Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

świeta święta...

05 gru 2011 - 11:42:39

kochane dziewczyny, robię piękne choineczki(przynajmniej mi się tak wydaje:P)...jak ja to mówię ze śmieci bo głównym tworzywem są łupinki od laskowych orzechów. Myślicie że nadają się do sprzedaży? Jak na razie robiłam dla samej przyjemni i rozdawałam po rodzinie... lube takie pierdołki, lubię jak dom na maxa jest ozdobiony w swięta szczególnie na czerwono i złoto:)



niezweryfikowana
Posty: 388
Ostrzeżenia: 1/5

świeta święta...

05 gru 2011 - 11:44:47

jejku cudne :** pewnie że się nadaje na sprzedaż:)

świeta święta...

05 gru 2011 - 11:46:20

Świetna jest, masz talent :) Moim zdaniem sie bardzo nadaje :)

świeta święta...

05 gru 2011 - 11:51:37

Bardzo fajne,chociaż wiem jak ciężko idzie sprzedaż takich rzeczy.. Sama teraz przez grudzień sprzedaję w galerii takie świąteczne duperelki czyli świeczki, sianko, opłatki i ręcznie robione stajenki i niestety,ludzie wolą dać 2 zł za jakiś plastikowy śmieć niż np 10zł za coś ręcznie zrobionego,z duszą, także.. musiałabyś mieć baaardzo konkurencyjne ceny.

świeta święta...

05 gru 2011 - 11:52:29

Bardzo oryginalna i fajna, życzę powodzenia i kreatywności ;)

świeta święta...

05 gru 2011 - 11:53:42

mnie się nie podoba

świeta święta...

05 gru 2011 - 11:58:01

bardzo fajne :)
możesz śmiało sprzedawać :)

a ja robię takie oto bombki ze wstążek
na żywo o wiele lepiej się prezentują :)



świeta święta...

05 gru 2011 - 11:59:57

Mnie się nie podoba, nie kupiłabym takiej choinki

świeta święta...

05 gru 2011 - 12:05:31

Cytat
ecri16
Bardzo fajne,chociaż wiem jak ciężko idzie sprzedaż takich rzeczy.. Sama teraz przez grudzień sprzedaję w galerii takie świąteczne duperelki czyli świeczki, sianko, opłatki i ręcznie robione stajenki i niestety,ludzie wolą dać 2 zł za jakiś plastikowy śmieć niż np 10zł za coś ręcznie zrobionego,z duszą, także.. musiałabyś mieć baaardzo konkurencyjne ceny.

dziwisz sie? ludzie nie mają kasy jak piszesz plastikowy śmieć kosztuje 2zł więc 8zł zostaje w kieszeni. niestety takie czasy.

choinka ładna lubie takie rzeczy i gdybym miała kase kupiłabym ;)

Camelia1989 widze że też dostalaś ostrzezenie za wypow. w tamtym wątku 'miesiąc małżenstw' i coś tam już nie pamiętam ;)

świeta święta...

05 gru 2011 - 12:21:40

Cytat
LadyEl
Cytat
ecri16
Bardzo fajne,chociaż wiem jak ciężko idzie sprzedaż takich rzeczy.. Sama teraz przez grudzień sprzedaję w galerii takie świąteczne duperelki czyli świeczki, sianko, opłatki i ręcznie robione stajenki i niestety,ludzie wolą dać 2 zł za jakiś plastikowy śmieć niż np 10zł za coś ręcznie zrobionego,z duszą, także.. musiałabyś mieć baaardzo konkurencyjne ceny.

dziwisz sie? ludzie nie mają kasy jak piszesz plastikowy śmieć kosztuje 2zł więc 8zł zostaje w kieszeni. niestety takie czasy.

choinka ładna lubie takie rzeczy i gdybym miała kase kupiłabym ;)

Camelia1989 widze że też dostalaś ostrzezenie za wypow. w tamtym wątku 'miesiąc małżenstw' i coś tam już nie pamiętam ;)

tak dostałam;/ po prostu irytuje mnie na forum jedna osoba która ciągle powtarza przy każdej możliwej okazji swoją nudną dla mnie historię:)
niestety nie mogłam się powstrzymać i musiałam to skomentować. Moderatorką się strasznie nudzi i dają bezsensowne ostrzeżenia bo przecież na forum co chwile spotyka się odpowiedzi nie związane z tematem. No ale cóż

kasiullekk90 te bańki są super;) chętnie przyozdobiłabym nimi swoją choinkę;)

świeta święta...

05 gru 2011 - 12:26:24

Mnie się nie podobają takie ozdoby. Wolę tradycyjne.

świeta święta...

05 gru 2011 - 12:32:20

nie podoba mi sie jak by śmieci skleić w kształt choinki

zweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 1/5

świeta święta...

05 gru 2011 - 16:43:47

Nie chce mi się wklejać znowu zdjęć, więc zapodam linka do wątku z moimi pracami;)

klik

świeta święta...

05 gru 2011 - 16:47:33

Cytat
coco-moko
nie podoba mi sie jak by śmieci skleić w kształt choinki

świeta święta...

05 gru 2011 - 16:47:37

Cytat
LadyEl
Cytat
ecri16
Bardzo fajne,chociaż wiem jak ciężko idzie sprzedaż takich rzeczy.. Sama teraz przez grudzień sprzedaję w galerii takie świąteczne duperelki czyli świeczki, sianko, opłatki i ręcznie robione stajenki i niestety,ludzie wolą dać 2 zł za jakiś plastikowy śmieć niż np 10zł za coś ręcznie zrobionego,z duszą, także.. musiałabyś mieć baaardzo konkurencyjne ceny.

dziwisz sie? ludzie nie mają kasy jak piszesz plastikowy śmieć kosztuje 2zł więc 8zł zostaje w kieszeni. niestety takie czasy.

choinka ładna lubie takie rzeczy i gdybym miała kase kupiłabym ;)

Camelia1989 widze że też dostalaś ostrzezenie za wypow. w tamtym wątku 'miesiąc małżenstw' i coś tam już nie pamiętam ;)

Gdzie ja napisałam,że się dziwię? Stwierdzam tylko fakty,nie ja to robię, tylko sprzedaję,ale widzę,jak jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ANIOŁ!