Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tak macie racje :) mam nadzieje ze tak bedzie bo chcialam troche 'zainwestowac' w to i kupic nowy aparat aby zdjecia byly lepszej jakosci ale czasami jak spedze 2 h lacznie najpierw robiac zdjecia pozniej obrabiajac i nikt nie komentuje to odechciewa mi sie.

również proszę o link na priv ;)

czemu nie dasz linka? chcialabym zobaczyc i wtedy ocenimy czemu tak jest a nie inaczej.
poza tym powinnas tam miec liczbe osob które go obejrzaly, wiec zobacz, moze na razie malutko i stad brak komentarzy.

swoja droga jakas dziwna moda na te blogi, kazdy nawet jak sie nie zna kompletnie zaklada, moze mysli ze jak na pudelku napisali, ze mozna tak wyzyc to sie skusil? troszke juz rzygam tym, wszystko przepelnione kasa a nie pasja.

daje linka bo cos mi sie dzieje ze skrzynka.. mam nadzieje ze nie dostane warna.. glimpsemetoo.blogspot.com

ja miałam już chyba z 5 blogów i tylko jeden prowadziłam prawie 2 lata resztę kasowałam po +/- m-cu bo nikt nie zaglądał:)
tak jak dziewczyny piszą musisz się uaktywnić i pobywać na innych blogach szczególnie tych popularnych gdzie zagląda dużo osób i zostawiać swoje komentarze.Tylko nie pisz komentarzy typu zapraszam do siebie bo uwierz to zniechęca przynajmniej mnie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 00:35 przez lawerna.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

No i musisz dodawać do obserwowanych inne blogi ;)

Według mnie ubierasz się łądnie, ale niczym się nie wyróżniasz. Ani Ty, ani blog. Może jakbyś spróbowała więcej pisać?

Zajrzałam na bloga - zdjęcia fajne, ciuchy również, niektóre chętnie bym ukradła ;))



Nie podoba mi się natomiast sposób pisania typu "dzis na szybko popoludniu postaram sie zrobic lepsze zdjecia, a te pochodza z wczoraj jednak mam problem z czasem i nie zdazylam dodac :/" wpis chaotyczny i w zasadzie o niczym. W większości wpisów brakuje wielkich liter, przez co zdania się zlewają ze sobą, występują też literówki czy brak polskich znaków - teksty wydają się niedbałe, pisane wiecznie na szybko.



Osobiście szybko zniechęcam się do tego typu blogów. Zdjęcia zdjęciami, ale fajnie również poczytać jakieś wartościowe, dopracowane, ciekawe notki, które spowodują, że będzie się chciało na bloga powracać nie tylko ze względu na zdjęcia ale także i tekst.

okej :) dziekuje za uwazgi, biore do siebie i staram sie pisac wiecej starac sie bardziej :)

Ja dodam od siebie, że w fotkach nie podoba mi się okolica. Zwróciłam uwagę na to, że wszędzie jest jakieś ogrodzenie/chodnik/blaszak/ściana. Poszukaj ciekawych miejsc w swojej okolicy. Zwykła łąka będzie o wiele ciekawsza od ulicy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 00:47 przez logorea.

Cytat
tosiaaczek
również proszę o link na priv ;)

bardzo ładnie się ubierasz i tu właściwie nie można mieć zastrzeżeń :)

Popracowałabym nad ogólnym wyglądem bloga, nad zdjęciami i tekstem. Lepiej zrobić jedno dobre zdjęcie całości i zbliżenia na dodatki, niż 10 zdjęć z daleka :) Postaraj się o bardziej przejrzysty układ bloga, większe pole na posty, archiwum na dół, ładny nagłówek :) No i jeśli nie wiesz co napisać, to nie pisz nic, albo tylko gdzie wykorzystałaś ten outfit ;)

hm zajrzalam na Twojego bloga i szczerze to raczej bym nie skomentowała ani więcej na niego nie zajrzała bo jak dla mnie to takie flaki z olejem...
Co mnie przyciąga w blogach modowych?
Po pierwsze uwielbiam jak blogerka jest oryginalna, ma swój styl, czyms się wyróżnia, wiadomo moda to moda i jak coś jest trendy to większośc blogerek będzie to miała- np lity, czy boyfriend blazer itp. Ale nudzi mnie jak wchodze na blogi i wszędzie widze niemalże identyczne stylizacje. Lubie odrobine szalenstwa, gdy blogerka pokazuje pazur i się wyróżnia. Twoje stylizacje są ładne, ale nudne. Jednak rozumiem, że taki masz styl i tak się dobrze czujesz i, ze nie staniesz się na siłe ekstrawagancka aby tylko byc popularna.
Po drugie jakośc zdjęc, jest ważna nie ukrywajmy, jednak wiadomo nie kazdego stac na lustrzanke i nie kazdy zna się super na photoshopie, ale na początek wystarczy by foty były ostre i schludne(tzn zadnych "smieci" w tle) tu akurat jest u Ciebie ok jak na początek :)
Po trzecie notki, to tez przyciąga, jedni lubia tylko popatrzec, a inni lubia poczytac cos wartosciowego lub po prostu ciekawego. Ja np lubie bloga panny awangardy, jej notki to opowiadania czesto nawiazujace do zdjec ale bajkowe, oderwane od rzeczywistosci surrealistyczne... super sie to czyta, jednak to dosyc oryginalny styl. Ale wystarczy napisac cos dluzszego i ciekawego, temat zawsze się znajdzie.
Po czwarte, oparawa bloga... Twoja jest krótko mówiąc beznadziejna, popracuj nad szablonem bo to jak on wygląda tez przyciąga, sprawia ze miło się siedzi na tym blogu, wprawia w jakis nastrój.
To chyba na tyle, jak dla mnie te wyzej wymienione rzeczy są podstawą tego by przyciągnąc i zatrzymac ludzi. Początki pewnie zawsze są trudne, ale chciec znaczy móc :) mam nadzieje, że moje wskazówki coś dadzą. Powodzenia ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 01:02 przez soso.

ja tam też prowadzę bloga, komentarzy mam mało ale z biegiem czasu wierzę że ich przybędzie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

18 - stka!! Prezent!! Pomocy!!