Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

Meble

1 minutę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
betulek
a robię na drutach i wyszywam (obrusy, serwetki, koszule folkowe)
poza tym śpiewam - mój mąż jest pianistą i gitarzystą, często rozgrzewamy atmosfere w naszym pubie
uwielbiam swoje najważniejsze hobby - pracę. Nie ma nic fajniejszego na świecie, niż dostać w łapki zupełnie zielonego człowieka i po roku wypuścić okaz mówiący pełnymi zdaniami po łacinie ;)


hehehe, wiedziałąm , ze som z Ciebie ludzie;-0

ja zabijam nudy kręcąc paski - quilling



Cytat
Tala8989
ja zabijam nudy kręcąc paski - quilling
O, pierwszy raz widzę coś takiego i jestem oczarowana. jakiego papieru używasz?

Mam braci którzy systemtycznie uczestniczą w "strzelankach" kiedyś zabrali mnie ze sobą to super zabawa. Za niedługo mam urodziny i zażyczyłam sobie wiatrówkę tak na dobry początek z nowa przygodą.

Ja również nie mam takiego zajęcia, które by mnie pochłaniało...
Od zawsze zastanawiałam sie co mogłabym robić, jednak rzeczą, którą lubie robić jest gotowanie i pieczenie ciast moja pasja, ale wiadomo, że cały czas w kuchni nie mogę przesiadywać dlatego ubolewam nad tym, że nie mam jakiegoś ciekawego zajęcia

ja uwielbiam gotowac, spiewac( do kotleta :D), wycieczki w góry. jednak takim moim najwiekszym bzikiem jest pisanie wierszy.

Cytat
-Sandra
Cytat
angua79
strzelanie na strzelnicy pod okiem instruktora jest bezpieczne, ale do tanich rozrywek nie należy. Opcja tańsza - wiatrówka i strzelanie do tarczy na własnej działce.
Czy ja wiem czy tańsza . Mój chłopak strzela z wiatrówki ale ma już lepszy sprzet który kosztuje, ale jak ja chciałąm się w to 'pobawić' to wyszła po przeliczeniu spora sumka. Oczywiście za skromny sprzecik . Bo w chinskie nawet nie oplaca sie inwestowac.

Chińskie produkty też są z różnych półek. Wiadomo, ze za 100 czy 200 zł nie ma czego oczekiwać, ale teraz nawet 90% europejskich marek jest produkowanych w Chinach i sam wytłoczony napis o niczym nie świadczy.
Ja miałam wiatrówkę Umarex za 600 zł, szał to nie jest, ale do zabawy zupełnie wystarczy. Nie było z nia żadnych problemów.
Na strzelnicy za pół godziny strzelania z kbks zapłacisz 80 do stu kilkudziesięciu zł (zależy od zniżek, promocji itd), tyle samo za limitowaną ilość strzałów z kilku różnych broni. Czyli za kilka wyjść na strzelnicę mozna już mieć wiatrówkę do zabawy, o to mi chodziło. Oczywiscie taniej wychodzi, jeśli należysz do klubu strzeleckiego, wtedy są inne stawki, ale to opcja nie dla każdego dostępna i też wiąże się z poważnymi kosztami. Znam osoby, które należą do klubów, ale treningowo również strzelają z wiatrówek, bo taniej wychodzi.
Oczywiście ile mozna strzelać do puszek, z czasem, jak się człowiek wciagnie, chce czegos więcej, a wtedy tylko ASG :)

Ja uwielbiam układać puzzle - robić z nich obrazy,1000 elementów to minimum :)
I drugą moją pasją jest ogród:)Kocham okres o wiosny do jesieni - wtedy wiem,że żyję!:)Już powoli przeglądam ogrodnictwo w poszukiwaniu nowinek do mojego ogródka:) Teraz na wiosnę będę go udoskonalać o murowany grill :)
I tak łączę swoje dwie pasje,zimą puzzle,a od wiosny do jesieni przesiaduję ile się da w ogródeczku :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 23:17 przez meg08.

jestem totalną kinomanką :)
Uwielbiam chodzić po górach a także żeglować.
Uwielbiam muzykę - pobrzdękuję na basie :)

Uwielbiam czytać o jakiś ciekawych miejscach, a jak czas i kasa pozwala - podróżuję ;) Lubię też czytać legendy ;))

Jak mam kasę - jeżdżę konno.

a ja lubię rysować, szkicować, gdy jestem zła to mnie to fajnie wycisza :)

Mnie też to wycisza, ale ja nie mam za bardzo talentu do rysunku odręcznego. Oprocz tego książki, a ostatnio DIY - dekoruję swój pokój.

Po czasie trafiłam na temat i stwierdzam że super sie rozwinął ;)
Wszystko przeczytałam i mam jedna uwagę: na którejś tam stronie ktoś zapodał hasło, że pochwalmy sie swoimi talentami no i dziewczyny sie wkręciły w to, w końcu jakaś dziewczyna wstawiła swoje rysunki a jakaś inna jej odpisał, że dla niej to nie jest talent...
Sorry dziewczyno, ale TO NIE JEST TEMAT O TALENCIE! Czytajcie temat dokładnie i nie wymyslajcie
Chciałam stworzyć temat o tym, co lubimy robić, co sprawia nam przyjemność, ale NIEKONIECZNIE musimy miec do tego talent. Ktoś może lubic rysować, może go to odprężać, sprawiać przyjemność, może to być jego pasja i powiedzmy, że jego rysunki nie sa jakies wybitne i co? powienien z tego zrezygnować?? Absolutnie nie! Róbmy to, co kochamy i nie skupiajmy sie na tym, czy mamy do tego talent, czy nie!

Czytajcie dokładnie temat i o czym jest wątek

Cytat
anulka1313
Strzelanie z wiatrówki do pustych puszek.Niezła zabawa!


ZAPEWNE! Tylko gdzie się tak bawić jak czlowiek mieszka w centrum miasta?

Cytat
alinakwiatek
Cytat
anulka1313
Strzelanie z wiatrówki do pustych puszek.Niezła zabawa!


ZAPEWNE! Tylko gdzie się tak bawić jak czlowiek mieszka w centrum miasta?


Mój małżonek często strzela i jak nie sam wyjeżdża z kolegami to razem jedziemy na piknik i spacer do lasu. Strzelectwo jest świetnym pretekstem aby wybrać się do parku pod miastem albo lasu. Pod każdym miastem są świetne miejsca do spacerów i strzelania, trzeba tylko być odpowiedzialnym i mieć wyobraźnię. Wystarczy wziąć ze sobą W ostateczności postrzelać można także na strzelnicy (w niektórych szkołach nawet mają strzelnicę).

Polecam poczytać więcej na blogach lub forach o strzelectwie, np. blog strzelam.com.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samotny zimowy wieczór