Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ubezpieczenie grupowe a ciąża ?

24 cze 2014 - 07:53:56

Witajcie,
aktualnie nie jestem ubezpieczona w grupówce. Jednak rozmyślam nad tym.
Czy warto ubezpieczyć się ? Głównie mysle o ciąży. PZU wypłaca 700 zł - za dużo to to nie jest... Czy lepiej te 60 zł odkladac co miesiąc na osobny rachunek i w momencie ciąży bede miala jakas kase na start w macierzynstwo ?
Jakie są wasze opinie ?

Ubezpieczenie grupowe a ciąża ?

24 cze 2014 - 08:20:56

tez sie zastanawialam nad ubezp ale szkoda troche mi kasy, bo jednak w przeliczeniu rocznym wyjdzie Ci 720zł,
wg mnie lepiej odłożyc, przez okres 9ms kiedy jest sie w ciazy wyjdzie ci ciut mniej niz 700 zl jesli sama bedziesz odkładac wiec szału nie ma, a nie wiesz czy zajdziesz za rok czy za dwa chyba ze planujesz,
teoretycznie jesli zajdziesz w ciaze ze rok, bedziesz musiala oplacic rok plus ten czas kiedy dziecko bedzie juz w brzuchu,
21ms*60zł/ms=1260zł.
a oni ci dadza tylko 700.

Ubezpieczenie grupowe a ciąża ?

24 cze 2014 - 08:24:46

ja jestem ubezpieczona grupowo i nie mysle tylko o tym ze jak urodze to dostane pieniazki.bo to sa marne grosze jak na potrzeby maluszka.to ubez obejmuje takze szpital wypadek smierc dziecka rodzicow meza lub partnera.poza tym jest okres karencji.ja jestem bardzo zadowolona z takiego ubez.

Ubezpieczenie grupowe a ciąża ?

24 cze 2014 - 09:24:54

No wiadomo, ze dodatkowo jest jakies ubezpieczenie w razie W. Aktualnie nie mam zadnego ubezpieczenia "na wypadek".
Czyli warto mimo wszystko ?
Na dziecko chyba bede osobno odkładać. Wszakże narazie tylko wiem, ze w przeciągu 3 lat bede chciala zajść w ciąże :)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Ubezpieczenie grupowe a ciąża ?

08 lip 2014 - 22:27:18

Najlepiej jak poszukasz na stronach związanych z tematem ubezpieczeń .Ostatnio tutaj widziałam [moderacja - spam] wiele ciekawych informacji o ubezpieczeniach .Zerknij być może jest oferta takiego ubezpieczenia i skorzystasz z niej .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:23 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

„Jestem Mamą, jestem piękna!” - finał społecznej akcji