Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anime

30 sie 2010 - 22:10:04

Nie nazwałabym tego swoją wielką pasją, ale lubię oglądać i wybrane gatunki (lubuję się głównie w dramatach) potrafią mnie wciągnąć, następnie wyprać mózg i wypluć niemalże naćpaną.

W październiku zaczynam studia, na dworze pogoda ku refleksji, także chciałabym zaczerpnąć Waszych opinii - proszę o podawanie przynajmniej tytułów i gatunków.
Żeby nie było po chamsku, zaczynam od swoich typów i polecam (kolejność przypadkowa):

'Higurashi no naku koro ni' (obie części) - dramat/horror
'Elfen lied' dramat (świetna ścieżka dźwiękowa)
'Kanon' dramat
'Air' j/w (również fantastyczny soundtrack)
'Haibane Renmei' przygodowy
'Kimi ga nozomu eien' dramat
'Ef-a tale of memories' j/w (piękne, artystyczne wykonanie, świetna muzyka)
'Ef-a tale of melodies' j/w
'Death note' hm...
'Irya no sora' dramat
'Myself Yourself' dramat

Wiele z wyżej wymienionych zahacza o romans, ale zawsze jest przynajmniej jedno dno pod spodem, także za słodko nie jest... ;)

Czekam na Was: co mam teraz obejrzeć?

Przepraszam, jeśli jakimś cudem powtarzam czyiś temat, ale nie znalazłam bliźniaczego.

Anime

03 wrz 2010 - 13:04:57

moge tylko podbić bo nie jestem taką fanka jak Ty :)

Anime

15 wrz 2010 - 14:36:39

Cóż, dobre i to ; ) Czekam na opinie.

Anime

17 lis 2010 - 11:11:26

ZERO NO TSUKAIMA !!!!! wszystkie części . :)))))

Anime

17 lis 2010 - 11:27:15

Dawno temu,kiedy jeszcze miałam czas i chęci obejrzałam stare,ale jare anime.Powinno Ci sie obić o uszy,bo jest leciwe no i kreska wyróżnia się na tle dzisiejszych :)
Tutaj jest wszystko,i dodatkowo osadzone w realiach historii Francji(oczywiście lekko naginaną :D),a postacie są krewkie i całkiem miło się to wszystko ogląda.
Chodzi oczywiście o" Versallies no Bara" czyli Różę Wersalu,albo jak niemiecki rynek sobie wytłumaczył Lady Oscar.

Anime

03 mar 2011 - 18:57:29

Cytat
fioletowa166
ZERO NO TSUKAIMA !!!!! wszystkie części . :)))))
To ma wiele pozytywnych opinii, musze obejrzeć :) Jeszcze ktoś?

Anime

03 mar 2011 - 18:59:53

Vampire knight lub Pandora hearts...w sumie masa tego ;)

Anime

03 mar 2011 - 19:00:28

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-22 17:45 przez Vendie.

Anime

03 mar 2011 - 19:10:17

full metal alchemist
code geass
cashern sins
moje top 3:D
tak to jescze
bleach :P
sailor moon
dragon ball:P
fate stay night
claymore
nabari no ou


ale tobie po podanych przez ciebie tytulach [olecam casher sins i walfs rain
i byokusoku 5 cm :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 19:11 przez Nie_kasuj_biletow.

Anime

03 mar 2011 - 19:17:00

'Higurashi no naku koro ni' (obie części) - dramat/horror
'Elfen lied' dramat (świetna ścieżka dźwiękowa)
'Kanon' dramat

te trzy widziałam, dobre ^^

Death note polecam

polecam także Nane

ps. słyszałam, że w tym roku studia mogą zaczynać się we wrześniu, przynajmniej we Wrocławiu na PWr słyszałam takie plotki ;)

Anime

03 mar 2011 - 19:19:40

ROSARIO DE VAMPIRE <NIE WIEM CZY DOBRZE NAPISAŁAM > TEŻ MEGA FAJNE xD ALBO KARIN

Anime

03 mar 2011 - 19:20:38

ja pod każdą postacią wielbię Death Note serce ^^ a polecić Ci mogę Haibane renmei. Mnie się podobało. nie zauważyłam, że napisałaś :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 19:22 przez whatcanisay.

Anime

03 mar 2011 - 19:22:33

Nana za bardzo mnie drażni graficznie, a do Death Note podchodziłam ze cztery razy (dostałam nawet taki notes na święta od brata, heh) i nie udało mi się...

Anime

03 mar 2011 - 19:29:41

Róża Wersalu, codziennie leciałam z podstawówki na łeb na szyje, żeby na to zdążyć na RTL2, nie kumałam nic, bo nie znałam niemieckiego, ale kochałam to oglądać, potem tak sie już osłuchałam, że rozumiałam co mówią- to dziwne, ale do tej pory mam tak, że rozumiem niemiecki choć nie umiem nic mówić w tym języku:)
a anime super
no i za moich czasów dziecięcych niezapomniana Czarodziejka z Księżyca:) co to był za hicior, i ten Mamoro z czerwoną różą...to chyba była pierwsza telenowela jaką zobaczyłam:P

jeszcze była taka fajna bajka na RTL2 - Mila- o dziewczynie, która była siatkarką

ja uwielbiałam rysować anime, siedziałam godzinami w pokoju i smarowałam po kartce jak najęta te postaci:)

Anime

03 mar 2011 - 19:32:46

Dragon Ball
i sailor moon jeszcze z dzieciństwa. Więcej nie znam niestety. Ale widze że wy znacie, więc sobie poogladam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURNIK