Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czarnulla kopara mi opadła! szacun!

Cytat
Betaaaaa
daasy- wybacz ale tego talentem nazwać nie można, chociaż liczą się oczywiście chęci ;)


Dlaczego tak mówisz? Ja nawet w 1/4 nie narysowałabym portretu tak ładnie, jak Dassy. Może wygląda inaczej, niż te przedstawione tutaj, ale na pewno nie wygląda źle :) Ma coś w sobie :)


Czarnulla - bajerancki szkic!

Cytat
Betaaaaa
daasy- wybacz ale tego talentem nazwać nie można, chociaż liczą się oczywiście chęci ;)

A moim zdaniem to jest talent, chociaż wymaga oszlifowania:)
Ja nawet oka nie potrafię narysować;D

Treść posta została usunięta automatycznie

Cytat
hbsbrg
Cytat
agusiamix
Cytat
malinka__
śpiewam, szyję:) a moje dzieła zobaczycie w mojej szafie:)

malinka__


poprosze linka do jakiejs twojej uszytej rzeczy bo tak oglądam goladam i nie moge dojsc czy są tam czy nie

dokładnie;)

ja trochę rysuję: możecie tu zobaczyc;)


proszę:)
http://szafa.pl/c8648804-gorset-2.html
http://szafa.pl/c8626671-marmurkowa.html

Cytat
wladczyni22
http://rzezucha16.wrzuta.pl/katalog/2cJPwwnmniu/monis NAGRYWANE 3 LATA TEMU,,DO TERAZ SIE WYROBILAM ;D
Świetny masz głos przesłuchałam wszystko i się zakochałam w twoim głosie oczywiście :)

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

bo moim zdaniem czarnulla reprezentuje wyższą klasę, o wieleee. nie chcę tu obrażać dassy, ale wyrażam swoje zdanie, każdy kto ma talent plastyczny raczej by się uśmiał, a może nawet uraził...
poza tym słowo TALENT do czegoś zobowiązuje, nie należy nim szastać na lewo i prawo bo to traci sens. Talent do czegoś to wykonywanie tego w sposób perfekcyjny, każdy sobie może śpiewać czy malować ale nie każdy robi to dobrze. Widać na pierwszy rzut oko kto ładnie śpiewa, tańczy a kto maluje. Tyle ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 22:44 przez Betaaaaa.

to z uczelni





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 22:52 przez czarnulla.

ja gram w kosza:) i kiedyś tańczyłam i śpiewałam ale to stare dzieje:)

Cytat
Betaaaaa
daasy- wybacz ale tego talentem nazwać nie można, chociaż liczą się oczywiście chęci ;)

a ty myślisz, że jest jeden rodzaj rysunku? Poza tym chyba napisała, że rysowała go w 20 minut:P

kurcze juz druga osoba mi mowi ze jak gorniakowa z tym ze pierwsza osoba byl muzyk ;p

<moderacja - caps lock off>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 23:06 przez moderator.

Cytat
Betaaaaa
bo moim zdaniem czarnulla reprezentuje wyższą klasę, o wieleee. nie chcę tu obrażać dassy, ale wyrażam swoje zdanie, każdy kto ma talent plastyczny raczej by się uśmiał, a może nawet uraził...
poza tym słowo TALENT do czegoś zobowiązuje, nie należy nim szastać na lewo i prawo bo to traci sens. Talent do czegoś to wykonywanie tego w sposób perfekcyjny, każdy sobie może śpiewać czy malować ale nie każdy robi to dobrze. Widać na pierwszy rzut oko kto ładnie śpiewa, tańczy a kto maluje. Tyle ;)

Ja bym powiedziała, że talent to jedno, a UMIEJĘTNOŚCI to drugie:) za Horacym

spiewanie oczywiscie,wystepy na scenach,pisanie tekstow,robienie paznokci,gotowanie,sprzatanie ;d

<moderacja - caps lock off>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 23:07 przez moderator.

haft krzyżykowy i biżuteria, to jest moje największe hobby :)

Cytat
Betaaaaa
bo moim zdaniem czarnulla reprezentuje wyższą klasę, o wieleee. nie chcę tu obrażać dassy, ale wyrażam swoje zdanie, każdy kto ma talent plastyczny raczej by się uśmiał, a może nawet uraził...
poza tym słowo TALENT do czegoś zobowiązuje, nie należy nim szastać na lewo i prawo bo to traci sens. Talent do czegoś to wykonywanie tego w sposób perfekcyjny, każdy sobie może śpiewać czy malować ale nie każdy robi to dobrze. Widać na pierwszy rzut oko kto ładnie śpiewa, tańczy a kto maluje. Tyle ;)


powiem ci tak:))) czarnulla jest na takiej uczelni wiec sie tego uczy...tak???nauka nie jest talentem moim zdaniem ja to nauczylam sie sama z siebie... pozatym jest to kwestia 20 minut nudow w oczekiwaniu na pociąg...pozatym proponuje czytanie ze zrozumieniem ja napisalam ze mam talent do szycia a do malowania to uwazaja inni..i pozdrawiam cieplo:))))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samotny zimowy wieczór