Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

1 minutę temu

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiem, że podobne tematy juz były ale stricte takiego raczej nie :)
Ja jestem osobą, którą co chwiule interesuje cos innego ale nie mogę znaleźć niczego co by mnie pasjonowało, tak bym mogła się temu oddać bez reszty :). I z tymi zainteresowaniami to tez cały czas poszukuję więc chciałabym dziewczyny żebysmy sie wypowiadały -jakie jestesmy, co lubimy, o czym mogłabyś mi opowiedziec, czego ja pewnie nie wiem? o czym mogłabyc opowiadac godzinami albo jakimi umiejetnościami możesz się pochwalic? Co Cie pochłania w wolnym czasie? Zapraszam do dyskusji :)

nagłośnienie i realizacja dźwięku - w moim domu najbardziej brakuje mi sali odsłuchowej z korektorem graficznym :D

Jaaaaa jestem artystka, rysuje, tancze, fotografuje, pisze- generalnie kocham tworzyc.

Do tego filmy, ksiazki, podroze...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:06 przez czeekoladowa.

Ehh, zgubilam gdzies moj wolny czas i hobby, jakim byla fotografia i pisanie (o taak, pisanie, pisanie, pisanie :D), gdzies miedzy pieluchami, sprzataniem, gotowaniem.. bleee

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Fotografuję dźwięki...
Fotografuję koncerty rockowe i metalowe, co mnie wciąga maksymalnie.
Kocham to, co robię, bo łączę dwie swoje pasje.

Fotografia ogólnie zajmuje większość mojego czasu, lubię z nią eksperymentować.

Tatuaż to kolejny z moich fisiów.
A dokładniej to tradycyjny tatuaż japoński.

Zainteresowań trochę mam i każdemu jestem oddana bezwarunkowo :)

Ja też ciągle szukam czegoś co mnie pochłonie bez reszty. Jedną z tych rzeczy jest robienie biżuterii, chociaż są dni,że nie mam na to ochoty i szukam czegoś innego. Jestem kreatywna i gdy mi się nudzi zaczynam coś wymyślać np przerabiam ciuchy, naprawiam coś- to mnie odstresowuje ;). Ostatnio zainteresowało mnie poznawanie świata -polecam program google earth -niesamowity program, dzięki któremu możesz się przenieść na drugi koniec świata bez ruszania się z domu :).

Myślę,że odnalezienie pasji w dużej mierze zależy od dzieciństwa.
Ja czasami mam taki dziwny kompleks,że nie interesuję się czymś w 100% ;) Ale szukam... ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:14 przez zielka.

Zielka to ja mam podobnie jak Ty- nawet podobne zainteresowania :) . Z tym google earth wlasnie mi przypomnialas ze musze zajrzec bo hmm marze o podrozach po swiecie ale niestety kasy brak. Lubię studiować mapę i oglądać zdjęcia z róznych krajów więc google erarth to będzie gratka :D
Szczerze to marzą mi się takie bardziej niekonwencjonalne miejsca- Syberia (marzę o podróży koleja transsyberyjską), Mołdawia, Macedonia... świat jest piękny


Widzę póki co fotografia wygrywa :)

Sacrum, co to znaczy że fotografujesz dźwieki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:25 przez yomu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Bo fotografia ostatnio modna się zrobiła,
dlatego trzeba brać na to poprawkę ;D

yomu jak ciągnie Cię do takich innych miejsc to polecam Rumunię...

Co do dźwięków odpowiedziałam w drugim zdaniu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:27 przez Sacrum.

Ja bym strasznie chciała podróżować, ale jak na razie brakuje mi na to pieniędzy. Często przeglądam zdjęcia, czytam o interesujących miejscach, ale jak na razie nie mam możliwości, aby zobaczyć je na żywo. Bardzo chciałabym podróżować koleją transsyberyjską. Oprócz podróży uwielbiam wszystko co związane z Hiszpanią. Jestem zafascynowana tym krajem - Ci ludzie, język, kultura - coś cudownego! Oprócz tego typowo klasycznie literatura - szczególnie hispanojęzyczna, filmy i śpiew.

Cytat
Sacrum
Bo fotografia ostatnio modna się zrobiła,
No dokładnie...
Ja wyżywam się malując (abstrakcje)
Ale fajną fotografie obejrzeć też dobra rzecz :)
Zwłaszcza mnie ciekawi psychodelia, abstrakcja ale nic nie mogę znaleźć w swoim guście jak czasem przeglądam digarta ;)

Moim hobby jest siatkówka,
moimi zainteresowaniami poza nią jest architektura wnętrz,psychologia oraz gastronomia :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Bo na digarcie nic nie znajdziesz.
Tam ciężko o dobrą fotografię. Wrzucają tam swoją radosną twórczość w większości dzieciaki, które nie mają pojęcia o niej.
Jest kilku dobrych fotografów, ale to niewielki odsetek prac wartych uwagi w gąszczu śmieci.

Zapraszam na voala, tam w większości zamieszczana jest fotografia analogowa.
Albo zajrzyj sobie na onephoto.net Tam przynajmniej można na czymś zawiesić oko.

Cytat
Sacrum
Bo na digarcie nic nie znajdziesz.
Tam ciężko o dobrą fotografię. Wrzucają tam swoją radosną twórczość w większości dzieciaki, które nie mają pojęcia o niej.
Jest kilku dobrych fotografów, ale to niewielki odsetek prac wartych uwagi w gąszczu śmieci.

Zapraszam na voala, tam w większości zamieszczana jest fotografia analogowa.
Albo zajrzyj sobie na onephoto.net Tam przynajmniej można na czymś zawiesić oko.

Dzięki :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 2/5

KOCHAM FOTOGRAFIE!
tyle na ten temat :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE