Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:23:14

Kurde,ale mega wątek xD ja aktualnie robię prawko kat.B bo to bardzo przydatne. Ale od mojego chłopaka zaraziłam się pasją jaką jest jazda na motorach ;D Jak widzę jak on tak lata na swoim cross'ie i to ja zapragnęłam poczuć taką moc ;D Jestem na etapie nauki jazdy na cross"ie właśnie ,ale już teraz wiem,że to tak bardziej rekreacyjnie ,bo wolałabym tak poszusować na drogach w seksi wdzianku XD

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:26:12

Cytat
mycha33
Kurde,ale mega wątek xD ja aktualnie robię prawko kat.B bo to bardzo przydatne. Ale od mojego chłopaka zaraziłam się pasją jaką jest jazda na motorach ;D Jak widzę jak on tak lata na swoim cross'ie i to ja zapragnęłam poczuć taką moc ;D Jestem na etapie nauki jazdy na cross"ie właśnie ,ale już teraz wiem,że to tak bardziej rekreacyjnie ,bo wolałabym tak poszusować na drogach w seksi wdzianku XD

Mycha, zazdroszczę! Ja to się czasem mam ochotę pobrudzić wręcz na takim crossie niż śmigać po asfalcie. Dodam, że moją miłość do moto zapoczątkowały właśnie crossy :))

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:28:38

Cytat
woohoo
Cytat
renia1994
Cytat
woohoo
Ja jestem z Krakowa ;) 19lat śmigam od końca poprzedniego sezonu :)

A jaka masz Kawke? O pojemnosc pytam...
Jestes moze na forum "motocyklistki"? Ja ostatnio je odkryłam ale nikt sie tam juz nie pojawia:(
Z jakiej czesci Krk jestes?
I oczywiscie najwazniejsze pytanie: chetna na spotkanie "integracyjne" w najblizszym czasie? Staram sie zebrac jakas babska ekipe ale jak na razie cienko...

Ja smigam Suzi gs 500e, mam tez shadow vt750 i clr 125

Myślałam o integracji "na sucho", a może "na mokro"....w każdym razie mam na myśli piwko na Kazimierzu, co Ty na to? Ja tez na moto nie przyjade, nie jestem eskimosem-samobójcą:) Moze jeszcze jakies dziewczyny z Krakowa siedzą tu przyczajone i chcą się przyłączyć??


250ccm. Chciałam 600, ale nie będę przy pierwszym moto porywać się na głęboką wodę :)
Mimo wszystko myślę, że w tym roku po intensywnej jeździe na niej, będę rozglądać się za czymś mocniejszym.
O forum nie słyszałam, a co do spotkania to jak najbardziej jednak na razie moja mała stoi w garażu za Krakowem :(
Kraków południe, podgórze, Kurdwanów te okolice

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:32:06

no mas racje ja preferuje kucyk lekko spiety:) moim marzeniem jest sobie kupic kombinezon przynajmniej kurtke ale narazie mnie nie stac:(

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:32:42

Renia, pewnie że tak :) Znam i takich, stąd myślałam że chcesz sobie gdzieś polatać ;p przyznam że pogoda ostatnio +10 wielu kusi ;))

agu902 ja ten sezon przejeździłam na zwykłej kurtce , byłam chyba w każdym sklepie motoryzacyjnym w Krakowie i za cholerę nie mogę sobie nic upatrzeć sensownego:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 22:36 przez woohoo.

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:36:31

woohoo- powiem,że jest w tym coś tak ujmującego...magic xD a jeszcze byłam z ekipą na tegorocznym X-Fighters'ie...to dopiero doznanie ,jak Ci tacy prowymiatacze nad głową cordovy,backflipy i inne triki wywijają XD

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:45:05

a ceny sa w granicach 500 zl??

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:46:45

Cytat
agu902
a ceny sa w granicach 500 zl??

Ale czego?
Kurtkę nową za tą cenę spokojnie kupisz.
Kombinezon raczej nie bardzo, chyba że używkę.

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:50:47

Cytat
woohoo
Renia, pewnie że tak :) Znam i takich, stąd myślałam że chcesz sobie gdzieś polatać ;p przyznam że pogoda ostatnio +10 wielu kusi ;))

agu902 ja ten sezon przejeździłam na zwykłej kurtce , byłam chyba w każdym sklepie motoryzacyjnym w Krakowie i za cholerę nie mogę sobie nic upatrzeć sensownego:)

Przyznam, ze sama całkiem niedawno śmigałam jeszcze ale ręce przemarzły mi do kości, bez podgrzewanych rekawic sie nie obejde w taka pogode:)
Woohoo- 4049631 to moje gg, odezwij sie to sie jakos zgadamy w najblizszym czasie...
Dziewczyny, ja sobie skompletowałam ciuchy różnych firm, nie mam całego kombi tylko osobno kurtke i spodnie ale jestem bardzo zadowolona, do tego buty probiker-a i da sie żyć. Porządne combi to wydatek rzędu 3000 zł a ja cały strój mam za 1000-1500.

Dziweczynom z Krk polecam ten sklep http://www.olekmotocykle.pl/pl/kontakt.html
Maja jeszcze klekcje z zeszlego sezonu po smiesznych cenach, jest duzy wybór ciuszków typowo damskich i super ceny, tylko spieszcie sie, nowa kolekcja jest drozsza o 300% od zeszlorocznej

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:52:21

hehe co do rozpuszczonych włosów... ;/ pamiętam jak wracałam z nad morza z facetem w tamtym roku i gumka mi się zsuneła ta 2 co była na środku kitki ,a mam bardzo długie włosy :O To była masakra jakie miałam kołtuny ;O teraz się z tego śmieje,ale wtedy byłam przerażona. Na stacji pół godziny walczyłam;p

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:55:19

motor to jest w pralce a to o czym myślę, że mówisz to motocykl

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:59:17

Cytat
anna178
motor to jest w pralce a to o czym myślę, że mówisz to motocykl

Chwała Ci za tą uwagę, juz sie 3562718 razy powstrzymywałam przed tym komentarzem

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 23:12:44

Ja jeżdżę prawie zawsze w rozpuszczonych włosach bo mam ich tak dużo ze jak zepne to mnie strasznie gniotą w kasku :/ ale nigdy nie miałam problemów z kołtunami, jedynie mnie grzywka czasem kłuje po twarzy, to jest wkurzające :/

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 23:20:50

Cytat
bezsenna22
Ja jeżdżę prawie zawsze w rozpuszczonych włosach bo mam ich tak dużo ze jak zepne to mnie strasznie gniotą w kasku :/ ale nigdy nie miałam problemów z kołtunami, jedynie mnie grzywka czasem kłuje po twarzy, to jest wkurzające :/

Zdradz jak to robisz a zostaniesz moim prywatnym Chrystusem!

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 23:21:06

Cytat
renia1994
Cytat
agu902
ooo to fajnie:) ja juz sie doczekac nie moge:Duwielbiam Kobiety na motocyklach sa sexowne jeszcze rozpuszczone dlugie wlosy:))kazdy mezczyzna szaleje:)

Rozpuszczone długie włosy moze i efektownie wyglądają ale komu udało się je po takiej akcji później rozczesac nie pozbywając się połowy? --> historia milczy na temat takich przypadków

Raz w życiu nie związałam włosów pod kask, rozczesywałam je potem chyba dwie godziny.. mam długie włosy. Więc rozpuszczone długie włosy na motocyklu to chyba tylko dla dziewczyn, które ktoś pierwszy raz wziął na przejażdżkę :)

Cytat
renia1994
Cytat
anna178
motor to jest w pralce a to o czym myślę, że mówisz to motocykl

Chwała Ci za tą uwagę, juz sie 3562718 razy powstrzymywałam przed tym komentarzem

O tym samym pomyślałam, ale tyle osób tak się wyraża, że już to po prosu ignoruję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 23:22 przez Lilith20.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przerabiacie ciuszki?