Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak pomagać dziecku w nauce?

30 kwi 2017 - 23:57:48

W szkole mojego syna są organizowane zajęcia wyrównawcze z różnych przedmiotów. Po za tym trzeba dziecku poświęcić również czas na wytłumaczenie różnych rzeczy i przećwiczenie zadań. Mój syn jest w piątej klasie i nadal muszę pomagać mu przy niektórych lekcjach.

Jak pomagać dziecku w nauce?

27 lis 2017 - 12:27:24

Cytat
anniii
Moje drogie czy są tu jakieś mamy, które zmagają z trudami szkoły podstawowej swoich dzieciaków? Mój maluch ma problemy z matematyką. Sprawdziany z matematyki- klasa 2 idą mu naprawdę źle. Nie wiem jak mu pomóc w nauce bo podobnie jak ja nie ma umysłu do liczenia. Czy uważacie, że korepetycje w tak niskiej klasie to dobry pomysł? A może polecicie mi jakieś materiały z których łatwiej będzie młodemu przyswoić wiedzę?Nie do pomyślenia swoją drogą była sytuacja w moich czasach, żeby rodzice siedzieli z dziećmi nad książkami-materiał był łatwiejszy czy my bardziej zaradni i samodzielni?
polecam tę stronkę http://daruczeniasie.pl/ na facebooku jest tez grupa wsparcia dyslektycznego i jest super bo człowiek nie czuje sie w tym osamotniony

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przygotowanie do bycia rodzicem