Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

SPONSORING

21.06 o 11:53

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 10:29:06

Zapraszam na str 3- nowe DIY

Hej
dziś na szybko stworzyłam koszyk z kartek papierowych, jest to pierwsza próba - zrobiona z materiałów znalezionych w domu na szybko i dość niestarannie, chciałam zobaczyć jak to będzie wyglądać. Jak Wam się widzi?


Zrobiłam jeszcze naklejki "etykiety" na kartonowe pudła stojące u mnie w kuchni (niestety wprowadziliśmy się rok temu i nie na razie nie mamy kaski na nową kuchnię, więc musiałam wymyślić prosty i tani sposób przechowywania, kupiłam w casto kartonowe pudła za 2,5zł sztuka i nakleiłam na nie etykiety mojego projektu :) heh
i naklejki na słoiki z przyprawami

No i jeszcze lampa ale ona już była pokazywana ale co tam :)
NIE ZAPALI SIĘ :)

Jeszcze mapka dla malucha :)

ZAPRASZAM DO WKLEJANIA SWOICH DIY Z DEKORACJAMI DLA DOMU



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 20:55 przez j_ulka.

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 10:33:43

świetne! jestem po wrażeniem. może pokażesz swoje twory w wątku gdzie zbieramy takie właśnie inspiracje?

zapraszam tu.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 3/5

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 10:35:02

chetnie poogladam.Ja niestety nie jestem tak pomyslowa :(

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 10:39:19

Cytat
gdyby000
świetne! jestem po wrażeniem. może pokażesz swoje twory w wątku gdzie zbieramy takie właśnie inspiracje?

zapraszam tu.

już się podzieliłam ;) dziękuję za informację o takim wątku, chętnie też coś podpatrzę

obecnie jestem na etapie robienia wieszaczków na biżu i aranżowania mini toaletki a w zasadzie miejsca do przechowywania biżu i innych skarbów jak skończę chętnie pokażę co stworzyłam

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 10:49:04

NIEDŁUGO BĘDĘ MIAŁA TSHIRT DIY PRZEROBIONY LANVIN LOVES H&M ZAMIAST TEGO WIELKIEGO KWIATA MAM ZAMIAR PODOSZYWAC FILCOWE SERCA ALE NAJPIERW MUSZĘ BIEC DO EPMIKU PO FILC ;>

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 10:51:21

evika21 - nie ma zdj :(

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 12:07:11

super pomysły! uwielbiam robić/przerabiać. założyłam nawet blog i widzę, że już ktoś go wcześniej wspomniał. dziękuję :)

a to niektóre rzeczy które zrobiłam (pokazane krok po kroku na blogu.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-16 08:37 przez wmiedzyczasie.

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 12:36:59

wmiedzyczasie - świetne dekoracje !

zapraszam wszystkich do chwalenia się :)

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 12:43:19

aaaale odlotowa lampa! ja chyba bym nie miała cierpliwości. Do swojego pokoju wybrałam sobie żyrandol ze sznureczków. Ale oczywiście kupny, ja nie mam cierpliwości. Talent mam, ale cierpliwości za grosz...
Masz wielki talent, a ten koszyczek jest bezbłędny, nie powiedziałabym, ze to na szybko było robione.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-09 12:44 przez bigos2806.

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 12:53:32

Cytat
bigos2806
aaaale odlotowa lampa! ja chyba bym nie miała cierpliwości. Do swojego pokoju wybrałam sobie żyrandol ze sznureczków. Ale oczywiście kupny, ja nie mam cierpliwości. Talent mam, ale cierpliwości za grosz...
Masz wielki talent, a ten koszyczek jest bezbłędny, nie powiedziałabym, ze to na szybko było robione.

no z tą lampą trochę zabawy było ;)
koszyk robiłam wczoraj ale wyszedł niestarannie i trochę za duży jest przez co jest niestabilny, dziś dokończę kolejny mniejszy ale ładniej zrobiony

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 15:31:12

Podziwiam Cię i wszytskich innych :)

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 18:49:49

Z czego ta lampa? To papier? ;p heh, efekt fajny.. Tylko troche "strach" ;d

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 18:53:10

ten abażur to twoja robota? ;> kilka dni temu inna użytkowniczka identyczne zdjęcie/ ujęcie prezentowała jako swoje ;>

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE

09 lis 2011 - 18:54:40

Cytat
wmiedzyczasie
super pomysły! uwielbiam robić/przerabiać. założyłam nawet blog i widzę, że już ktoś go wcześniej wspomniał. dziękuję :)

a to niektóre rzeczy które zrobiłam (pokazane krok po kroku na blogu.


ten aniołek jest świetny - miałam u synka taki niebieski z ciasta ale uadł i sie połamał :( czy robisz takie rzezy na zamowienie ? np taki aniołek ? jest śliczny za ile bys wyceniła ? na priv odp :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-09 18:55 przez orsi005.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kartki z pomysłem ( Kartki ręcznie robione na Święta Bożego Narodzenia )