Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

ja to lubię słuchac muzyki na http://www.electronicbeats.net/pl/ Electronic Beats muzyka klubowa i czasami zagłębić się w newsy o artystach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-01 13:00 przez dollik889.

Mój typowo kobiecy ale nie tylko. Wszystko o pielęgnacji włosów i ciała, makijażach, paznokciach oraz wszelkiego rodzaju przepisy i ciekawostki z życia. Po prostu jak być najlepszą wersją siebie. :)
http://dazacadoidealu.blogspot.com/

Witam Wykorzystam ten wątek aby się przedstawić, jednocześnie napiszę kilka słów co lubię. Nazywam się Magda, pochodzę z Warszawy. Moją pasją są moje wnuki oraz mój ogródek. Przez 35 lat pracowałam w sklepie ogrodniczym na dziale z nasionami kwiatów. Uczciwie muszę przyznać że praca była i nadal jest moją pasją. Uwielbiam sieć, rozmawiać i pisać o kwiatach. Dodatkowo posiadam mały ogródek w którym sieję kwiatki z nasion. Ostatnio z racji wieku zainteresowałam się ziołami oraz robotkami ręcznymi. Dlatego postanowiłam się zarejestrować na tym forum i pokazać Państwu moje dzieła :)

Jestem Ania, moje hobby to książki i podróże ;)

Hej :)

Od trzech miesięcy mieszkam we Włoszech i od ponad 3 lat jestem w związku z Włochem, a co za tym idzie - poniekąd należę do prawdziwej włoskiej rodzinki. Chyba mogłabym nie dodawać więcej... Ale dodam. :P

Piszę o życiu we Włoszech z mojej perspektywy. O różnicach kulturowych, o mojej codzienności, o Włochach i ich kulturze, pogodzie, jedzeniu, a czasem po prostu o tym za czym tęsknię, będąc z dala od domu. Opowiadam anegdotki i historie, które mi się przydarzyły. O tym jak jest mieć włoską (prawie) teściową, jak zaparzyć włoskie espresso i po prostu dzielę się codziennymi obserwacjami lub przygodami. Trochę z przekorą, trochę na wesoło, a czasem na poważnie.

Dopiero zaczynam, ale zapraszam was serdecznie :)
https://niedziennikpisanyztesknoty.blogspot.it/

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Moje hobby to książki i wino! :D

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Ja dopiero zaczynam blogowanie, będzie tam wszystko i nic, więc szału jeszcze nie ma, ale generalnie, z dnia na dzień będzie się działo. :)
JEDEN WIELKI BAŁAGAN
Zapraszam, potrzebuję Was! :)

Nie mogę się przełamać, aby założyć bloga. Uwielbiam po pracy pisać scenariusze, ale piszę je tylko "do szuflady". Jak przełamać ten strach?

Ja uwielbiam fotografować i chodzić po górach.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Moim hobby ostatnio jest gra na gitarze :)
Kupiłam pierwszą elektryczną gitarę i to coś wspaniałego! :)
Polecam każdemu

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Ja w wolnym czasie zajmuję się programowaniem. Zamierzam w przyszłości wiązać z tym swoją karierę.

moje hobby to jazda na rowerze (rekreacyjna) i książki. kiedyś byłam uzależniona od wyczynowej jazdy na rowerze na trudnym terenie jednak wskutek kontuzji muszę się oszczędzać i zostały mi miejskie ścieżki rowerowe :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Nałogowo uwielbiam czytać książki, ale i uwielbiam oglądać filmy, do tego pasjonuje mnie pisanie listów i zbieranie znaczków :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Ja bardzo dużo biegam, już zacząłem traktować to jako hobby. Nie ma dnia w którym nie wyruszyłbym na trening.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wianki na halloween