Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Wakacje z 14 miesięcznym dzieckiem

13 maj 2014 - 10:01:27

Witam, mam pytanie do Mam które spędzały wakacje bądź weekend z 14 miesięcznym dzieckiem. Chodzi mi tutaj o kwestie spania dziecka. Jak to rozwiązałyście ? Nie mam możliwości zabrania w podróż kojca dla dziecka, a nie chciałabym żeby dziecko spało w łóżku z nami. Macie jakieś propozycje ?? Jakieś doświadczenia w tej kwestii ? Pozdrawiam :):)

13 maj 2014 - 10:08:00

No mlody spal ze mna raz a wczesniej razem. Ale to wyrko mielismy 2na 2 wiec nawet tego nie odczulismy przez te kilka nocy. Znajomi zabezpieczyli wyrko dziecku krzeslami by nie padl. A zawsze tez wyrka mozesz zlaczyc to tez miejca bedzie duzo i nie odczujcie tego ze znim spicie.

13 maj 2014 - 10:14:51

A dlaczego dziecko nie może spać z wami?

Albo kojec albo śpi z wami, innego wyjścia nie ma chyba.

13 maj 2014 - 10:15:16

mysle, ze trzeba najpierw zapytac czy w danym pensjonacie nie maja przypadkiem lozeczka dla Maluszka (turystycznego), my bylismy w Zakopanem i zlozone lozeczko czekalo juz na nas w pokoju, ktory wynajelismy

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

13 maj 2014 - 10:22:07

characteristic

chodzi tutaj o to że dopiero co oduczyła się spania z nami, i nie chciałabym znów do tego wracać bo kilka razy wylądowałaby na ziemi w nocy gdybym spała.
poza tym wydaje mi się, że nawet dla dziecka większą wygodą jest spanie samemu niż z rodzicami..przynajmniej takie odnoszę wrażenie patrząć na naszą córę...
a czy ma ktoś doświadczenie z tym
https://www.google.pl/search?q=READYBED&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ftZxU76rFoyV7AaLxoHwDQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1280&bih=640

jeżeli tak to proszę o opinie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-13 10:24 przez natalkaes.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

07 lis 2019 - 08:21:49

Cypr, Pafos, hotel Coral Beach 5*, suuuuuper, tylko nie w sierpniu (można się ugotować) - hotel przy samiutkiej plazy (piaszczystej), 2 baseny na zewnątrz+basenik dla dzieci, basen olimpijski, basen kryty, plac zabaw, obsługa baardzo przyjaźnie nastawiona do dzieci i wogóle do gości. w restauracji jedzonko dla dzieciaczków (rzecz jasna nie dla neimowlaczków, ale dla 1,5 roczniaka sie znajdzie sporo), łóżeczka i pościel dla dzieci, ręczniki dla dzieci.

W Warszawie natomiast mogę polecić salę Airo. Swietna sala zabaw, w której bardzo nam sie podobało.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpieluszkowe zapalenia mózgu