Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

o właśnie o to mi chodziło:) szczere opinie:)

dzięki:)

czasami mniej= lepiej. lepiej 2 zdjęcia max z jedną stylizacją. i jakiś błyskotliwy komentarz (oczywiście nie na pół strony ;)) potem co innego np. jakiś ciekawa dekoracja, jakiś dodatek albo przeróbka. jakiś opis co z czym fajnie wygląda no nie wiem. nie prowadzę bloga ale urozmaicenia mnie przyciągają

pierdyliard podobnych fotek też niefajny. jak ccesz pokazać stylizację - dwa zdjęcia w zupełności wystarczą. jak jest dużo to tylko dłużej się przewija.

i faktycznie wyglądasz na strasznie zmęczoną...


kto Ci tak w buzię strzelił? a takie ładne zdjęcie by było!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-18 18:28 przez sariel.

wybacz, ale ten gorset jest:
a) ubrany cyckami do dołu


b) za duży i odstaje Ci w piersiach

c) wyglądasz na kilka rozmiarów większą

1. Marny nagłówek - moim zdaniem pierwszą rzeczką, która zachęca nas do czytania danego bloga jest nagłówek, bo to on jako pierwszy jest widoczny.
2. Ogólny wygląd bloga - nudny i niemrawy
3. Nie lubię blogów, w których upchane jest milion niepotrzebnych zdjęć blogującej, ale to moja opinia.
4. Za mało interesujących treści
5. Ogólnie to blog mi się nie podoba, ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia.

Szczerze?Nie podoba mi się. Twoje stylizacje nie zachwycają, sama masz twarz 40-latki i zdjęcia są kiepskie.

Mi się tylko jedno ciśnie.... nuuuuuuuda.
Ciągle Ty i Ty i Ty i jeszcze ta mina umęczonej życiem. Nie wiem co byś mogła dodać, bo mi się tam nic nie podoba.

też sie zgodzę że nie wyglądasz zachęcająco,te stroje,makijaże ,MASAKRA,i te wory pod oczami....no jakbyś miała conajmniej trójkę dzieci i mało sypiasz...

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

oczywiście fajne, że masz bloga i bardzo cenię sobie kreatywne osoby :)
ale jest kilka uwag
1) na fotkach wyglądasz tak samo, wyglądasz na bardzo zmęczoną i smutną
2) za dużo stylizacji
3) może wprowadź coś fajnego na stronkę, może jakaś muzyka podczas oglądania, ciekawe tło
4) więcej pisz o nowościach co ostatnio kupiłas czy masz zamiar

Cytat
Justysia_q
Mi się tylko jedno ciśnie.... nuuuuuuuda.
Ciągle Ty i Ty i Ty i jeszcze ta mina umęczonej życiem. Nie wiem co byś mogła dodać, bo mi się tam nic nie podoba.

z ta miną święta racja !
nie wszyscy są stworzeni do pisania bloga.
U ciebie nie ma niiiic przycągającego.

Cytat
dalenka1389
oczywiście fajne, że masz bloga i bardzo cenię sobie kreatywne osoby :)
ale jest kilka uwag
1) na fotkach wyglądasz tak samo, wyglądasz na bardzo zmęczoną i smutną
2) za dużo stylizacji
3) może wprowadź coś fajnego na stronkę, może jakaś muzyka podczas oglądania, ciekawe tło
4) więcej pisz o nowościach co ostatnio kupiłas czy masz zamiar
Muzyka to zla rzecz. Nie kazdy slucha tego samego rodzaju muzyki, niektorzy maja slabszy internet i po prostu zacina stronke, albo po prostu sluchaja swojej wlasnej muzyki i irytujaca rzecza jest wylaczanie jakiejs na blogu.

Co do miny i stylizacji sie zgadzam.
Pokaz cos, co Cie interesuje, cos czym sie wyroznisz, bo poki co jestes kolejna dziewczyna, ktora dodaje swoje zdjecia.
Popracuj nad makijazem.

po 1 - nudzisz , bardzo nudzisz.
po 2 - średnie stylizacje, ubrania starodawne, powyciągane, zniszczone,
po 3 - wyglądasz na mega zmęczoną, średnio zadbaną.
po 4 - próbujesz urozmaicić bloga, różnymi sesjami zdjęciowymi- ale nie oszukujmy się do takich sesji trzeba mieć wygląd i dobre stylizacje a nie natapirowane włosy , odwrócony gorset i makijaż wyglądający jakby ci ktoś oko podbił.

No i oczywiscie zdjęcia powinny być jak najlepsze. Ale nie przejmuj się m takich blogów jest tysiace. Teraz jest się ciężko przebić i jeśli naprawdę nie masz pomysłu na siebie ( a przeglądajac bloga wnioskuję że nie masz ) to szkoda twojego czasu na blogowanie.
no i wyglądasz trochę jak szara myszka - nie mysłałaś żeby przyciemnić włosy lub rozjaśnić, pocieniować??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-18 19:11 przez miiszel.

dokładnie strzel sobie jakiś wyrazisty kolor ;p

wybacz ale ubierasz sie jak 70% polek

niczymm nie inspirujesz

a te 2 zdjecia są straszne, zrób cos z twarza bo wygladasz jakkbys wypiła 30 kaw i nieprzespała 40 nocy

masz poduchy pod oczami jak stara baba, zadbaj o siebie zrob cos z włosami bo są straszne




Chyba nie powiem nic nowego... Koleżanki wyżej napisały już wszystko. Dla mnie również blog jest kiepski, nudny, stylizacje słabe. Nie przyciaga uwagi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Analiza Kolorystyczna