Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026


Pogaduchy o wszystkim, co dotyczy naszej ulubionej muzyki...
Kapele, muzycy, ulubione kawałki, koncerty te wyczekiwane i minione, relacje, festiwale, płyty, wydawnictwa, plotki...

Temat był porozrzucany po kilku wątkach, więc stwórzmy jeden spójny i konkretny, a jest nas tu całkiem spore grono...

Zapraszam do dyskusji... :)

Powiązane wątki:
Utwory rockowe
Koncerty
Rock, Punk Rock, Metal - cz.1





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 16:41 przez Sacrum.

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

taaa...jak ja kiedys napisałam na portalu...nie pamietam chyba w i z a z , ze slucham metalu i starego rocka to laski zawzięcie staraly się mnie nawrócic na drogę sluchania umcyków...
zanim powstaly umcyki był juz gotyk i dalej...
metal wywodzi się z muzyki poważnej choc wiele osob zaprzecza...
co tu wiele pisac
jesli sie klasyfikuje muzykę przed jej wysluchaniem to co ja będę dyskutowac ze znawcami ;))


nowy fajny teledysk wyszedl- reaktywacja -Illusion - Solą w oku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 16:00 przez Sepulturka.

O świetnie, to i ja coś od siebie
aktualnie u mnie leci:



mhm a więc ja się przyłączam.

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Moskwiczka mnie powaliła Sepą :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Sepulturka
a ja jakoś nie mogę się przekonać do tej reaktywacji...
To jednak nie to co stary dobry Illusion :) Jest moc i ten charakterystyczny zadzior, ale czegoś jednak brak...





zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

hm , podobno wszystko co odgrzewane traci smak ...mnie się ten nowy teledysk podobał bo dobrze go dopasowali do sytuacji i głosowania ;) ogólnie to masz rację , kiedysiowe było lepsze.

ja się nie moge przekonac do wokalisty Sepultury, Maxa nikt nie pokona , to taki charakterek nie do skopiowania
wczoraj w must be the music był zespol arshenic czy jak mu tam, byłam zaskoczona , znam Krystiana K. (grał wczesniej w innej kapeli), ale wokal na zywo , jakis nie kontrolowany , nie wiem co to byl za występ...stac ich na wiecej.

Coma, Kult, Metallica, Papa Roach, Godsmack, SOAD, Offspring ostatnio machine head i wiele innych ;) Generalnie lubię muzykę z wyraźną gitarką i perkusją ;)

np.





:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Jutro premiera nowego klipu Behemotha...
Chyba najciekawszego kawałka z tej płyty jak dla mnie :)
Jestem bardzo ciekawa...

zweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 1/5

Nirvana - moja młodość, że tak powiem, choć stara nie jestem. :)
A dziewuchy ? Takie klimaty jak led zeppelin lub też guns n roses ?

A - i jeszcze jeden styl - industrial, ''gotycki rock''.... hm ? Co sądzicie ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Ja w tych klimatach siedzę od podstawówki...
Tata mi podsuwał dobrą muzykę. Zeppelinów, Sabatów, Dire Straits....
A j mu w zamian też trochę rockowych 'nowości'... nowości w stosunku do tych kilkunastu lat wstecz... :)
W miarę upływu czasu chłonęłam coraz mocniej tą muzykę i nie zmienia się to do tej pory.
Aktualnie słucham wszystkiego począwszy od klasyki rocka do naprawdę ciężkiego grania.

ja lubię sobie posłuchać AC/DC, Guns n' roses, Led Zeppelin, SOAD,Nirvana,Bullet for my valentine, Bring me the horizon, Eris is my homegirl,Coma,Beastie Boys,Pat Benatar,Paramore,Van Halen, Pink floyd. Jak widzicie od klasyki rocka po heavy metal, czy deathcore, ogólnie lubię raczej takie brzmienia, gdzie słychać ostro gitarę elektryczną,choć nie powiem także lubię sie rozmarzyć przy rockowych balladach od gunsów :)

Ja wielbię skład braci Cavanagh, i choć droga, jaką przeszła Anathema, jest powalająca - to w dalszym ciągu jeden z lepszych moim zdaniem zespołów (choć nie słyszałam ostatniej płyty, więc o niej trudno mi się wypowiadać). Na przedostatniej stracili trochę pazura, ale oglądałam koncert z 2010 roku z Krakowa - poległam z zachwytu!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasze blogi - hobby i pasje - wątek zbiorczy