Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najnowsze Jajka Niespodzianki:
Najnowsze Jajka Niespodzianki:

Blogowałam za czasów podstawówki, teraz uprawiam różne sporty i staram się prowadzić zdrowy tryb życia.

A znacie blogi o rozwoju osobistym? Pytam, bo ostatnio udało mi się dzięki temu trafić na szkolenie https://totalexpert.pl/szkolenie/gliwice/ i zainteresował mnie ten temat. Będę wdzięczna za propozycje.

Cześć!
Ja już nie prowadzę bloga ale przeniosłam się na instagram: https://www.instagram.com/moon_beads_
Przede wszystkim bardzo lubię tworzyć biżuterię, zwłaszcza kolczyki :D

Robótki ręczne

jeśli mowa o blogach to może ktoś chce odświeżyć swoją stronę. Z powodzeniem mogę polecić firmę Hermer Ich strony są bezkonkurencyjne i efektywne. Wysoka jakość usługi dopełnia całości. Skorzystałem i szczerze polecam!!

Duża ilość osób chce zwiedzać świat i poznawać nowe miejsca. Jeśli marzycie o Himalaje trekking to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dążyć do spełnienia marzeń. Na takich wyprawach można poznać świetnych ludzi. Takie wyprawy dają mnóstwo energii oraz adrenaliny, ale trzeba się do nich dość dobrze przygotować, gdyż przebywanie w takim terenie jest dość wymagające pod względem fizycznym.

U mnie jest to tworzenie różnorodnych dekoracji, a całe akcesoria można zamówić w http://rekreatywnie.pl . Jednak sklep internetowy to duża wygoda tym bardziej, że zamówienie jest szybko realizowane

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najnowsze Jajka Niespodzianki