Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

46 minut temu

Dom - remont i budowa

46 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:00:32

kurcze,mam ostatnio fazę na dancehall,obejrzałam na yt chyba już wszystkie możliwe filmiki o tej tematyce i chyba chciałabym ,ale mam 23 lata pracuje yy w sklepie mam męża i chyba już mi nie wypada. Kręcę shake jak gotuje,myję zęby,odkurzam tylko tańczę,a w pracy gra mi radio i nogi same chodzą , ale no kurcze chyba już na prawdę mi wali na dekiel.

Myślicie że to zbliża się jakiś kryzys osobowościowy , czy może powinnam się zapisać na takie cuś ?kurcze no sama nie wiem :D wiem wiem wariactwo ale no same powiedzcie może wy przełamałyście się w jakieś dziedzinie i nie żałujecie że wyszłyście z cienia :DD

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:03:26

Dancehall. Nie przesadzaj ! Jestes młodą kobitką to się zdążysz wszystkiego nauczyć :-)

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:03:50

Jak nie teraz to kiedy ? Jesteś młoda i co z tego że masz męża? JASNE że wypada :D ja mam 20 lat i nie wyobrażam sobie żebym za 3 lata miała czegoś sobie odmawiać :)

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:07:12

Cytat
sanndera
Jak nie teraz to kiedy ? Jesteś młoda i co z tego że masz męża? JASNE że wypada :D ja mam 20 lat i nie wyobrażam sobie żebym za 3 lata miała czegoś sobie odmawiać :)

w zasadzie to pal licho męża ,no sama nie wiem kurcze kręci mnie to nieziemsko,no i tak sobie myślę że może mój czas minął bo no jakaś tam stagnacja życiowa jest,a teraz zachciało mi się tańcować

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:09:51

Pewnie, że się zapisać. Sama tańczyłam przez pewien czas i byłam zadowolona ale wróciłam do swojego stylu ;P Jest to dobry sposób na odprężenie, zapomnienie o chwilowych kłopotach. Polecam :)

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:10:35

Ten post zabrzmiał, jakbyś miała co najmniej 70 lat ;) Tańcz! Jeśli Ci się to podoba. Zapisz się na jakis kurs, czy ściągnij filmiki z internetu i nigdy więcej nie powtarzaj, że czegoś nie wypada... ;)

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:16:21

PRZERAŻASZ mnie! Ja skończę za miesiąc 23 lata, ale czuje się na 18 lat. Całe życie przede mną. Nie mam jeszcze męża, spokojnie kończę studia. 23 lata to jeszcze nie koniec świata, nie postarzaj siebie i 23 latek :p Jak chcesz to tańcz dziewczyno. Ludzie w wieku 80 lat tańczą jak 20 latki :p albo i lepiej :D

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:22:14

no mówię wam,już nie wiem co myśleć,kurka niby nie zamykam się na świat imprezy i takie tam ,ale jak bym tak się zapisała na te gibany to coś czuje że dużo by się zmieniło w moim życiu,\
a tak po za tym to przemawia przeze mnie nieśmiałość, no bo co wejdę na sale a tam same gorące "17-ki" a ja przyszłam w trykocie na jamajski densflor :D

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:22:22

zajebista zajawka, też trochę w tym siedzę:D ale generalnie zbiera mi się na pole dance :D

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:31:53

Cytat
MMadzIaaa88
no mówię wam,już nie wiem co myśleć,kurka niby nie zamykam się na świat imprezy i takie tam ,ale jak bym tak się zapisała na te gibany to coś czuje że dużo by się zmieniło w moim życiu,\
a tak po za tym to przemawia przeze mnie nieśmiałość, no bo co wejdę na sale a tam same gorące "17-ki" a ja przyszłam w trykocie na jamajski densflor :D

Czy naprawdę czujesz się staro mając 23 lata? Jeśli tak, to tym bardziej wybierz się na te gibańce, bo jak tak dalej pójdzie, to z takim nastawieniem zaraz będziesz jedną nogą w trumnie! :D

dancehall czy myc gary?

03 sty 2012 - 20:40:21

Cytat
stepka
Cytat
MMadzIaaa88
no mówię wam,już nie wiem co myśleć,kurka niby nie zamykam się na świat imprezy i takie tam ,ale jak bym tak się zapisała na te gibany to coś czuje że dużo by się zmieniło w moim życiu,\
a tak po za tym to przemawia przeze mnie nieśmiałość, no bo co wejdę na sale a tam same gorące "17-ki" a ja przyszłam w trykocie na jamajski densflor :D

Czy naprawdę czujesz się staro mając 23 lata? Jeśli tak, to tym bardziej wybierz się na te gibańce, bo jak tak dalej pójdzie, to z takim nastawieniem zaraz będziesz jedną nogą w trumnie! :D

nie chodzi o to że czuję się staro,tylko że mój czas na takie nauki chyba minął ,bo wiadomo że nauka tańca jak by nie patrzeć idzie "młody"
o kurna gadam jak jakiś moher :D

no dobra prawda jest taka że boje się zostać wyśmiana przez małolatki :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje handmade