Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

zdrowa żywność/ odchudzanie

06 mar 2016 - 19:56:54

Hej dziewczyny! Myślicie, że zdrową żywnością jestem w stanie zrzucić zbędne kilogramy, pomijając duże ilości sztucznych tabletek odchudzających? Chodzi mi o używanie np. błonnika oczyszczającego, albo w ogóle zrezygnowanie z cukru i używanie tylko słodzika. Znalazłam takie produkty firmy vivio i nie wiem, czy warto?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

zdrowa żywność/ odchudzanie

06 mar 2016 - 20:56:10

Hej ja zaczynając odchudzanie najpierw wykonałam badanie Genetic Lab aby później wraz z dietetykiem oraz trenerem personalnym ustawić dietę oraz treningi.Sama wolałam się do tego nie zabierać żeby sobie w żaden sposób nie zaszkodzić.Poczytaj sobie o tym badaniu na geneticlab.com

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

zdrowa żywność/ odchudzanie

22 lis 2018 - 10:27:49

Też by mi sie przydało parę kg zgubić, największym moim problemem jest to że ciężko mi znaleźć siły na ćwiczenia, w ogóle mam w ciągu dnia mało energii, kupiłam sobie orbitreka ale stoi nieużywany. Stosowała któraś z Was citrosept slim? Dajcie znać jakie u Was były po tym efekty? Najbardziej mi zależy żeby energii mieć więcej i żeby trawienie mi sie poprawiło

zdrowa żywność/ odchudzanie

09 sty 2019 - 09:07:31

Ewentualne badania genetyczne są na tyle drogie, że wiele osób raczej nie może po prostu pozwolić sobie na ich przeprowadzenie.

zdrowa żywność/ odchudzanie

09 sty 2019 - 11:41:22

Dziewczyny, pora otworzyć jednak się na ćwiczenia i zdrowe jedzenie - niestety, ale nie da się w magiczny sposób schudnąć, nic samo do nas nie przyjdzie. Jasne można zjeść jakiegoś tasiemca, ale przecież nie tylko o schudnięcie w tym wszystkim chodzi. Złam się kilka razy, wejdź na ten orbitrek, a cało i umysł zrobią resztę. Kilka razy się mega zmęczysz, ale później będzie już tylko lepiej. Ciało w trakcie ćwiczeń produkuje mnóstwo dobrych hormonów, które podbijają samopoczucie. Trzeba po prostu zacząć pracować nad sobą, zaprzeć się, a później stanie się to zdrowym nawykiem.

zdrowa żywność/ odchudzanie

24 sie 2022 - 20:49:43

Oczywiście jeśli będziemy zdrowo się odżywiali to ja również jestem zdania, że takie działanie powinno wpłynąć także na spadek naszej masy. Od siebie każdej osobie mogę od razu polecić świetny sklep ze zdrową żywnością https://swojskapiwniczka.pl/ i jestem przekonana, że takie kwestie są czymś niezwykle istotnym.

zdrowa żywność/ odchudzanie

06 wrz 2022 - 11:59:54

Jakie dodatki do żywności stosujecie w swojej diecie? Ja szukam właśnie inspiracji na nowe doznania smakowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-09-06 12:00 przez KasjuszMag.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koleżanka dla mamy Przemyśl