Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZOSTAŁAM SAMA

26 lip 2014 - 09:14:49

a ktory pijaczek nie chce zeby zona go utrzymywala i wyciagala z bagna?
Oj dziewcyzno, ale szykujesz los sobie i swoim dzieciom..
Wiem cos o tym, nie pisz ze nie. Moj ojciec i 2 braci się zapilo. I powiem Ci cos- jak nie sięgnie dna i sam z tego nie wyjdzie, to Ty mu nie pomozesz..

ZOSTAŁAM SAMA

26 lip 2014 - 09:17:26

Alicja czy Ty myślisz, że w życiu najważniejsze są pieniądze ? Jak za parę lat Twoje dziecko,siostra,brat wpadnie w sidła nałogu,to odwrócisz się od tej osoby? Mieszkanie za lipiec było opłacone 10 lipca,więc przed jego wyjściem. Zresztą nie muszę się nikomu tłumaczyć.

ZOSTAŁAM SAMA

26 lip 2014 - 09:26:23

przyjmujac go robisz najwiekszy blad.jakby chcial sie leczyc to by juz dawno to zrobil.wypisujesz ze mu dajesz szanse.bo on nie jest meblem.moja mama dawala mojemu szanse 100 razy.niszczyl nas.niszczyl wszystko udawaniem ze juz jest zdrowy.ze sie leczy itd itp.nie pomozesz mu bo on tego sam nie chce.myslisz ze sie zmieni dla dzieci.tak samo jak moj.jak tylko skonczylam 18 lat to podal mnie o alimenty.wlasne dziecko.bo nie mial za co pic.jestes naiwna.

ZOSTAŁAM SAMA

26 lip 2014 - 10:00:09

mordka551 powinnaś iść na terapię, jesteś współuzależniona.

ZOSTAŁAM SAMA

26 lip 2014 - 10:06:30

A kto powiedział, że on jest w domu? Jest na odtruciu. Podpisał zgodę na leczenie. Wyjdzie za 6 tygodni.

ZOSTAŁAM SAMA

10 sie 2014 - 21:19:10

Uderz w stół ,a nożyce się odezwą.Mam prawo do własnego zdania. Każdy oczekuje zrozumienia nie mając go dla innych. Rzygać mi się chce ,jak widzę te wszystkie idiotki chowające swoje dzieci na księżniczki i księciuniów ,którym wszystko wolno albo na nieodpowiedzialne egoistki zaniedbujące swoje dzieci i stawiające swojego chłopa -kata nad dobro dzieci .Większość takich debilek i debilów nie powinna mieć bachorów,bo przez nie społeczeństwo schodzi na psy. Nie umiecie wychować ,to nie róbcie dzieci.

Cytat
KotkaPsotka1234
Uderz w stół ,a nożyce się odezwą.Mam prawo do własnego zdania. Każdy oczekuje zrozumienia nie mając go dla innych,zobaczcie jak to jest. Rzygać mi się chce ,jak widzę te wszystkie idiotki chowające swoje dzieci na księżniczki i księciuniów ,którym wszystko wolno albo na nieodpowiedzialne egoistki zaniedbujące swoje dzieci i stawiające swojego chłopa -kata nad dobro dzieci .Większość takich debilek i debilów nie powinna mieć bachorów,bo przez nie społeczeństwo schodzi na psy. Nie umiecie wychować ,to nie róbcie dzieci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-25 19:34 przez KotkaPsotka1234.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy