Obecnie rozmawiamy o:

upadłość konsumencka

gorący temat

Kurtka Moncler

godzinę temu

zawór kulowy

godzinę temu

szukam węzy przemysłowych

dzisiaj o 12:24

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

zdrowa żywność/ odchudzanie

06 mar 2016 - 19:56:54

Hej dziewczyny! Myślicie, że zdrową żywnością jestem w stanie zrzucić zbędne kilogramy, pomijając duże ilości sztucznych tabletek odchudzających? Chodzi mi o używanie np. błonnika oczyszczającego, albo w ogóle zrezygnowanie z cukru i używanie tylko słodzika. Znalazłam takie produkty firmy vivio i nie wiem, czy warto?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

06 mar 2016 - 20:56:10

Hej ja zaczynając odchudzanie najpierw wykonałam badanie Genetic Lab aby później wraz z dietetykiem oraz trenerem personalnym ustawić dietę oraz treningi.Sama wolałam się do tego nie zabierać żeby sobie w żaden sposób nie zaszkodzić.Poczytaj sobie o tym badaniu na geneticlab.com

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

22 lis 2018 - 10:27:49

Też by mi sie przydało parę kg zgubić, największym moim problemem jest to że ciężko mi znaleźć siły na ćwiczenia, w ogóle mam w ciągu dnia mało energii, kupiłam sobie orbitreka ale stoi nieużywany. Stosowała któraś z Was citrosept slim? Dajcie znać jakie u Was były po tym efekty? Najbardziej mi zależy żeby energii mieć więcej i żeby trawienie mi sie poprawiło

09 sty 2019 - 09:07:31

Ewentualne badania genetyczne są na tyle drogie, że wiele osób raczej nie może po prostu pozwolić sobie na ich przeprowadzenie.

09 sty 2019 - 11:41:22

Dziewczyny, pora otworzyć jednak się na ćwiczenia i zdrowe jedzenie - niestety, ale nie da się w magiczny sposób schudnąć, nic samo do nas nie przyjdzie. Jasne można zjeść jakiegoś tasiemca, ale przecież nie tylko o schudnięcie w tym wszystkim chodzi. Złam się kilka razy, wejdź na ten orbitrek, a cało i umysł zrobią resztę. Kilka razy się mega zmęczysz, ale później będzie już tylko lepiej. Ciało w trakcie ćwiczeń produkuje mnóstwo dobrych hormonów, które podbijają samopoczucie. Trzeba po prostu zacząć pracować nad sobą, zaprzeć się, a później stanie się to zdrowym nawykiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koleżanka dla mamy Przemyśl