Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 20:57:45

Pytanie do mam, cioć, sióstr, chrzestnych i osób które kojarzą zabawkę;)

Kupiłam Szczeniaczka Uczniaczka w prezencie dla chrześniaka mojego faceta, mam go wręczyć w przyszły weekend i dziś dopiero zorientowałam się, że np. piosenki śpiewa dosłownie kilka sekund, po paru-parunastu sekundach słowa się wyciszają i piosenka (wierszyki też) ucinają się w pół słowa. Przyszło mi do głowy, że może to jakieś ustawienie "demo" do sklepu, żeby nie śpiewał w nieskończoność, kiedy ktoś w sklepie testuje zabawkę i ewentualnie jest gdzieś przycisk, żeby nastawić ją na "pełne" działanie. Jest taki? Gdzie? Może gdzieś z tyłu, tam gdzie wkłada się baterie? Nie chciałabym zabawki wyjmować z pudełka, szczeniaczek jest fabrycznie przyczepiony do tego tekturowego opakowania, ale jak będzie trzeba go go odczepię. A może coś jest z moim modelem nie tak? Wolałabym jednak, żeby śpiewał całe piosenki, jeśli nie to pojadę go zwrócić i wezmę coś innego, jeszcze zdążę:)

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:01:36

może baterie się wyczerpują? przynajmniej grające zabawki moich córek tak mają, że jak juz są słabe baterie, to dzieje się tak jak mówisz - kilka słów i wyciszenie

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:02:56

kurde nie kojarzę ale z tego co piszesz to bym obstawiała że może felerny model ci sie trafił czytałaś jakieś opinie?

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:03:02

Raczej nie, bo za każdym razem piosenka wycisza się w tym samym momencie;)

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:04:31

Jest włączony tryb "demo" żeby nie śpiewał w nieskończoność :)

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:04:59

Cytat
Zuosnica
Raczej nie, bo za każdym razem piosenka wycisza się w tym samym momencie;)

no właśnie tak się dzieje u nas gdy baterie słabe - zawsze kończy się w tym samym momencie. Masz dostęp do baterii? spróbuj je wymienić,a jak tojednak nic nie da, to reklamuj

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:05:15

to może jeszcze masz czas weź go paragon i idź do sklepu porównać i złóż reklamację ewentualnie?

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:08:02

Czyli wygląda na to, że muszę go wypiąć z fabrycznego opakowania;)

Cytat
Anita112
Jest włączony tryb "demo" żeby nie śpiewał w nieskończoność :)
A wiesz gdzie go przełączyć na pełną wersję?

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:11:10

Ja mam, obejrzalam dokladnie cale wnetrze i zadnego przycisku poza On/Off nie ma. Ale moj piesek ma już 6 lat, więc moze teraz sa jakies bogatsze wersje. Jednakze jeśli nie, to moim zdaniem również baterie, moj tez spiewa ciszej jak sa już slabe. Wez pod uwage, ze w sklepie na pewno byl wlaczany i to nie raz, więc wymien baterie jak najszybciej i zobacz czy to cos da. Jeśli nie to pozostaje reklamacja.

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:13:36

Cytat
Zuosnica
Czyli wygląda na to, że muszę go wypiąć z fabrycznego opakowania;)

Cytat
Anita112
Jest włączony tryb "demo" żeby nie śpiewał w nieskończoność :)
A wiesz gdzie go przełączyć na pełną wersję?

Z tyłu są przyciski gdzie można przełączyć na pełną wersje.

zweryfikowana
Posty: 703
Ostrzeżenia: 1/5

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:19:10

Miałam kiedys tak samo z lalką barbie kupiłam jako prezent na początku spiewała całą piosenkę a po pewnym czasie ucinało ją za każdym razem w tym momencie. Oraz z karuzelą nad łóżeczkiem też jak miała słabą baterie ucinała melodie. Zmiana baterii pomogła więc może spróbuj to coś w stylu oszczędności baterii:)

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:23:21

Wyjęłam zabawkę z pudła i okazało się, że miał taką szczelinę i w nią wsuniętą fabryczną "blokadę", taki plastikowy pasek, pewnie żeby zaoszczędzić baterie w sklepie;) Pudło się trochę pogięło, ale to nic, szczeniak działa i śpiewa całe piosenkibrawo, teraz mi w głowie dzwonią, haha:D Dzięki wszystkim za pomoc!kwiaty Mam nadzieję, że młody będzie się bawił, mimo że ma dopiero 8 m-cy;)

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:33:44

Mojego córka dostała mając niecały rok, bawiła się nim do 4-go roku życia, teraz zabawka wróciła ze strychu do 9-miesięcznego synka i jest nią zachwycony, także Wasz chrześniak na bank będzie miał frajdę :)

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:42:08

ajmfree, fajnie, że to napisałaś, nie jestem zwolenniczką kupowania małym dzieciom drogich prezentów, ale w tym przypadku górę wziął element edukacyjny no i renoma firmy;)

Szczeniaczek Uczniaczek, pomocy

10 maj 2014 - 21:46:16

no własnie miałam pisac o tej blokadzie hehe kupiłam mojemu synkowi kiedys i kurde normalnie myslałam ze go rozerwe przyszedł moj starszy syn (6 lat) i mowi "mama wyjmij pasek to powie wszystko" ręce mi opadły hehehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje z 14 miesięcznym dzieckiem