Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poprostu serce sie kraje..;(

Rozumiem, iż czasem cierpliwość się kończy.. ale to zachowanie jest poniżej krytyki! Brak słów..

wczoraj to oglądałam, dałam radę tylko do połowy, bo poleciały mi łzy..
To dziecko mogło się udusić, mam nadzieję, że ta wyrodna baba stoi już przed sądem.

ja tego nie bede komentowac bo musialabym uzyc samych nieceznuralnych slow

bez komentarza :/

<moderacja> jak widze cos takiego to noz w kieszeni sie otwiera



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-10 19:39 przez moderator.

Czy ktoś tę matkę ukarał?

Z miłą chęcią zrobiłabym jej to samo a nawet gorzej...

Dziewczyny, poczytajcie na profilu tego goscia, ktory usotepnil nagranie. Odebrano mu dzieci, sa wlasnie z ta "mamusia", a on walczy o prawo do dzieci, bo ta kobieta nie nadaje sie na bycie matka !

Cytat
edyta85
Głupia szmata!! Biedne dziecko, Boooże jak można coś takiego robić dziecku. Mam nadzieję, że władze odpowiednio zareagowały. Na końcu filmiku widać jak się uśmiecha stara kur....a!!!

a ojciec nagrywal i nawet nie zareagowal BRAWO.

Ahmet ... samo imię wiele mówi ;/ poza tym ojciec nie reagował, bo z całą pewnością były dzieci już tak traktowane i to za jego pozwoleniem. Teraz nagle wrzuca filmik, bo dzieci mu zabrano. Niestety u tej nacji (inaczej bym ich nazwała, ale zostanie to usunięte) tak wygląda traktowanie i kobiet i dzieci. Jedno i drugie powinno mieć odebrane prawa.

Koszmar. Biedne dziecko.

Zamiast bezpodstawnie pisać, dlaczego ojciec nie reagował, wystarczy przeczytać co zostało napisane pod filmikiem.

DUTCH childcare don't think this is a CHILDABUSE aswell and they do not let me speak or see my kids anymore . I'm going to show this movie all over the world to prove this is a kidsabuse.Please SHARE it , if you think this is a CHILDABUSE(never give up for my father right) Help me PLS people..In Additional , WHY I DID KEEP FILMING INSTEAD OF STOPPING HER???because she was keep warning me if i was ever against her , she would ring dutch police and tell them i would kipnap the kids than she could cancel my ducth ID card.So I had to shut up and say nothing.Not because of Ducth ID card , because i need to the stay with my kids.but after this film i couldnt handle it anymore and i left Holland.And now , she dont let me see or speak to my kids...

Tak w skrócie: ojciec walczy o prawa rodzicielskie, ponieważ dziećmi zajmuje się właśnie ta kobieta, nie chce go dopuszczać do dzieci i koleś chce coś z tym zrobić. Ojciec nie pomógł, bo zwyczajnie kobieta go szantażowała, że zadzwoni na policje i opowie jakąś bajkę o porwaniu.

Na przyszłość, przeczytajcie chociaż co jest napisane pod filmikiem, a nie od razu mówicie wyrodnym ojcu.

Widziałam ten filmik i podobno ktoś to zgłosił, bo chyba to w Holandii było jak dobrze pamiętam... I oby tą babe dorwali, a ten kto nagrywał, to był ojciec dzieci....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanie bobas