Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 14 15 -->
zweryfikowana
Posty: 931
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
agusiamix
Cytat
malinka__
śpiewam, szyję:) a moje dzieła zobaczycie w mojej szafie:)

malinka__


poprosze linka do jakiejs twojej uszytej rzeczy bo tak oglądam goladam i nie moge dojsc czy są tam czy nie

dokładnie;)

ja trochę rysuję: możecie tu zobaczyc;)

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
wladczyni22
http://rzezucha16.wrzuta.pl/katalog/2cJPwwnmniu/monis NAGRYWANE 3 LATA TEMU,,DO TERAZ SIE WYROBILAM ;D


jej jak fajnie :) trochę jak Gorniakowa (pomijajac hymn)

Ja też rysuję, głownie szkicuję portrety, chyba najbardziej zadowolona jestem z portretu elwisa presleya, ale robię też biżuterię z modeliny, fotografuję...

ja nie wiem czy mam do tego talent, ale lubię to - przerabiam ciuchy :) niektóre możecie zobaczyć w mojej szafie :)

Cytat
komiczka
Ja mam bezużyteczny talent. W szkole, na dyktandach się przydawał, teraz już niestety nie. Jaki to talent? Umiem pisac bez błędów ortograficznych. Po prostu, od zawsze. Nie musiałam przeglądać słowników ortograficznych ani uczyć się zasad poprawnej pisowni i do dyktand.

Niestety więcej talentów, które mogłyby mi się do czegoś przydać, nie posiadam...

To tak jak ja:)Nigdy nie miała problemów z pisownią, moje wyczucie nigdy mnie nie zawiodło. Może dlatego, że od małego dużo czytałam. Teraz przynajmniej nie muszę się wstydzić za swoją pisownię.

Robię świetne wystawy:) podobnooo..chwalą mnie na mieście..hheh
Jestem dobra w dekoracjach.

Cytat
niemandin
Cytat
komiczka
Ja mam bezużyteczny talent. W szkole, na dyktandach się przydawał, teraz już niestety nie. Jaki to talent? Umiem pisac bez błędów ortograficznych. Po prostu, od zawsze. Nie musiałam przeglądać słowników ortograficznych ani uczyć się zasad poprawnej pisowni i do dyktand.

Niestety więcej talentów, które mogłyby mi się do czegoś przydać, nie posiadam...

To tak jak ja:)Nigdy nie miała problemów z pisownią, moje wyczucie nigdy mnie nie zawiodło. Może dlatego, że od małego dużo czytałam. Teraz przynajmniej nie muszę się wstydzić za swoją pisownię.

Mam dokładnie to samo! Od podstawówki :) To rzeczywiście chyba zasługa książek :)

Cytat
niemandin
Cytat
komiczka
Ja mam bezużyteczny talent. W szkole, na dyktandach się przydawał, teraz już niestety nie. Jaki to talent? Umiem pisac bez błędów ortograficznych. Po prostu, od zawsze. Nie musiałam przeglądać słowników ortograficznych ani uczyć się zasad poprawnej pisowni i do dyktand.

Niestety więcej talentów, które mogłyby mi się do czegoś przydać, nie posiadam...

To tak jak ja:)Nigdy nie miała problemów z pisownią, moje wyczucie nigdy mnie nie zawiodło. Może dlatego, że od małego dużo czytałam. Teraz przynajmniej nie muszę się wstydzić za swoją pisownię.


Ja tak samo :) Załapałam czytanie dość szybko, bo już w wieku 4 lat biegałam do biblioteki i wypożyczałam różne czytanki, bajki, wiersze :) I samo weszło :D
Lubiłam sprawdzać kolegom i koleżankom z klasy wypracowania, jeszcze przed oddaniem polonistce ;D Konkursy ortograficzne i dyktanda to był dla mnie czas relaksu ;D Choć i tak nie wiem, jak pisze się "gżegżółka" (na bank napisałam to źle...). Teraz ze wstydem przyznaję, że zdarza mi się trzasnąć jakiegoś byka w pośpiechu ;/

Ja nie posiadam żadnego talentu,ale moja 13 letnia córka świetnie radzi sobie z rysowaniem,malowaniem obrazów na płótnie.

teraz z innej beczki kobietki obejrzyjcie koniecznie filmik, jak ta laska się rusza i w ogóle http://bebzol.com/pl/Kizomba---swietny-taniec-z-Angoli.50655.html

Cytat
komiczka
Cytat
niemandin
Cytat
komiczka
Ja mam bezużyteczny talent. W szkole, na dyktandach się przydawał, teraz już niestety nie. Jaki to talent? Umiem pisac bez błędów ortograficznych. Po prostu, od zawsze. Nie musiałam przeglądać słowników ortograficznych ani uczyć się zasad poprawnej pisowni i do dyktand.

Niestety więcej talentów, które mogłyby mi się do czegoś przydać, nie posiadam...

To tak jak ja:)Nigdy nie miała problemów z pisownią, moje wyczucie nigdy mnie nie zawiodło. Może dlatego, że od małego dużo czytałam. Teraz przynajmniej nie muszę się wstydzić za swoją pisownię.


Ja tak samo :) Załapałam czytanie dość szybko, bo już w wieku 4 lat biegałam do biblioteki i wypożyczałam różne czytanki, bajki, wiersze :) I samo weszło :D
Lubiłam sprawdzać kolegom i koleżankom z klasy wypracowania, jeszcze przed oddaniem polonistce ;D Konkursy ortograficzne i dyktanda to był dla mnie czas relaksu ;D Choć i tak nie wiem, jak pisze się "gżegżółka" (na bank napisałam to źle...). Teraz ze wstydem przyznaję, że zdarza mi się trzasnąć jakiegoś byka w pośpiechu ;/

I mnie się zdarza, ale to chyba dlatego, że spotykam się na co dzień z błędami znajomych i różnych innych osób i potem się zastanawiam, czy na pewno wszystko dobrze napisałam;) Jak się chodziło do szkoły to przynajmniej dzięki dyktandom się utrwalała ta wiedza:) Ale mam też wadę z tym związaną-zawsze wszystkich poprawiam jak ktoś coś źle napisze, albo powie-takie zboczenie które wkurza:D

niemandin - znam te poprawki ;D Sama się tutaj mnóstwo razy powstrzymuję, by nie zwrócić uwagi popełniającej błędy ;D

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

ja mam talent do spania, potrafię położyć się ok. 24 i spać do 15 (i nie wynika to ze zmęczenia) ;) oraz potrafię wnerwiać ludzi ;)

a tak na serio ładnie maluję :D

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

daasy- wybacz ale tego talentem nazwać nie można, chociaż liczą się oczywiście chęci ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samotny zimowy wieczór