Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiem, że podobne tematy juz były ale stricte takiego raczej nie :)
Ja jestem osobą, którą co chwiule interesuje cos innego ale nie mogę znaleźć niczego co by mnie pasjonowało, tak bym mogła się temu oddać bez reszty :). I z tymi zainteresowaniami to tez cały czas poszukuję więc chciałabym dziewczyny żebysmy sie wypowiadały -jakie jestesmy, co lubimy, o czym mogłabyś mi opowiedziec, czego ja pewnie nie wiem? o czym mogłabyc opowiadac godzinami albo jakimi umiejetnościami możesz się pochwalic? Co Cie pochłania w wolnym czasie? Zapraszam do dyskusji :)

nagłośnienie i realizacja dźwięku - w moim domu najbardziej brakuje mi sali odsłuchowej z korektorem graficznym :D

Jaaaaa jestem artystka, rysuje, tancze, fotografuje, pisze- generalnie kocham tworzyc.

Do tego filmy, ksiazki, podroze...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:06 przez czeekoladowa.

Ehh, zgubilam gdzies moj wolny czas i hobby, jakim byla fotografia i pisanie (o taak, pisanie, pisanie, pisanie :D), gdzies miedzy pieluchami, sprzataniem, gotowaniem.. bleee

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Fotografuję dźwięki...
Fotografuję koncerty rockowe i metalowe, co mnie wciąga maksymalnie.
Kocham to, co robię, bo łączę dwie swoje pasje.

Fotografia ogólnie zajmuje większość mojego czasu, lubię z nią eksperymentować.

Tatuaż to kolejny z moich fisiów.
A dokładniej to tradycyjny tatuaż japoński.

Zainteresowań trochę mam i każdemu jestem oddana bezwarunkowo :)

Ja też ciągle szukam czegoś co mnie pochłonie bez reszty. Jedną z tych rzeczy jest robienie biżuterii, chociaż są dni,że nie mam na to ochoty i szukam czegoś innego. Jestem kreatywna i gdy mi się nudzi zaczynam coś wymyślać np przerabiam ciuchy, naprawiam coś- to mnie odstresowuje ;). Ostatnio zainteresowało mnie poznawanie świata -polecam program google earth -niesamowity program, dzięki któremu możesz się przenieść na drugi koniec świata bez ruszania się z domu :).

Myślę,że odnalezienie pasji w dużej mierze zależy od dzieciństwa.
Ja czasami mam taki dziwny kompleks,że nie interesuję się czymś w 100% ;) Ale szukam... ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:14 przez zielka.

Zielka to ja mam podobnie jak Ty- nawet podobne zainteresowania :) . Z tym google earth wlasnie mi przypomnialas ze musze zajrzec bo hmm marze o podrozach po swiecie ale niestety kasy brak. Lubię studiować mapę i oglądać zdjęcia z róznych krajów więc google erarth to będzie gratka :D
Szczerze to marzą mi się takie bardziej niekonwencjonalne miejsca- Syberia (marzę o podróży koleja transsyberyjską), Mołdawia, Macedonia... świat jest piękny


Widzę póki co fotografia wygrywa :)

Sacrum, co to znaczy że fotografujesz dźwieki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:25 przez yomu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Bo fotografia ostatnio modna się zrobiła,
dlatego trzeba brać na to poprawkę ;D

yomu jak ciągnie Cię do takich innych miejsc to polecam Rumunię...

Co do dźwięków odpowiedziałam w drugim zdaniu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:27 przez Sacrum.

Ja bym strasznie chciała podróżować, ale jak na razie brakuje mi na to pieniędzy. Często przeglądam zdjęcia, czytam o interesujących miejscach, ale jak na razie nie mam możliwości, aby zobaczyć je na żywo. Bardzo chciałabym podróżować koleją transsyberyjską. Oprócz podróży uwielbiam wszystko co związane z Hiszpanią. Jestem zafascynowana tym krajem - Ci ludzie, język, kultura - coś cudownego! Oprócz tego typowo klasycznie literatura - szczególnie hispanojęzyczna, filmy i śpiew.

Cytat
Sacrum
Bo fotografia ostatnio modna się zrobiła,
No dokładnie...
Ja wyżywam się malując (abstrakcje)
Ale fajną fotografie obejrzeć też dobra rzecz :)
Zwłaszcza mnie ciekawi psychodelia, abstrakcja ale nic nie mogę znaleźć w swoim guście jak czasem przeglądam digarta ;)

Moim hobby jest siatkówka,
moimi zainteresowaniami poza nią jest architektura wnętrz,psychologia oraz gastronomia :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Bo na digarcie nic nie znajdziesz.
Tam ciężko o dobrą fotografię. Wrzucają tam swoją radosną twórczość w większości dzieciaki, które nie mają pojęcia o niej.
Jest kilku dobrych fotografów, ale to niewielki odsetek prac wartych uwagi w gąszczu śmieci.

Zapraszam na voala, tam w większości zamieszczana jest fotografia analogowa.
Albo zajrzyj sobie na onephoto.net Tam przynajmniej można na czymś zawiesić oko.

Cytat
Sacrum
Bo na digarcie nic nie znajdziesz.
Tam ciężko o dobrą fotografię. Wrzucają tam swoją radosną twórczość w większości dzieciaki, które nie mają pojęcia o niej.
Jest kilku dobrych fotografów, ale to niewielki odsetek prac wartych uwagi w gąszczu śmieci.

Zapraszam na voala, tam w większości zamieszczana jest fotografia analogowa.
Albo zajrzyj sobie na onephoto.net Tam przynajmniej można na czymś zawiesić oko.

Dzięki :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 2/5

KOCHAM FOTOGRAFIE!
tyle na ten temat :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE