Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy

21 sie 2014 - 16:33:37

Hej
Nie wiem od czego zaczac , pewnie poplacze ale będę starała się napisać krótko i rzeczowo otoz. W kwietniu wygonilam męża po tym jak kolejny raz podniosł na mnie rękę. Nie pracowal bo uwarzal, ze to co ja zarabiam nam starcza prowadze własny sklep a on miał zajmować się dziećmi 4 i 6 lat po tygodniu wynajelam nianię bo on sobie nie dawał rady popijal koledzy zabawy bil mnie tak było przez rok. I w kwietniu po awanturze wezwalam policje, zrobilam obdukcje, adwokat, zlorzylam o rozwud adwokat zlorzyl o zakaz zblirzania sprawa o znęcanie itd. Mój problem jak rozmawiać z dziećmi mimo ze widziały jaki jest tata one go na pewno kochają w sobotę mój syn ma urodziny widzę ze tęskni za tata nie wiem co im mówić naprawdę jak im to wytlumaczyc . odrazy mowie ze mój eks ma gdzieś dzieci wcale go nie interesuja, brał je na spacery do czasu kiedy nie dostał pozwu rozwodowego z zabezpieczeniem alimentacyjmym. Chyba brał je tylko dlatego żeby mi pokazać ze się zmienił i żebym dala mu ostatnia szanse, ale od maja nawet jak mija nas gdzieś na ulicy to nawet nie spojrzy na dzieci a one cierpią
Nikt
Nikt
Nikt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-21 21:23 przez Animam_debeo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIE CHCE WRACAĆ Z PRZEDSZKOLA