK i nie wyobrażam sobie innej nauki....tak obszernych materiałow, prowadzących Cię krok po kroku nie znalazłam nigdzie indziej... i podręcznik i kurs online i audiobook i nauczyciel....znaleźliście gdzieś jeszcze coś podobnego? może w tych darmowych materiałach? ;-))) ja o ESKK złego słowa nie powiem - po angielskim biorę się z hiszpański :D

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

co myslicie o kursach ESKK?

25 sty 2019 - 09:56:32

Zgadzam się z Tobą, eskk to najlepsze rozwiązanie dla zapracowanych :) Ja nie miałabym czasu biegać gdzieś do jakiś szkól. Tutaj mam wszystko w zasięgu ręki :) Lubie bardzo uczyć się z kursu online i audiobooków. Jeśli ktoś nie wierzy i chce spróbować to rzucam linka <moderacja> za darmo można posłuchać audiobooków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-25 17:38 przez moderator.

co myslicie o kursach ESKK?

27 gru 2019 - 16:00:15

ESKK- kiedyś może tak, teraz jest dużo lepszych opcji nauki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GRASZ?