Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

uwielbiam takie cacuszka;] sama robię - ostatnio głównie broszki;] w internecie ciężko mi cos sprzedać, chociaż sporo broszek znalazło już swoich właścicieli. A dlaczego ciężko sprzedać ?? Bo trzba za przesyłkę zapłacić nawet jak rzecz jest tania - no i kwestia ładnego zdjęcia. Sama mam kiepski aparat i zdjęcia wychodząa bardzo kiepskie :( Na żywo moje broszki wyglądają 200% lepiej i w realu sprzedaje ich wiele wiele więcej. Tu nawet nie chce mi sie już zdjęć wrzucać;p

Cytat
aaire
Cytat
puchuskubatek
te w Polsce robione to przeważnie przez dziewczynki, które pojęcia nie mają o kroju i myślą że szydełkowanie to szczyt sztuki. jakoś znalazłam u którejś szafowiczki broszki robione szydełkiem po 25 zł. jak dla mnie to przesada. jeśli ktoś jest dobry np w robieniu torebek, szyciu - ma spore doświadczenie - to ok, takie rękodzieło jest cenne. ale jeśli ktoś wydłubał na szydełku broszkę, którą nawet 8 letnie dziecko potrafi zrobić, to sorry. To nie jest rękodzieło, tylko robótki ręczne na poziomie szkolnym

Moim zdaniem nie liczy się poziom trudności wykonania danej rzeczy ale jej wygląd i jakość. To chyba najbardziej racjonalne kryterium wyboru.
no własnie wygląd i jakość są zazwyczaj na poziomie dennym. Gdybyś zobaczyła, co można zrobić ręcznie - nie broniłabyś szydełkowych broszek. Gdy weszłam pierwszy raz do pewnego sklepu z ręcznie robionymi rzeczami, to mi szczena opadła... chciałam mieć 90 procent zawartości sklepu. To było rękodzieło - przemyślane, dopracowane małe dzieła sztuki. a to, co niektóre określają jako "rękodzieło" właścicielka by pewnie wyśmiała i na tym by się skończyło.
Cytat
gemini84
uwielbiam takie cacuszka;] sama robię - ostatnio głównie broszki;] w internecie ciężko mi cos sprzedać, chociaż sporo broszek znalazło już swoich właścicieli. A dlaczego ciężko sprzedać ?? Bo trzba za przesyłkę zapłacić nawet jak rzecz jest tania - no i kwestia ładnego zdjęcia. Sama mam kiepski aparat i zdjęcia wychodząa bardzo kiepskie :( Na żywo moje broszki wyglądają 200% lepiej i w realu sprzedaje ich wiele wiele więcej. Tu nawet nie chce mi sie już zdjęć wrzucać;p
mam podobny problem z aparatem, dlatego nie sprzedaję rzeczy w necie. Zanoszę je do sklepu, właścicielka narzuca marżę dla siebie, ale rzeczy schodzą. Może kiedyś zrobię swoją stronkę, ale pewnie dopiero jak kupię porządny sprzęt do zdjęć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 18:39 przez puchuskubatek.

podobają mi się takie rzeczy. czasami warto wydać trochę więcej pieniędzy na coś oryginalnego niż na coś co będzie miał każdy za niższą cenę,np. w H&M

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kartki z pomysłem ( Kartki ręcznie robione na Święta Bożego Narodzenia )