Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

może ktoś robi drobiazgi handmade i by się chciał dołączyć do wątku:

http://szafiarenka.pl/46/4793246/pomysly-na-prezenty-recznie-robione.html#msg-4793246

tudzież wrzucić swoje prace?

Zapraszam do siebie, prawie codziennie postaram sie cos wrzucic nowego:) zaniedlugo kolejna bransoletka :)



ja zapraszam do domowego diy :)

To moje hobby :)
takie małe rękodzieło:)



Cytat
Agnieszaaa
To moje hobby :)
takie małe rękodzieło:)




super :)
gdZie kupujesz potrZebne gadżety??

Cytat
kurczaczek21
Cytat
leia
UWIELBIAM! Przede wszystkim dlatego, że są oryginalne i niepowtarzalne. Cena to inna sprawa...niestety za większość takich ciuszków płaci się słono. Dla wielbicielek handmade wklejam link do genialnej stronki

http://www.pakamera.pl/

można tam znaleźć prawdziwe perełki:)))


Stronka fajna ale te ceny... kosmiczne...

dokładnie, zgadzam się... wydać 120 zł. za broszkę to dla mnie o wiele za dużo...

Cytat
taayhmmm
Cytat
Agnieszaaa
To moje hobby :)
takie małe rękodzieło:)




super :)
gdZie kupujesz potrZebne gadżety??

głównie all

ja zajmuję się rękodziełem jakim jest robienie kartek okolicznościowych, albumów, ksiąg gości weselnych, pamiętników, jak również ozdabianiem ramek na zdjęcia, chusteczników metodą quilling. Mam sporo stałych kupujących w swoim okręgu, również przez moją stronę sporo osób kupuje, oczywiście najwięcej w okresie świątecznym.
Niektórzy twierdzą, że takie rękodzieło jak drogie, ale nie pamiętają że dana osoba tez musi kupić narzędzia, materiały potrzebne do danej rzeczy, poświęcić czas, a czasami sporo czasu.
Jeżeli podoba mi się u innej osoby zajmującej się hand made mogę wydac sporo kasy na taką rzecz, np. czesto kupuję od jednej pani w mojej okolicy biżuterię hand made w srebrze, trochę kosztuje, ale przynajmniej zawsze mam to czego szukam wykonane specjalnie dla mnie.
Moją stronę znajdziecie pod adresem www. quillingowo.blox.pl ;)

Cytat
ekaterina88
ja zajmuję się rękodziełem jakim jest robienie kartek okolicznościowych, albumów, ksiąg gości weselnych, pamiętników, jak również ozdabianiem ramek na zdjęcia, chusteczników metodą quilling. Mam sporo stałych kupujących w swoim okręgu, również przez moją stronę sporo osób kupuje, oczywiście najwięcej w okresie świątecznym.
Niektórzy twierdzą, że takie rękodzieło jak drogie, ale nie pamiętają że dana osoba tez musi kupić narzędzia, materiały potrzebne do danej rzeczy, poświęcić czas, a czasami sporo czasu.
Jeżeli podoba mi się u innej osoby zajmującej się hand made mogę wydac sporo kasy na taką rzecz, np. czesto kupuję od jednej pani w mojej okolicy biżuterię hand made w srebrze, trochę kosztuje, ale przynajmniej zawsze mam to czego szukam wykonane specjalnie dla mnie.
Moją stronę znajdziecie pod adresem www. quillingowo.blox.pl ;)

fajne są te kartki! śliczne, dużo pracy kosztują.

ja polecam stronkę etsy.com. Śliczne rzeczy są tam sprzedawane. Lubię sobie tam poszperać, ale jeszcze nic nie kupowałam, bo ceny na prawdę są wielkie za niektóre produkty.

ja polecam designsponge.com dużo fajnych projektów

etsy też znam ale za drogo jest, ale można poszukać tam inspiracji

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

ja tam lubię bo lubię się wyróżniać nie lubię masówki :)

sama tworzę biżuterie i nie tylko:)

a kwestia cen to nie zawsze jest drogo wystarczy poszukać tańszych ofert :)

ja też próbuje rekodzieła ale te ceny na specjalnych stronach to naprawde przesada



beatalezajsk
przedostatni komplet jest super !!!

uwielbiam hand made bo są unikatowe. Sama robię kolczyki i szyję sukienki na własne potrzeby, mam pewność że nikt nie będzie miał takich samych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MAŁE DOMOWE DIY - POKAŻ TEŻ SWOJE