Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie konto będzie najlepsze?

28 lip 2015 - 07:12:47

Witam. Do połowy Września planuję założyć konto bankowe - osobiste.
Wykorzystywane byłoby w 90% przypadków do zakupów internetowych. Karta jest mi w tej chwili zbędna. Chociaż nie wykluczam, że w niedługim czasie będę zainteresowana jej nabyciem, także byłoby dobrze, gdybym mógł połączyć jakoś usługi, generalnie najbardziej odpowiadałby mi chyba jakiś limit w koncie, który by się odnawiał co miesiąc. Słyszałem także, że w przypadku kart Visa nie jest możliwe w każdym przypadku zrobić zakupy przez internet, dlatego chciałbym, żebym dostał do konta kartę wydaną przez MasterCard, no chyba, że źle coś słyszałem, ale wydaje mi się, że tak właśnie jest.
Moglibyście pomóc? Wybrać konto studenckie czy zwykłe? Na link http://www.mbank.pl widziałam informację o fajnym koncie , gdzie spodobało mi się połączenie eKonto w mbanku + do tego jakiś kantor.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie konto będzie najlepsze?

17 mar 2016 - 10:21:02

Ja miałam w różnych bankach konta jednak, ani jedno jakoś mnie nie powaliło na kolana z zachwytu. Jednak zawsze gdy mam problem z jakas decyzją bankową zaglądam do tego http://rachunek.net.pl/kod-swift-czy-bic-dla-przelewow-zagranicznych/ serwisu. Jest tam na prawdę sporo przydatnych artykułów.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie konto będzie najlepsze?

21 kwi 2016 - 21:39:34

Ja mam konto osobiste w BZ WBK i nie narzekam. Kiedy wybierałam w jakim banku założyć konto to najpierw zapoznałam się z ofertami, rankingiem a także opiniami klientów. Zerknęłam tez na sesje bankowe, żeby wiedzieć w jakim banku i kiedy są godziny przelewów. Wszystkie te informacje znalazłam na stronie - http://www.banki.a-m.pl/

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie konto będzie najlepsze?

27 kwi 2016 - 11:41:25

Kiedyś konta studenckie były wybierane ze względu na to, że były za 0zł i miały kartę w której wystarczyło zrobić niewielkie ruchy w płatnościach i ona też była za 0zł :) Teraz większość kont indywidualnych ma tego typu promocje, więc konta studenckie nie wyróżniają się już tak bardzo. Sama mam konto w IdeaBanku, które nazywa się Idealne. Wszystko jest za 0zł, dodatkowo są innowacje jak aplikacja mobilna, mobilny wpłatomat czy idea hub, czyli miejsca gdzie można pójść wypić kawe, pouczyc sie lub popracować mając fee wifi.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie konto będzie najlepsze?

10 maj 2016 - 11:20:13

Trafna uwaga. Wiele ofert indywidualnych zrównało się z kontami osobistymi. Ot chociażby ta oferta w smart banku - konto darmowe niezależnie czy się jest firmą, osobą indywidualną czy studentem. W mBanku i w ING jest tak, są one darmowe pod warunkiem wykonania jakiegoś ruchu pieniędzy spoczywających na koncie. Mam tutaj na myśli płatności kartą bankomatą. Zwykle jest tak, że kwot rzędu 300 zł powinny wystarczyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-20 16:31 przez vallen.

Jakie konto będzie najlepsze?

11 maj 2016 - 18:12:36

Myślę, że najważniejsze jest żeby konto było za free i bez żadnych kruczków. Większość banków pobiera opłaty za prowadzenie konta, ale można ich uniknąć, jeśli się co miesiąc wpłaca jakąś określoną kwotę, tak samo jest w przypadku opłat za kartę, tzn. jeśli się wykona ileś tam transakcji w ciągu miesiąca, to nie ma opłat. Ważne też żeby było odpowiednio dużo bankomatów za darmo. Niektóre banki oferują korzystanie z bankomatów w całej Polsce za darmo. Najlepiej skorzystać z porównywarki zanim się założy konto, np. tutaj

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie konto będzie najlepsze?

04 sie 2016 - 22:54:57

Dokładnie poczytajcie troszkę możliwości jest naprawdę sporo. W zasadzie z tego co jakiś czas przeglądałem to opinie o alior banku są bardzo pozytywne odnośnie konta osobistego. Zresztą alior od dawna bardzo mocno stawia na klienta indywidualnego.

Jakie konto będzie najlepsze?

05 sie 2016 - 07:05:03

Dla mnie w mBanku minusem jest to, że za kartę pobierają tak dużo, a w miesiącu nie robię płatności za 300 zł. Jest to bank internetowy. Kiedyś było zero opłat, a teraz za kartę się płaci jak nie przekroczysz 300 zł.

Jakie konto będzie najlepsze?

05 sie 2016 - 07:07:35

no tak w każdym banku jest pięknie do momentu.
Co do aliora mam wątpliwości nie są tak wiarygodni.
Lepiej poczytaj sobie gazete prawną i sprawdz które banki teraz mają małe przebicia i są do likwidacji .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny pomózcie!