Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stary aparat - Zenit

13 gru 2011 - 12:28:03

Trzeba mieć czas na licytowanie :)
Ja mam TTL ale naprawa światlomierza 80 zł plus ma wadę lekką migawki :)
Chciałam kupić drugi ale zobaczyłam w komisie tyle innych cudeniek, że zaczęłam się zastanawiac i w końcu nic nie kupiłam i okazja minęła :/
Mam też Fenixa, Chajkę, Druha i ze 2 inne ale każdy ma jakąś wadę.
Dlatego kupować w internecie stary sprzęt bez uprzedniego sprawdzenia jest dla mnie niezbyt fajne, trzeba mieć szczęście :)

Autorko wątku - nie ma u Ciebie w okolicy jakiegoś komisu/starego zakładu fotograficznego? Może uda się za niewiele drożej niż na ALLEGRO kupic coś na 100% sprawnego?

Stary aparat - Zenit

13 gru 2011 - 12:28:16

ludzie to są jednak durni że sprzedają takie rzeczy za grosze:P ale trzeba z tego korzystać:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Stary aparat - Zenit

13 gru 2011 - 12:35:13

mewkam
ja mam kilku sprawdzonych sprzedawców na all i do nich zaglądam :)
Sporo tych sprzętów jest właśnie z komisów, wystawiane są na all, bo tu łatwiej je popchnąć dalej.
Mam trochę tych aparatów i w zasadzie każdym fotografuję, jeden jest niesprawny, ale ten akurat wygrzebałam w piwnicy wujka.
Drugie moje sprawne w części cudo czeka teraz na błony, bo to aparat wielkoformatowy z roku około 1912 i ciężko je dostać, a jak już są to drogie :)

Charlot21s
bo ludzie nie wiedzą co posiadają, chcą zarobić troszkę pieniążków i tyle. Dla jednego to śmieci a np dla takiego pasjonata to skarby :)

Autorka wątku dawno tu nie zaglądała, możliwe, że już sobie coś nabyła :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Origami & Decoupage