Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

28 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziekuje za te rady sa przydatne i jutro bede miala wolne wiec bede siedziala najpierw nad strona :) postaram sie ja jakos zmienic aby byla ciekawsza pozniej zastanowie sie co z otoczeniem gdzie zrobic jakies fajne zdjecia, no i oczywiscie notki. mam nadzieje ze mi sie uda :)

W sumie chciałam napisać to, co dziewczyny już napisały. Największą wadą moim zdaniem są niedbałe notki. Zdania zaczynasz z małej litery, nie używasz polskich znaków, często interpunkcji, a no i nadużywasz emotikon, często wstawiasz je bez jakiegokolwiek sensu, przez co odnoszę wrażenie, jakby pisała to jakaś "szalona trzynastka" ;). Także przyłóż się bardziej do pisania, jak masz pisać na odwal, to nie pisz wcale. Zdjęcia też mogłyby być lepsze, robione w ciekawszych miejsach, a nie gdzie popadnie. A co do samych stylizacji, to są ładne, jak na początek naprawdę fajne. Z czasem myślę, że się rozkręcisz. I jak chcesz, żeby Twój blog zyskał czytelników, to np. pisz komentarze na blogach, które lubisz. Tylko nie dodawaj w każdym, że zapraszasz na swojego bloga. Jeśli komentarz będzie ciekawy, jakiś oryginalny, szczery, wartościowy, to ludzie i bez zaproszeń zainteresują się Twoją osobą i blogiem :). Powodzenia i wytrwałości!

Cytat
ewelachuck16
dziekuje za te rady sa przydatne i jutro bede miala wolne wiec bede siedziala najpierw nad strona :) postaram sie ja jakos zmienic aby byla ciekawsza pozniej zastanowie sie co z otoczeniem gdzie zrobic jakies fajne zdjecia, no i oczywiscie notki. mam nadzieje ze mi sie uda :)
No i takie podejście mi się podoba :D
Nie mam bloga ale gdybym miala to teraz dodała bym Cię do obserwowanych, bo czuje, że dobrze się zapowiada i jestem ciekawa jak się to rozwinie :)

Ale jestes ladna :D I zgadzam sie z dziewczynami powyzej co do bloga ;) Mam pytanko jaki nosisz rozmiar spodni :D?

oj klusiienka przesadzasz i to baaardzo :) 34 w porywach do 36 jednak np te z levi's sa co najmniej 2 rozmiary za duże, ale strasznie mi się spodobały i tak jakoś noszę :)

obejrzałam i tak jak myślałam,ja sę do tego nie nadaję,nie pamiętam jak moja kumpela była ubrana wczoraj a co dopiero jakby moje życie miało się kręcić wokół stylizacji..
ale każdy ma swojego bzika
powodzenia ;)

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Wyślij link na priv ;)

ana1019 Ty byś dostała bzika jakbyś musiala wybierać stylizacje, a ja to kocham, wiec zalezy co kto lubi :)

podaj mi link na priv ;)

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

ja też poproszę o link :))

daj link na priv, mam dużo czasu więc moge obczaić ;D

Twoje stylizacje są nawet ok, szału może nie robią ale są w miare w porządku ale jakoś tak się za bardzo nie wyrózniasz chociaż ładna z Ciebie dziewczyna nawet, a blog mi się nie podoba, brzydko to wygląda, a te białe litery na jasnym tle strasznie się czyta
i jeszcze jedna rzecz, te wszystkie Twoje zdjęcia są prawie takie same, zmień może miejsce w których robisz zdjęcia bo na tle chodnika i ogrodzenia średnio to wygląda, nuda na Twoim blogu jak nie wiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 16:16 przez sylwia8001.

juz zmienilam :) ale mnie sie podoba a nie wiem jak innym ludziom sie podoba a to chodzi nie o mnie tylko o innych. wlasnie ide poszukac fajnych miejsc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

18 - stka!! Prezent!! Pomocy!!