Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 21:51:08

Ja jeździłam dosyć długo jako plecak, nie tylko z jedną osobą, ale zawsze chciałam spróbować własnych sił. Niestety na razie kłopoty ze zdrowiem nie pozwalają zrobić prawka ani na A ani na B, chociaż samochodem potrafię jeździć, wg niektórych lepiej niż niejeden posiadacz prawka :) Więc wszystko przede mną, jak uporam się ze zdrowiem to zacznę naukę i zbieranie osprzętu, na razie zbieram rady dla początkujących - wszystkie mile widziane :)

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 21:51:40

Cytat
zujeczka22
Ja też jeżdzę jako plecak z facetem od 3 lat ;) to coś pięknego,mój też mówi ,że skoro mi się tak podoba czemu się nie nauczę,ale paraliżuje mnie strach przed kierowcami samochodów;/ w tym roku na Chorwację jedziemy na wakacje już nie mogę się doczekać jesteśmy już w pełni wyposażeni tak samo jak nasza Suzi :)

My tez w tym roku ruszamy do Chorwacji tylko w 2 moto, ja na mojej Suzi a mój facet na swoim Fazerze...Moze sie spotkamy po drodze:D

Cytat
woohoo
Renia skąd jesteś i ile masz lat? Również jestem z małopolskiego i śmigam na kawce ninji ;)

Jestem z Krk a dokladnie spod Krk:) Niech Cie nie zmyli cyferka w nicku, mam 25 lat:) To samo pytanie do Ciebie:)

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 21:53:41

Ja jestem z Krakowa ;) 19lat śmigam od końca poprzedniego sezonu :)

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 21:55:34

Cytat
renia1994
Cytat
zujeczka22
Ja też jeżdzę jako plecak z facetem od 3 lat ;) to coś pięknego,mój też mówi ,że skoro mi się tak podoba czemu się nie nauczę,ale paraliżuje mnie strach przed kierowcami samochodów;/ w tym roku na Chorwację jedziemy na wakacje już nie mogę się doczekać jesteśmy już w pełni wyposażeni tak samo jak nasza Suzi :)

My tez w tym roku ruszamy do Chorwacji tylko w 2 moto, ja na mojej Suzi a mój facet na swoim Fazerze...Moze sie spotkamy po drodze:D

Świat jest mały ;D nigdy nic nie wiadomo,mam nadzieje,że kieeedyś tam też pojedziemy na 2 osobnych motocyklach hehe;p

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:00:02

hej:) mam 18 lat i bardzo bym chciala zrobic prawko na moto ale chyba wchodzi od 24:( a w domu posiadam jako poczatkujaca honde cbr 125:) i jestem z niej zadowolona uwielbiam Motocykle!!1

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:00:39

Cytat
woohoo
Ja jestem z Krakowa ;) 19lat śmigam od końca poprzedniego sezonu :)

A jaka masz Kawke? O pojemnosc pytam...
Jestes moze na forum "motocyklistki"? Ja ostatnio je odkryłam ale nikt sie tam juz nie pojawia:(
Z jakiej czesci Krk jestes?
I oczywiscie najwazniejsze pytanie: chetna na spotkanie "integracyjne" w najblizszym czasie? Staram sie zebrac jakas babska ekipe ale jak na razie cienko...

Ja smigam Suzi gs 500e, mam tez shadow vt750 i clr 125

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:02:43

hej:) mam 18 lat i bardzo bym chciala zrobic prawko na moto ale chyba wchodzi od 24.a w domu posiadam jako poczatkujaca honde cbr 125:) i jestem z niej zadowolona uwielbiam Motocykle!!

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:04:27

Hej własnie chciałam się was zapytac czy juz weszły przepisy ze na motor prawko od 24 lat? bo mam 19 a w zeszłym roku nie udało mi sie zebrac funduszy a bardzo bym chciała zrobic prawko A :))

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:05:43

Te przepisy wchodzą podobno od 2013 roku wiec spiesz sie katerineee:)

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:08:20

łooo no to super dzieki za inffoo

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:08:55

Cytat
katerineee
Hej własnie chciałam się was zapytac czy juz weszły przepisy ze na motor prawko od 24 lat? bo mam 19 a w zeszłym roku nie udało mi sie zebrac funduszy a bardzo bym chciała zrobic prawko A :))


Te nowe przepisy wchodza dopiero od 2013 roku, dzieki Bogu ;D

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:08:58

Cytat
renia1994
Cytat
ShoshanaSki
chciałabym kiedyś spróbować na motorze. och, to muszą być emocje.. i ten wiatr we włosach!
ech, powtarzam się. :D przepraszam, nic nie poradzę na to, że się aż tak zafascynowałam tematem.

A są jakieś przeszkody? Czemu nie spróbujesz?
wiek. i brak jakichkolwiek znajomych albo chociaż znajomych znajomych posiadających sprzęt. ale jak tylko skończę osiemnastkę, zacznę się poważnie nad tym zastanawiać. póki co jazda na motorze pozostaje w sferze marzeń. :)

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:09:47

ooo to fajnie:) ja juz sie doczekac nie moge:Duwielbiam Kobiety na motocyklach sa sexowne jeszcze rozpuszczone dlugie wlosy:))kazdy mezczyzna szaleje:)

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:19:07

Cytat
ShoshanaSki
Cytat
renia1994
Cytat
ShoshanaSki
chciałabym kiedyś spróbować na motorze. och, to muszą być emocje.. i ten wiatr we włosach!
ech, powtarzam się. :D przepraszam, nic nie poradzę na to, że się aż tak zafascynowałam tematem.

A są jakieś przeszkody? Czemu nie spróbujesz?
wiek. i brak jakichkolwiek znajomych albo chociaż znajomych znajomych posiadających sprzęt. ale jak tylko skończę osiemnastkę, zacznę się poważnie nad tym zastanawiać. póki co jazda na motorze pozostaje w sferze marzeń. :)

To ja w takim razie zapraszam do Krk, mam leciutki motorek i mało ruchliwą drogę w pobliżu, jesli chcesz sprawdzic czy to aby na pewno Twoje marzenie to chetnie pomoge:)

Cytat
agu902
ooo to fajnie:) ja juz sie doczekac nie moge:Duwielbiam Kobiety na motocyklach sa sexowne jeszcze rozpuszczone dlugie wlosy:))kazdy mezczyzna szaleje:)

Rozpuszczone długie włosy moze i efektownie wyglądają ale komu udało się je po takiej akcji później rozczesac nie pozbywając się połowy? --> historia milczy na temat takich przypadków



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 22:19 przez renia1994.

KOBIETA a MOTOCYKL

05 sty 2012 - 22:21:48

Cytat
renia1994
Cytat
woohoo
Ja jestem z Krakowa ;) 19lat śmigam od końca poprzedniego sezonu :)

A jaka masz Kawke? O pojemnosc pytam...
Jestes moze na forum "motocyklistki"? Ja ostatnio je odkryłam ale nikt sie tam juz nie pojawia:(
Z jakiej czesci Krk jestes?
I oczywiscie najwazniejsze pytanie: chetna na spotkanie "integracyjne" w najblizszym czasie? Staram sie zebrac jakas babska ekipe ale jak na razie cienko...

Ja smigam Suzi gs 500e, mam tez shadow vt750 i clr 125

250ccm. Chciałam 600, ale nie będę przy pierwszym moto porywać się na głęboką wodę :)
Mimo wszystko myślę, że w tym roku po intensywnej jeździe na niej, będę rozglądać się za czymś mocniejszym.
O forum nie słyszałam, a co do spotkania to jak najbardziej jednak na razie moja mała stoi w garażu za Krakowem :(
Kraków południe, podgórze, Kurdwanów te okolice

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przerabiacie ciuszki?