Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

24 minut temu

sprawdzony stomatolog

28 minut temu

sklep detailingowy

52 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 14:53:27

Są ludzie, którzy nie prowadzą ciekawego życia. Dziecko jest dla nich pretekstem do przeżywania w końcu jakichś emocji. To oni chorują.

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 14:54:24

Ja znam dziewczynę która wszędzie ciągnie swoje dziecko 1,5 roczne, nie ogarniam tego. Czy to do knajpy gdzie się pije alkohol i pali czy gdzieś gdzie jest upalnie. Ostatnio wybrałyśmy się z dziewczynami na zakupy, całodniowy shopping(w tym salony z sukniami ślubnymi) i oczywiście ona dziecko zabrała i jeszcze marudziła "chodzcie bo julcia zmęczona"

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 17:59:13

Cytat
kupowanka
Cytat
KasiaKE
Moja znajoma do tej pory nie pozwala swojemu 7 latkowi chodzic po schodach.zawsze za reke.ma zakaz biegania skakania itd.ale za to pije litr coli dziennie plus tabliczka czekolady.ma dostac i juz.dzieki troskliwej mamusi dziecko ma anemie.
hehe mój kuzyn jak był na wakacjach z żoną i roczną córką to podeszła do niego starsza kobieta i zapytała czy może zrobić zdjęcie i pokaże synowej bo ona nie pozwala raczkować po betonie ani nic tylko jak już to na rękach nosi. Ale 7 latek nie może po schodach chodzić? 1,5 roczna chrześniaczka śmiga sama i nie daje sobie pomóc
To jest nic ze nie pozwala.chlopak z 30kg wazy.a jak sie przewrocil to 2 km plakal ze ma siniaka a ona niosla go na rekach i darla ryja ze maz ja zabije ze go nie dopilnowala.kaleke z niego robi.a i wmowila mu ze robaki i muchy go zjedza i jak je widzi to taka histerie robi jakiej nigdy nie widzialam.mam synka tez 7 lat.i sam chodzi na dwor.piekne siniaki nabija i jak trzeba to sie umie obronic.

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:05:05

Cytat
KasiaKE
Cytat
kupowanka
Cytat
KasiaKE
Moja znajoma do tej pory nie pozwala swojemu 7 latkowi chodzic po schodach.zawsze za reke.ma zakaz biegania skakania itd.ale za to pije litr coli dziennie plus tabliczka czekolady.ma dostac i juz.dzieki troskliwej mamusi dziecko ma anemie.
hehe mój kuzyn jak był na wakacjach z żoną i roczną córką to podeszła do niego starsza kobieta i zapytała czy może zrobić zdjęcie i pokaże synowej bo ona nie pozwala raczkować po betonie ani nic tylko jak już to na rękach nosi. Ale 7 latek nie może po schodach chodzić? 1,5 roczna chrześniaczka śmiga sama i nie daje sobie pomóc
To jest nic ze nie pozwala.chlopak z 30kg wazy.a jak sie przewrocil to 2 km plakal ze ma siniaka a ona niosla go na rekach i darla ryja ze maz ja zabije ze go nie dopilnowala.kaleke z niego robi.a i wmowila mu ze robaki i muchy go zjedza i jak je widzi to taka histerie robi jakiej nigdy nie widzialam.mam synka tez 7 lat.i sam chodzi na dwor.piekne siniaki nabija i jak trzeba to sie umie obronic.
chamskie ale tacy ludzie nie powinni mieć dzieci

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:06:24

Cytat
kupowanka
U mnie też w rodzinie jest taka mamusia :D
U mnie w rodzinie jest niestety aż dwie.

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:09:01

A do tego za rok jest moje wesele i już się boję co będzie

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:20:10

Cytat
kupowanka
A do tego za rok jest moje wesele i już się boję co będzie
Ja wiem co bedzie.zamiast z mezem foty z dzieckiem.zarzygana suknie i placz placz ze za glosno i za duszno i bog wie co jeszcze

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:21:11

ja chyba nie mam w najbliższym otoczeniu takiej mamusi, jedynie mam 2 znajome które na facebooka non stop wrzucają zdjęcia swoich dzieci. a to świeżo po porodzie, z cyckiem na wierzchu, a to pierwszy spacerek, pierwsza kupka, pierwsza kąpiel itp... aż nie chce mi się myśleć co takie dziecko za jakieś 10-15 lat będzie czuło jak się dowie że po sieci krąży jego zdjęcie z pierwszej kąpieli w pełnej okazałości haha

najgorsze jednak są takie sytuacje w sklepach i autobusach. niedawno jechałam mpk z jakąś młodą dziewczyną, nie wiem czy to była matka dziecka czy nie, w każdym razie dziecko płakało w autobusie przez jakieś 40 minut bo ta dziewczyna źle postawiła wózek w autobusie.. jak można tak dzieciaka rozpieścić i dawać sobą rządzić ?

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:40:44

mnie to przeraza, mam nadzieje ze taka nie bede

rozumiem dodanie zdjecie dziecka OD CZASU DO CZASU ale niektore mamy wrzucaja po 100 fotek dziennie nagich dzieci podczas kapieli, na nocniczku...


w ogole najbardziej rozwalaja mnie wpisy typu "pierwsza kupka na nocniczku". Takie wpisy sa po prostu obrzydliwe.

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:42:50

Znam pewną mamusię,która wstawiła zdjęcie z dzieckiem jak go karmi piersią,oczywiście piersi na wierzchu i przyssane dziecko do nich.

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:49:46

Nie mam, na szczęście serce

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 18:55:41

Cytat
aiden4
Sama jestem matka i szczerze mówiąc takie zachowania jak w poście autorki bardzo mnie drażnią.
To chore,ja rozumiem,że w niektórych przypadkach dzieciom należy się szczególne traktowanie ,ale bez przegięć:)


My z mężem byliśmy świadkami piekielnej mamusi i babci na plaży.Wybrało się toto z miesięcznym dzieckiem na plażę w sam środek tłumu.Rozłożyli kocyk,muszle i mamusia co chwile strzepywała piasek, z koca,zasłaniała muszlę.Największym szokiem było jak rodzice poszli się kapać ,a babcia opierniczała ludzi dookoła,że dosłownie maja się zamknąć ,bo tu dziecko śpi:o

2 rzecz,której nigdy nie rozumiem,to sadzanie na chama dziecka w autobusie,bo dziecko -to musi siedzieć.Już prędzej zrozumiem,że bardziej zmęczona jest młoda dziewczyna po 8 godzinach pracy w sklepie niż 2 letni brzdąc:)
Zgadzam się z opinią,ale co do zajmowania przez dzieci miejsc siedzących w autobusie to jednak bym się sprzeczała.Również jestem mamą i zawsze staram się usadzić czy to w autobusie czy w tramwaju brzdąca bo niejednokrotnie mi śmignął,raz całkiem poważnie się przewrócił uderzając się w metalową rurkę przy drzwiach.Dlatego też rozumiem przezorne mamusie...

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 19:01:12

Cytat
ynia88
co do zajmowania przez dzieci miejsc siedzących w autobusie to jednak bym się sprzeczała.Również jestem mamą i zawsze staram się usadzić czy to w autobusie czy w tramwaju brzdąca bo niejednokrotnie mi śmignął,raz całkiem poważnie się przewrócił uderzając się w metalową rurkę przy drzwiach.Dlatego też rozumiem przezorne mamusie...

mam nadzieję, że sadzasz go sobie na kolanach, a nie że zajmuje komuś naprawdę zmęczonemu miejsce.

mam parę takich znajomych, już rzygam zdjęciami ich dzieci na fejsie... jak można piać nad dzieciakiem non stop?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-02 19:24 przez corkachaosu.

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 19:07:24

Cytat
corkachaosu
Cytat
ynia88
co do zajmowania przez dzieci miejsc siedzących w autobusie to jednak bym się sprzeczała.Również jestem mamą i zawsze staram się usadzić czy to w autobusie czy w tramwaju brzdąca bo niejednokrotnie mi śmignął,raz całkiem poważnie się przewrócił uderzając się w metalową rurkę przy drzwiach.Dlatego też rozumiem przezorne mamusie...

mam nadzieję, że sadzasz go sobie na kolanach, a nie że zajmuje komuś naprawdę zmęczonemu miejsce.

mam parę takich znajomych, już zygam zdjęciami ich dzieci na fejsie... jak można piać nad dzieciakiem non stop?
ja i moje koleżanki podczas babskich spotkań mamy relację z każdego pierdnięcia :P

Odpieluszkowe zapalenia mózgu

02 cze 2014 - 19:15:30

Cytat
corkachaosu
mam nadzieję, że sadzasz go sobie na kolanach, a nie że zajmuje komuś naprawdę zmęczonemu miejsce.

mam parę takich znajomych, już zygam zdjęciami ich dzieci na fejsie... jak można piać nad dzieciakiem non stop?
Znowu się zgadzam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki