Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Również jak autorka nie oddaję się niczemu bez reszty, ale uwielbiam moją odrobinę sportu czyli bieganie, skakankę i zimą snowboard oraz łyżwy :)
Poza sportem uwielbiam mój kierunek studiów, czyli prawo, myślę że to moje powołanie, aby być... prokuratorem. Ale do tego czasu jeszcze mnóstwo czasu ;)
Moje zainteresowania to właściwie wszystko po trochu, lubię sztukę i odwiedzam często galerie albo operę poznańską, uwielbiam też zwiedzać obce kraje :)

wszystkiego po trochu :)

Cytat
julitka1982
Cytat
alinakwiatek
Cytat
anulka1313
Strzelanie z wiatrówki do pustych puszek.Niezła zabawa!
ZAPEWNE! Tylko gdzie się tak bawić jak czlowiek mieszka w centrum miasta?
Pod każdym miastem są świetne miejsca do spacerów i strzelania, trzeba tylko być odpowiedzialnym i mieć wyobraźnię.

W miejscówkach "strzelankowych" (opuszczone bazy wojskowe i forty) oprócz ekip ASG widywałam tez często ludzi, którzy przychodzili sobie postrzelać z wiatrówki do tarczy. Ja też mam swoją miejscówkę, gdzie chodzę sobie postrzelać ;)
Minimum odpowiedzialności i wyobraźni, czyli 1) unikamy miejsc, gdzie kręcą się spacerowicze, 2) upewniamy się, że mamy dobrą widoczność na linii strzału do końca jego zasięgu, żeby mieć pewność, ze nikt niespodziewanie nie podejdzie nam na linię.

zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

ooo jaki fajny wątek;)

ja kocham śpiewać i póki co tylko tym żyje :)

mała próbka:






:)
zapraszam Was do posłuchania :D

Hmm na pewno moja pasja jest moda :D
Poza tym interesuje mnie literatura,film, lubie podrozowac ale na razie nie zarabiam na siebie, takze zbyt czesto tego nie praktykuje ;)
Co jeszcze... taniec:)

moją największą miłością jest podróżowanie/autostop nie wyobrażam sobie życia bez tego, poznanwanie przy tym ludzi jest naprawdę fascynujące :)
drugą ważniejszą jest moja miłość do bliskiego wschodu, ROSJA!-moskwa także ukraina białoruś, kultura język, wszsystko.
oczywiście jeszcze filmy,książki i bmx

a ja pozuję do zdjęc znajomym i projektuję ubrania. kocham tez malowac-to mnie uwalnia od stresu
gram tez w filmach i serialach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 10:09 przez Szaleya.

suuper, hjota z ciekawości- gdzie podrózowałaś stopem? mnie to kręci ale jednak strach, przezorność wygrywa ;)

o jejka ,dużo tego..Florystyka..to chyba to co tkwi we mnie od lat i uwielbiam ..jestem technikiem florystą...Tworzę!lubię gotować,kocham kuchnię włoską,która jest mi bliska..zresztą kocham wszystko co włoskie...a najbardziej język:)kiedyś jako małolata pisalam wiersze..mam ich całą masę..mam duszę romantyczki..kiedyś bawiłam się w wizaż i tipsy,przez jakis czas tym się trudniłam ale jakos nie sprawialo mi ogromnej frajdy...Poza tym kocham czytać książki..

Swój czas i pasje poswiecam fryzjerstwu , ucze sie nowych rzeczy , czytam i eksperymentuje to 1- sza pasja .Druga to szycie uwielbiam cos tam rzezbic z ciuchami i je przerabiac no i wrózenie z kart znajomym jak maja problemy to mam akurat w genach :)

Jednym z moich hobby, moich pasji życiowych bez których nie potrafię żyć jest szkicowanie, kiedy jest mi źle szkicuje kiedy cieszę się szkicuje, poprostu zawsze pod ręką mam węgiel, piórnik z masą ołówków które różnią się od siebie, oraz papier który oczywiście jest wskazany. :-) Śpiewam również oraz gram na klawiszach i gitarze to tak wyszło przez mojego tate bo on to samo kocha mimo wyjeżdżania w trase tirami kiedy wraca zawsze to robi. No i kocham śpiewać, ale nie tak sobie o pod prysznicem. Tylko poprostu na jakichkolwiek imprezach charytatywnych gdziekolwiek. A obecnie uczę się jeszcze w technikum jako technik cyfrowych procesów graficznych co ma powiązanie u mnie z projektowaniem stron, grafiką komputerową oraz może to iść dalej z fotografią, co też uwielbiam robić. Bardzo ciekawe macie pasje wszystko czytałam. ;) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

motocykle, piłka nożna, rysunek, fotografia, koszykówka, siatkówka, tenis, wspinaczka, muay thai :)

Od kiedy zaczela mnie krecic fotografia zauwazam ze jest Nas [milosnikow] bardzo duzo ;)) i ciagle liczba rosnie...Ja uwielbiam fotografowac ludzi [w szczegolnosci dzieci ;*],spontaniczne ruchy,gesty,mimike ;D ale tez zaplanowane .;)))druga pasją - taniec...mmm taa uwielbiaaam ;]] kolejna - siatkóweczka [w kazdy cieply dzien,w kazdej wolnej chwili...] ostatnia [taka niedawno odkryta pasja - Gotowanie ;)))^^].

Hmm... Kiedyś pisałam, ale moja wrażliwość się stępiła i teraz tylko czasami miewam twórcze przebłyski. Tańczyłam hip-hop i freestyle, ale moje studia wyparły taniec z mojego harmonogramu. Czasami rysuję. Mangę, dużo mangi. Kiedyś dużo czytałam, ale teraz już brak mi na to czasu. Lubię śpiewać, czasami robię to gdy jestem sama w domu. Głównie ballady rockowe i nieco mocniejsze kawałki. Zdarza się też czasem coś popowego. Zależnie od nastroju. Ludzie mówią mi, że ładnie śpiewam. Ale mój głos nie jest szkolony, przez to brzmi dość amatorsko, jeśli tak to można nazwać. Brak mu tej głębi, którą miał kiedyś, gdy ćwiczyłam śpiew solowy na prywatnych lekcjach. Moją główną pasją jest manga, anime, Japonia i jej kultura. I moda, ale moja własna^^ Projektowanie ciuchów, szycie. Mam miliony pomysłów na odjechane ciuchy. Brak mi tylko pieniędzy na materiały i dobrą maszynę do szycia. Jakąś tam jeszcze pasją mogę nazwać języki obce, ojczysty też nie jest taki zły ;) Umiem mówić po angielsku (płynnie) i niemiecku (dość płynnie). Po japońsku umiem powiedzieć jedynie kilka zdań i napisać "Nazywam się Monika". I tyle^^" Może kiedyś nauczę się go trochę lepiej ;)

Fajnie sie to wszystko czyta
Ja nadal szukam ;)
Podbijam! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmotoryzowane! :)